Dobrodružství na útesech

Napínavý a dobrodružný příběh od světoznámé dětské autorky volně navazuje na předchozí díl Dobrodružství na ostrově. Robin, Peggy, Nora a jejich přítel Jack jsou na prázdninách na mořském pobřeží, kde společně objeví tajnou chodbu spojující dva osamocené staré domy. Ve vysoké věži jednoho z nich najdou uvězněného prince z daleké země a společně spřádají plány na jeho záchranu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/178/dobrodruzstvi-na-utesech.jpg 4.486

Dobrodružství 2.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

The Secret of Spiggy Holes, 1940

Kniha Dobrodružství na útesech

JAnD
03.08.2019

Tajemný dům na pobřeží, tajné chodby, záhadný vězeň - vše co patří k pořádnému dobrodružství.
Ale oproti Správné pětce nebo sérii Tajemství či Tajemných míst mne příliš nechytla a na další díly se nechystám

Zornaddie
17.07.2017

Moc se mi teda nelíbila.

TerryVšety
14.09.2016

Tento díl jsem četla jako první

JaneTrafy
13.11.2015

Zajímavý příběh, kde nechybí ani humor a ani napětí akce. Bylo velice zajímavé, jak Paul uměl hned od začátku anglicky, i když je to princ Baronie, kde se mluví výhradně Baronijsky. Úžasná knížka jenom doporučit.

Vweru
28.07.2013

2. díl, je mým nejoblíbenějším. Velmi jsem si oblíbila malého Paula. Báječné bylo i připomenutí 1. dílu, tedy návrat na jejich ostrov.

MiShA

Úžasná knížka.. x)