Jamka Jamka komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knihu čtu asi po 3 a asi mě nikdy nepřestane bavit. Je to fenomén.

05.06.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha moc hezká, jen už v některých pasážích(jak U Jakuba tak u Veroniky) se mi to zdálo moc náhod najednou.

01.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Opravdu ze života. Příjemná oddechovka, která však vtáhne do děje tak že přestanete vnímat okolí. Musím říct, že jsem několikrát opravdu měla namále a rozbrečela bych se.

03.10.2016 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Bylo zajímavé a o mnoho lepší z úhlu Travise, daleko víc mě to bavilo a ani mi nevadilo to číst v podstatě podruhé. Líbil se mi svižnější spád.

18.07.2014 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Jelikož jsme předtím četla poslední dvě knihy, tak pro mě tato byla zklamáním. Děj se vlekl a opravdu mě to nebavilo.

08.02.2018 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Příběh a okolnosti jsou docela silný kafe. Musím říct že knížka mě neskutečně pohltila. Výborné.

10.11.2015 5 z 5

Sedm divů Sedm divů Ben Mezrich

Jelikož miluji tento žánr a jsem fanda těchto teorií, nemůžu tedy hodnotit jinak než 5*

18.09.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Smutný příběh co opravdu chytne za srdce.

28.08.2016 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Nebylo to úplně špatné, jako oddechovka je to výborné, ale prostě mi ty postavy nesedly

10.07.2016 3 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Ze začátku mi dělalo problém se do knížky ponořit, protože mě mátlo velké množství postav, ale jak se do toho člověk začte, je to smršť událostí a napětí. Byla to moje první knížka od tohoto autora a určitě nebude poslední!

06.07.2016 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Po pár stranách jsem musela odložit, za mě bohužel velice špatné.

15.02.2016 1 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Opět poutavé čtení, hodnotím knihu na stejně jako první díl, nedokážu říct která byla lepší.

18.11.2015 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Jsem z té knihy trošku na rozpacích, chvíli se mi líbila chvíli zase ne. Přišlo mi že se všechno znovu a znovu opakovalo.

29.12.2014 3 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha mě velmi zaujala a jsem z ní opravdu nadšená, spojení Danteho s knihou je skvělé a není to jen nějaká slaďárna. Ze začatku jsem myslela, že knihu odložím, ale jsem ráda, že jsem tak neučinila.

31.05.2014 5 z 5

Deník zkrachovalé lásky Deník zkrachovalé lásky Sarah Harvey

Přijemná naivní oddechovka.

29.01.2017 4 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Jedním slovem výborné

25.10.2016 5 z 5

House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem Ian Jackman

Pro fanouška naprosto skvělá věc.

31.07.2016 5 z 5

Jedine s ním Jedine s ním Lisa Renee Jones

Zatím asi nejslabší z celé série. Unavovalo mě věčně "rozchazeni", přílišné emoční výlevy hlavní hrdinky.

03.07.2016 3 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Skvelé!! Poslední dobou se mi stává, že mě začínají erotické romány nudit, protože jsou všechny na jedno brdo, ale tahle splnila moje očekávání a těším se na přečtení dalšího dílu.

18.05.2016 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Byla jsem k pokračování trošku skeptická, přeci jenom není to Larsson. Pokračování je však skvělé, ale mile mě to překvapilo. Za mě výborné a doporučuji.

15.02.2016 5 z 5