Jahoda197 Jahoda197 komentáře u knih

Nadějné vyhlídky Nadějné vyhlídky Charles Dickens

Příběh to byl pěkný, ale takový dlouhý a jsem opravdu ráda, že jsem knihu dočetla. Po Oliveru Twistovi jsem chtěla dát Dickensovi ještě jednu šanci. Ale další knihu od něj už si nepřečtu.

30.03.2016 3 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Tak nějak se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mám ráda detektivky. Postavy téhle knihy mi nijak zvlášť nesedly, ale hledání vraha se mi líbilo. Závěr jsem nečekala, ale vzhledem k tomu, že jsem neměla žádnou teorii, ani nikoho, koho bych jako vraha chtěla, tomu nemůžu nic vytknout.

27.03.2016 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Ten konec jsem nečekala. Jinak nejsem velký znalec detektivek, takže nedokážu posoudit, jestli se podle stop dalo poznat, kdo vrah je, ale celkově jsem spokojená.

14.03.2016 4 z 5

Strach vzlétnout Strach vzlétnout Erica Jong

K této knize jsem se dostala naprosto náhodou. Měla jsem ji jako četbu na angličtinu. Ze začátku, kdy to vypadalo, že kniha bude jen o sexu, jsem vážně nevěděla, co si mám myslet. Ale pak se objevil děj! I když mě nudily a mátly dějové linie, kde autorka popisuje zážitky v minulosti a překvapilo mě, jak málo děje se vlastně odehrálo v přítomnosti. A nemám ráda otevřené konce, ale to je asi věc vkusu.

06.03.2016 3 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Parádní knížka. Vyprávění z pohledu jezevčíka Herkula hezky zpestřuje jinak nezajímavý obyčejný příběh jeho paničky Carolin a já tak můžu knížku jen doporučit :)

07.02.2016 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Na začátek bych ráda řekla, že jsem nevěděla, že tohle je poslední díl a proto mě velmi překvapilo, když to skončilo. Celkově to bylo hodně uspěchané :( Neferet se naplno projevuje, v tom je obrovský potenciál, vypadalo to na dlouhý boj se zlem, který se potáhne ještě několik knížek, ale najednou to nabralo obrovský spád a byl konec. Zakončení bylo pěkné, všechno dobře dopadlo atd., opravdu jsem nečekala, že to sfouknou tak rychle...

18.08.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

V předchozím dílu jsem se seznámila s postavami, které jsem se velmi oblíbila. Nevím, jestli je to stylem psaní nebo právě Strikem a Robin, ale objevila jsem v sobě velký zájem o detektivky. Nemohla jsem přestat číst. Fantastické.

28.05.2015 5 z 5

Autoškola? Pohodlně! 2013 Autoškola? Pohodlně! 2013 Zdeněk Schröter

Test jsem udělala na 100%, takže spokojenost.

20.03.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Přišlo mi hodně matoucí střídání vyprávění z pohledu Tobiase a Tris. Když jsem skončila v půlce kapitoly a druhý den se ke čtení vrátila, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala.

18.01.2015 3 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Tak schválně, jak dlouho vydrží Stefan mrtvý?

14.08.2014 4 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Strhující příběh. Nemohla jsem přestat číst.

17.07.2014 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Hodně se mi líbil děj z pohledu Shaunee.

09.07.2014 5 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Hezká, dojemná knížka.

03.07.2014 5 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Jane Smith

Už mě začíná nudit, jak vždycky najdou nového záporáka...

19.04.2014 3 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Katherine je Elenina sestra? Klaus se dá zabít Eleninou krví? no, dál už to radši komentovat nebudu, i když seriál poslední dobou za moc nestojí, pořád lepší než knížky (tohle je můj názor, nikomu ho nevnucuju). Každopádně jsem ráda že jsem si všechny knížky přečetla a objevila zas něco nového.

02.03.2014 3 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

I když už mi to případá hodně natahované-vyřeší problém, objeví se další...tenhle díl mě docela zaujal a hodnotila bych ho zatím jako nejlepší z celé série.

15.02.2014 4 z 5

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

Vidím podobnost se seriálem...Damon umřel a zase obživl...v seriálu je to to samé...někdo umře, je mrtvý tak díl nebo dva a pak ho zase nějak přivedou zpátky...

10.02.2014 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Četlo se mi to hezky, jednoduše a rychle :)

18.01.2014 5 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Nevim co na to říct. Upíří deníky...a přesto mi to připadá, že upíři tam hrají čím dál tím menší roli.

12.01.2014 odpad!

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Jedním slovem DIVNÝ. Elena neumí mluvit, psát, vůbec nic. Damon má v sobě nějakýho divnýho parazita...to jsem zvědavá, co si ještě vymyslí.

09.01.2014 2 z 5