Dobrodružství na Měsíčním hradu

Závěrečný, pátý díl volné série Enid Blytonové. Rodina prince Paula chce strávit v Anglii dovolenou a pronajmout si Měsíční hrad – sídlo, o kterém se říká, že má temnou a záhadnou minulost. Robin, Jack, Nora a Peggy spolu s princem zjišťují, že i v současné době se na hradě a v jeho okolí dějí velmi podivné věci...

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37339/big_dobrodruzstvi-na-mesicnim-hradu-hwm-37339.png 4.481

Dobrodružství 5.

Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Secret of Moon Castle, 1953

Kniha Dobrodružství na Měsíčním hradu

pepa4081
14.11.2021

Nová pětka dětí, kterou jsem si hned oblíbil. Jsem velmi rád, že jsem objevil knihy Enid Blytonové, i když až v dospělosti. Skvěle se mi u nich relaxuje.
Nanejvýš uspokojivé.

ala.mihalikova
22.04.2020

Knizky se mi hrozne libi. Skupinku jsem si zamilovala a moc jim pri reseni problemu fandim. Pribeh je psany svizne a zajimave.

market.b
12.12.2016

je to napinava KNIHA

TerryVšety
14.09.2016

Je to hezký,napínavý a strašidelný.

JaneTrafy
13.11.2015

Tato série mě bavila a ráda jsem si ji přečetla a ráda znovu přečtu. I když tento pátý a poslední díl série mě moc neoslovil, ale i tak se mi to líbilo. Jen škoda, že holky a princ se nevzbudili, když Jack s Robinem šli do věže.

warca
22.10.2014

Super série... četla jsem jí, když jsem byla celkem malá, ale pořád na ní vzpomínám :D

lusinka.9
02.11.2013

Tahle série se mi moc libila

Vweru
28.07.2013

Nevím, poslední kniha ze série dobrodružství mě nějak neoslovila.