Tajemství kocouřího muže

Tajemství kocouřího muže https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32583/tajemstvi-kocouriho-muze-R9u-32583.jpg 4 137 11

Tajemství série

Pět pátračů - Larry, Daisy, Pip, Bětka, Špeknoun a jeho pes Brok se pouští do dalšího napínavého případu. V místním divadle byl v noci vyloupen trezor. Kdo z herců je podezřelý? Kdo se toužil pomstít krutému řediteli? Policistu Goonovi je okamžitě "vše jasné". Zločin mohla spáchat jen jedna osoba - prosťáček Boysie v kocouřím převleku. Pan Goon však netuší, že ho Špeknoun opět svedl na špatnou stopu...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Mystery of the Pantomime Cat , 1949

jan.para
23.02.2022 5 z 5

Literatura mého dětství.

pepa4081
21.12.2021 5 z 5

Další, tentokrát hodně dlouhá, série od Enid Blytonové. První díl mi trochu vadila přezdívka špekoun a nepříjemný pan Goon, ale rychle jsem si zvykl a jako vždy jsem nadšený.
Nanejvýš uspokojivé.

nikikostadinova
10.12.2019 3 z 5

Rozhodně je to dobrá volba knih pro děti. Líbí se mi jasně vykreslené postavy a rozličné prostředí u každého konkrétního dílu, ale zápletka je už příliš jednoduchá

Prince_of_book
23.07.2019 3 z 5

Jako dítě jsem knihy od Enid miloval. Teď jsem si tak ze srandy jednu půjčil knihovně jako vzpomínku na dětská léta a nestačil jsem se divit. Jasně, zápletka fakt jednoduchá, ale bavilo mě to a musím uznat, že i teď ve 20 letech, mě opravdu zajímalo, jak příběh dopadne.

Knihu popř knihy od enid bych doporučil každému rodiči pro jejich dítě.

Hodnotím 7/10. Ale je potřeba říct, že jako dítě bych dal 10tku :)

Karnager
02.06.2018 4 z 5

Zatímco v jiných knihách je Goon jen lehce záporná a spíš komická postava, v tomhle díle se chová fakt otřesně..

blackhorse
21.11.2017

Tahle knížka se mi líbila asi nejvíc ze série.
Chudák Boysie.

Makimachr11
24.04.2016 5 z 5

Skvělá knížka. Napínavá .
Doporučuji

JaneTrafy
26.11.2015 5 z 5

Ráda jsem si to znovu přečetla. Píše fakt úžasně a já si už nepamatovala, kdo je tím lupičem, ale nakonec jsem si ke konci vzpomněla :D

Luciska13
21.10.2015 4 z 5

Série Tajemství se mi nelíbila tolik jako S5 nebo Tajemná místa, ale i tak jsou tyto knížky super a vřele doporučuji.

čtenářka1
03.01.2015

Tuto knížku jsem přečetla za den... dobře se čte a je moc pěkná..

Marisa
17.03.2014 5 z 5

Enid byla opravdu dobrá spisovatelka. Kniha je čtivá a moc hezká.