Dobrodružství na útesech

Dobrodružství na útesech https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178/bmid_dobrodruzstvi-na-utesech-kiB-178.png 4 106 10

Dobrodružství série

Napínavý a dobrodružný příběh od světoznámé dětské autorky volně navazuje na předchozí díl Dobrodružství na ostrově. Robin, Peggy, Nora a jejich přítel Jack jsou na prázdninách na mořském pobřeží, kde společně objeví tajnou chodbu spojující dva osamocené staré domy. Ve vysoké věži jednoho z nich najdou uvězněného prince z daleké země a společně spřádají plány na jeho záchranu.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Secret of Spiggy Holes , 1940

Zemlja
30.08.2023 2 z 5

Autorka napsala spoustu knížek jako přes kopírák. Kamarádi se nachomýtnou ke zločinu. Nic proti gustu, mně stačily tři. Není vždycky úplně uvěřitelné, že by děti skutečně dokázaly něco vyšetřit nebo někoho dopadnout.

jajsemenyk
22.02.2022 4 z 5

Příběh byl hezky napsaný, ale možná bych chtěla, aby byl trochu více realistický.

pepa4081
07.11.2021 5 z 5

Nová pětka dětí, kterou jsem si hned oblíbil. Jsem velmi rád, že jsem objevil knihy Enid Blytonové, i když až v dospělosti. Skvěle se mi u nich relaxuje.
Nanejvýš uspokojivé.

MedvídekPanda
07.05.2021

Super čtení

JAnD
03.08.2019 3 z 5

Tajemný dům na pobřeží, tajné chodby, záhadný vězeň - vše co patří k pořádnému dobrodružství.
Ale oproti Správné pětce nebo sérii Tajemství či Tajemných míst mne příliš nechytla a na další díly se nechystám

Zornaddie
17.07.2017 2 z 5

Moc se mi teda nelíbila.

TerryVšety
14.09.2016 5 z 5

Tento díl jsem četla jako první

JaneTrafy
13.11.2015 5 z 5

Zajímavý příběh, kde nechybí ani humor a ani napětí akce. Bylo velice zajímavé, jak Paul uměl hned od začátku anglicky, i když je to princ Baronie, kde se mluví výhradně Baronijsky. Úžasná knížka jenom doporučit.

Vweru
28.07.2013 5 z 5

2. díl, je mým nejoblíbenějším. Velmi jsem si oblíbila malého Paula. Báječné bylo i připomenutí 1. dílu, tedy návrat na jejich ostrov.

MiShA
30.11.-0001 5 z 5