Kouzelné křeslo

Jednoho dne se Monička s Petrem vypraví do starožitnictví koupit mamince dárek, náhodou tak objeví kouzelné křeslo, které umí plnit vyslovená přání. Spolu s Šotkem, kterého vysvobodí ze spárů obra na zámku, podniknou řadu dobrodružných výprav. Navštíví trpaslíky chamtivce a muchomůrkovou vesničku; vyzrají na zlého čaroděje Ho-Ho, který se usídlil v Šotkově rodném kraji; podívají se do Říše snů a čeká je i mnoho dalších zážitků. Děti prožijí spoustu legrace, spatří mnoho neobyčejných věcí, ale také se leckdy dostanou do svízelné situace, se kterou si musejí poradit. Atmosféru epizod dotváří řada půvabných a originálních postav. 1. vydání. Vyšlo 27. 10. 2011....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93471/kouzelne-kreslo-93471.jpg 4.315

Kouzelné křeslo 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Mladá fronta

Adventure of the Wishing-Chair, 2008

Kniha Kouzelné křeslo

JaneTrafy
20.11.2015

Knížka na stejný žánr, jako kouzelný strom, ale moc pěkné a povedené a ráda jsem si to přečetla a zažila ta krásná a napínavá dobrodružství s Petrem, Moničkou a Šotkem :D

Elen telemna
06.09.2015

Pěkné, napínavé, krásné čtení pro děti. Opravdu kouzelná knížka. Co musím vytknout, je to, že se vždycky vraceli domů. Kdyby v těch zemích zůstávali déle, tak by to bylo lepší. Ale jinak super.

brčko-A
21.02.2014

Byla to dobrodružná kniha,ale taky krásná. Bylo napínavý, to se musí nechat.

bakjo95
28.12.2013

Dobrodružná kniha pro děti 7-10 let. Pokud jste starší, myslím si, že vás to nebude bavit. :)