JaneTrafy JaneTrafy komentáře u knih

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Další úžasný příběh. Monka mi bylo líto, jak mu Roaul usekl kus ruky. A Seichan se mi líbí čím dál tím víc :D V něčem jsem měla pravdu, a v něčem jsem se mýlila. Ale jinak skvělé. Napínavé už od začátku, něco vím z hisorie. Prostě senzace a proto hodnotím velmi kladně :)

12.03.2017 5 z 5

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Tak i tato kniha se mi líbila. Sice trvalo, než jsem se začetla, protože jsem já blbec začala tuto ságu číst od konce, tak pro mě bylo překvapením, že Crow je teprve agentem, než se stal ředitelem Sigmy Force. Ale nemohu než jen chválit. Rollins je fakt úžasný spisovatel :)

19.02.2017 5 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Další úžasná část :) Jen škoda, že to nečtu od prvního dílu, ale od toho posledního. Až teď mi dává pár věcí jasno v mé v hlavě. Konec mě překvapil. Tentokrát jsem se pletla, kdo je hlavou Bratrství. Ale co, nejsme dokonalí a tento spisovatel dokonalý je :)

11.01.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak na tuto knihu jsem se těšila a nezklamala. Sice jsem si myslela, že Kim bude muset Alex navštěvovat, z rozkazu šéfa, ale i tak to bylo skvělé. Jedna postava velice překvapila, ale byla jsem ráda, že tam byla a autorka z něho udělala šikulu a zachránce. Mohu nic jiného než doporučit a rozhodně lepší než Němý křik :)

29.12.2016 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Další úžasný díl. Jen škoda těch dvou mrtvých, těch mi bylo líto. Ale jsem ráda za Seichan. Sice to čtu pozpátku, jak bych neměla, ale takhle jsem si koupila ta díla :D A moc se mi líbilo. Nic tu nechybí a kniha mě hned chytla a jen tak nepustila. Těším se na další díl této ságy :)

05.12.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se mi líbila, kdo je vrahem těch dívek jsem věděla už asi od prostředka knih, ale těch tří lidí, že vrahem je ta osoba jsem nevěděla. Ale nepřekvapilo mě to zase. Za mě knihu mohu doporučit :)

22.09.2016 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Tak toto bylo úžasně napínavé. Jsem ráda, že to skoro všichni přežili. Opravdu tento spisovatel si mě získal. Kowalsky s Piercem jako vždy super. Oba dva se mi moc líbí, hlavně charakterem. Jen v jednu chvíli jsme si Kowalskyho spletla s Monkem :D Určitě si seženu a přečtu další díl od tohoto spisovatele. :)

22.09.2016 5 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Úžasná kniha, úžasný příběh. Autor se mi moc líbí jak píše a tato kniha si mě získala :) Obsahuje co mám ráda. Akce napětí historie atd...Ráda si od něho přečtu další knihy :)

06.08.2016 5 z 5

Správná pětka a únosci Správná pětka a únosci Enid Blyton

Správnou pětku mám opravdu ráda. A ráda si to vždy znovu přečtu :) Zajímavý případ, kdy se musela dívka přestrojit v kluka, i když nechtěla. :D

26.11.2015

Tajemství kocouřího muže Tajemství kocouřího muže Enid Blyton

Ráda jsem si to znovu přečetla. Píše fakt úžasně a já si už nepamatovala, kdo je tím lupičem, ale nakonec jsem si ke konci vzpomněla :D

26.11.2015 5 z 5

Kouzelné křeslo Kouzelné křeslo Enid Blyton

Knížka na stejný žánr, jako kouzelný strom, ale moc pěkné a povedené a ráda jsem si to přečetla a zažila ta krásná a napínavá dobrodružství s Petrem, Moničkou a Šotkem :D

20.11.2015 5 z 5

Lidičky z Kouzelného stromu Lidičky z Kouzelného stromu Enid Blyton

Moc povedená knížka, sice dvojka se mi líbila víc než tato, ale i tak se mi líbila. Silvu jsem si nakonec oblíbila, i když mi byla ze začátku protivná. Ráda se k těmto knížkám vracím :D

18.11.2015 5 z 5

Příběhy kouzelného stromu Příběhy kouzelného stromu Enid Blyton

Úžasné příběhy kouzelného stromu a krásná dobrodružství Toma, Evy, Terezy, Dicka a obyvatel kouzelného stromu :) Ráda se k ní vždy vrátím :)

14.11.2015 5 z 5

Dobrodružství na Měsíčním hradu Dobrodružství na Měsíčním hradu Enid Blyton

Tato série mě bavila a ráda jsem si ji přečetla a ráda znovu přečtu. I když tento pátý a poslední díl série mě moc neoslovil, ale i tak se mi to líbilo. Jen škoda, že holky a princ se nevzbudili, když Jack s Robinem šli do věže.

Dobrodružství na Killimooinu Dobrodružství na Killimooinu Enid Blyton

Úžasné dobrodružství. Dozvídáme se něco o rodné zemi Paula. Jen škoda, že tímto dobrodružstvím v tajemném lese si prožili kluci bez holek ale i tak jsem to četla jedním dechem :)

Dobrodružství u Tajné hory Dobrodružství u Tajné hory Enid Blyton

Další úžasný příběh. Tento příběh se mi asi líbil nejvíce ze všech pěti :) Hodně jsem si oblíbila Jacka, Nor a Ranniho. Napínavé od začátku až do konce příběhu :)

Dobrodružství na ostrově Dobrodružství na ostrově Enid Blyton

Úžasný příběh. Tetičku, strýčka i dědu Jacka bych spacifikovala a udělala jim to samé co dělali dětem. Jsem ráda, že Jack našel ten ostrov a podělil se o tom s ostatními. Konec byl velice dojemný :)

Dobrodružství na útesech Dobrodružství na útesech Enid Blyton

Zajímavý příběh, kde nechybí ani humor a ani napětí akce. Bylo velice zajímavé, jak Paul uměl hned od začátku anglicky, i když je to princ Baronie, kde se mluví výhradně Baronijsky. Úžasná knížka jenom doporučit.