Jana77 Jana77 komentáře u knih

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Plný počet hvězd a mohu jen zatleskat. Connellymu se povedlo co málokterému spisovateli-i po tolika přečtených knížkách mě překvapil. Jeho výlet do hodně dávné minulosti je příjemným kořením příběhu a můžu říct, že za mě je to jeho nejlepší kniha!

27.09.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Za mě trochu zklamání. Anotace je zcela nesmyslně postavena na dvou zmizelých dívkách a ono vlastně jde tak trochu o zcela jiný příběh. Není úplně špatná, jen jsem čekala něco jiného. Není mi moc jasné, čím si zasloužila onu zlatou nálepku Bestseler, protože je rozhodně mnohem víc knih, které si ji zaslouží mnohem víc.

11.07.2017 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Zvrácené a děsivé. Právnička s modrými vlasy je prdlá ženská, trpící samomluvou, ale mi učarovala. Tedy, dokud jsem ji neprokoukla. Já rozhodně doporučuji!

08.06.2017 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Nekomplikované, s překvapivým koncem. Já jsem spokojená.

24.05.2017 4 z 5

Cesta beze jména Cesta beze jména Howard Linskey

Překvapivě dobrý thriller hned se dvěma případy. Ale oba jsem sledovala se zatajeným dechem. Jo, já jsem spokojená!

01.03.2017 5 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Dokonalý, tajemný, smutný...takový je Spáčův hrad. Všechny knihy Erskinové jsou úžasné, nevynechala jsem jedinou. A tato kniha je její druhá nejlepší, podle mých pocitů. Ještě dlouho ji budu mít v mysli!

20.02.2017 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Opět tleskám!! Skvěle propracovaný příběh. Od začátku sice tušíte, kdo je pachatel, ale nevíte, kdo za ním stojí. Napětí jak má být!

26.01.2017 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Na začátku jsem měla docela problém s tím množstvím postav a časových rovin, ale když jsem se zorientovala, příběh nabral docela fofry. A ten konec, tak ten mě dostal. Rozuzlení, kdo, co proč, dokonalé. Doporučuji si přečíst.

28.11.2016 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Nádherná kniha, z které zároveň mrazí! Podmínky v ústavu choromyslných děsivé a šokující, ale věřím, že se to stávalo. Za mě rozhodně 5 hvězd, nenudila jsem se ani chvilku!

31.10.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Výborná detektivka, plná rodinných tajemství, dávných zločinů a nevyjasněné minulosti.

03.05.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Po přečtení Dítěte číslo 44 jsem myslela, že Smith nastavil laťku vysoko. Farmou ji nepřekonal, ale nastavil jinou, protože Farma jiná je. Skvěle promyšlený příběh plný dávných tajemství a starých křivd mě udržoval od první stránky v napětí. Za mě plných 5 hvězd.

09.04.2016 5 z 5

Pošahaný svět - Povídky vytržené z blogu Pošahaný svět - Povídky vytržené z blogu Jan Vavřík

Soubor skvěle podaných povídek ze života, u kterých se zaručeně budete smát, ale taky zapřemýšlíte, jestli se to nestalo i vám. Doporučuji přečíst.

29.09.2023 5 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy C. D. Major

Naprosto skvělý příběh, odehrávající se ve dvou časových rovinách. Užila jsem si každou stránku!

08.04.2022 5 z 5

Lastočka Lastočka Jitka Závodná

Výborně napsaný příběh z doby komunismu, příběh rodiny, která slepě uvěřila a krutě za to zaplatila.

12.01.2022 5 z 5

Jak se dědí tajemství Jak se dědí tajemství Barbara O'Neal (p)

Tak tohle bylo jako hojivý balzám na duši. Nádherný a neuvěřitelně čtivý příběh starého panství, pátrání po rodinném tajemství a samozřejmě lásce. Užila jsem si čtení na 100%!

30.08.2021 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Nezklame, nenudí, jako oddychovka dokonalé.

13.09.2020 4 z 5

Fotografie Fotografie Debbie Rix

Půjdu proti proudu, já jsem zklamaná. Dlouho jsem se nemohla začíst, zbytečně zdlouhavé popisy všeho, co mi nepřišlo důležité a takové, jakoby plytké. Mám moc ráda knihy se dvěmi časovými linkami, ale za mě tato mezi mě oblíbené bohužel nepatří.

09.01.2020 3 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Nádherně napsaný příběh.

10.11.2019 5 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Naprosto úžasné čtení, stejně jako Občas lžu. Dokonale propracované, má spád a nečekaný zvrat na konci příběhu, který je plný tajemství!

13.10.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Příběh o tom, co je žena schopna udělat pro záchranu. Hlavní hrdinka mi sice strašně lezla na nervy, ale snažila jsem se ji pochopit .

12.06.2019 4 z 5