janesy janesy komentáře u knih

Černá řeka Černá řeka Tom Harper (p)

Ač nemám ve zvyku odložit rozečtenou knihu, bohužel tak činím. Děj mne nikterak neupoutal, vyprávění rozvěklé, nic napínavého...

13.02.2024 odpad!

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tyhle otevřené konce přímo nesnáším. Když nevím, jak kniha dopadne, tak to ji ani nemusím číst!!!

08.01.2024 2 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Tak doufám, že když konec zůstal otevřeny, tak nás autorka láká na další díl. Luc a Ava si to zaslouží

21.12.2023 5 z 5

Dětská hra Dětská hra Danielle Steel

Souhlasím zcela s "klarkys", ano, čím novější, tím méně zajímavá a čtivá. Navíc v této knize mne neskutečně štvala Claire, jež se chovala jak blbka. K mé smůle jsem měla ke konci všech knih autorky cca 4 nepřečtené romány, jež se vesměs odehrávaly v období 2. světové války, což mne také zrovna nenadchlo.

06.11.2023 2 z 5

Dvojník Dvojník Danielle Steel

Tak tahle kniha je nejslabší z autorčiny tvorby. Prostě děs a utrpení chtít knihu dočíst!

02.09.2023 odpad!

Výzva Výzva Elle Kennedy

Tuhle autorku mám ráda, ale...Tenhle díl se mi líbil nejméně. Zakomplexovane Tay bylo až příliš a Conor s ní měl svatou trpělivost.

26.09.2021 3 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Tak s touhle knihou mne autorka zklamala. Už jsem od ní četla lepší :(

27.03.2021 2 z 5

Přepadení ze vzduchu Přepadení ze vzduchu Jonas Bonnier

Celou dobu jsem bojovala se snahou knihu odložit. Hrozně nezáživné, zdlouhavé, jen snad posledních 50 stran bylo ke čtení :(
P.S. navíc mne velice mátly veškeré názvy čehokoliv ve švédštině-pro mne špatně zapamatovatelné.

12.08.2020 2 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Úvod ke knize se mi moc líbil,ale....
Ty zdrobněliny doslova odrazovaly....snídaňky, teráska, bazének, šatičky, papáníčko...:( sorry, ale co to jako je? Nikdy více.

13.06.2020 1 z 5

Experimentální atlas mužů Experimentální atlas mužů Sylva Lauerová

Oddechové čtení, pobavilo mě!

30.05.2020 3 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Komisař oproti prvnímu dílu nebyl tak svižný a akční, ale také se četla kniha sama :).

19.04.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Co napsat...každopádně tato kniha je dle mého autorky nejslabší. Tak, jak jsem se na ni těšila, ve finále velké zklamání - prostě nic moc :(. Zázrak se tentokrát nekonal :(!

25.03.2020 2 z 5

Tak jak začít...asi jsem byla na knihu moc natěšená-zlákal mě její nadpis. A ano, místy jsem se docela bavila, především Bramovo hlášky neměly chybu ale Julii bych často "profackovala", aby se vzpamatovala..neskutečně a často mě vytáčela. Určitě si znovu knihu nepřečtu.

29.02.2020 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Dávám plný počet * neb se mi kniha líbila moc. Perfektní odpočinkové čtení, dobře jsem se pobavila. Styl psaní tohoto autora mi vyhovuje :)

18.07.2019 5 z 5

Ženich z Vysočiny Ženich z Vysočiny Hannah Howell

Za mne prozatím nejlepší kniha z prvních osmi dílů. Moc mne bavily hlášky a chování Sigimora-byl jedinečný :).

15.05.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Čekala jsem od svých oblíbených autorek příběh, který má větší šťávu...ale jsem zklamaná, až cca 20 posledních stran mne začalo bavit. To jako už lepší román nebude???

21.04.2019 2 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Z filmu jsem kdysi byla docela nadšená a tak jsem si pustila audioknihu...zklamání obrovské, jeden blábol za druhým, začátek každé kapitoly-dne o tom, co vypila, vykouřila a kolik váží mne silně vytáčelo, takže jsem tuhle fázi nakonec přeskakovala...další díly si asi nechám ujít :(
Také mi vůbec nesedl přednes Martiny Hudečkové, která knihu čte.

02.04.2019 1 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Příjemná oddychovka, skvělé hlášky a super nápad napsat příběh z pohledu Iana.

28.03.2019 4 z 5

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Mně autorka opět nezklamala - stará dobrá Nora Roberts :)

16.03.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Rush neměl chybu, jeho postava se mi moc líbila.
Jsem zvědavá, co si pro nás autorky připravily ve 2. díle :) a podle konce 1. dílu to bude určo dost zajímavé.

12.03.2019 5 z 5