Izabell Izabell komentáře u knih

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Příjemné odpočinkové prázdninové rychločtení. Místy dokonce i vtipné. Jen hlavní mužská postava by mohla být víc realistická a ne jak z pohádky, ale dobrý! :)

18.07.2019 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Hledala jsem na prazdniny neco odpocinkoveho.. bohuzel tohle bylo odpocinkove az moc. Nejak me to poradne nezaujalo. Nedokazala jsem se "zazrat" a zapomenout skoro dychat. Neco by chtelo vice rozvest. Ale jako myslenka deje neni zla. Jen nevim zda se mi chce louskat dalsi dily, postradam emoce

11.07.2019 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Vcelku příjemné čtení s několik "wau" efekty.
Několikrát jsem se dojala a ukápla mi slza. Nápaditý, neotřelý děj.

04.07.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Pokud v průběhu knihy toužím číst druhý díl, protože mi připadá, že by to mohlo být zajímavější a lepší, tak je asi něco špatně. Každopádně kniha není zlá, ale dlouho na ni vzpomínat nebudu a za čas asi ani nebudu vědět, že jsem ji četla.

dodatek.... o tohle nekdo vi???

07.04.2019 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knihy pro "náctileté" mám ráda, ale tohle mi nějak nesedlo. Od takových knih očekávám, že mě "pohltí". Děj i postavy mi přišly už xkrát popsané jinde. Kupříkladu "Papírová princezna" mi přijde lepší.

03.09.2018 3 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Ach jo..
Zklamání. Těžkopádný úvod. Trvá než se člověk zorientuje a zvykne si na mnoho postav, vazeb. Na můj vkus zbytečně mnoho "kaše" kolem, která odvádí pozornost a děj nikam neposouvá. Paradoxně mě nejvíc bavily "vedlejší" postavy, nikoliv ty ústřední. Hlavní hrdinka mi přišla marná asi nejvíc.
Navíc "drama" mezi hlavními postavami je tak strašně předvídatelné a nudné.
Konec takový "honem, honem" abych to nějak uzavřela, ale zároveň udržela čtenáře napnuté..
Jak už jsem řekla, zajímají mě spíš osudy "vedlejších" postav, ale kniha ve mě nevzbudila takový ten nedočkavý zájem... škoda... autorka umí líp

10.08.2017 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Pěkné zakončení série. Tohle se povedlo

16.10.2016 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Je to dobré! Je to vážně dobré! Hezky to navazuje a napětí se stupňuje. Jsem zvědavá na poslední díl a zároveň mám strach aby to udrželo kvalitu.

11.10.2016 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Pro mne trochu zvláštně psaná kniha, ale zvykla jsem si, a děj byl zajímavý takže jsem zvědavá na pokračování. Po dlouhé době mi také přišlo, že ten kdo psal (překládal) má slušnou slovní zásobu a umí ji použít, což bylo velmi velmi milé.

09.10.2016 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Stálo mě to sakra hodně odhodlání, ale konečně jsem to dočetla!!
Nic proti pohledu Travise, ale kdyby ho autorka zakomponovala hned do prvni knihy, udělala by o moc a moc líp! Ženské zajímá můžův názor na věc, ale vydat tohle jako samostatnou knihu byla chyba. Člověka to nikam neposune, spíš otráví až znechutí, že ho stojí nemalé úsilí to dočíst (pokud tedy vůbec).

04.10.2016 2 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Byla jsem příjemně překvapená svižností. Příjemná letní oddychovka :)

12.09.2016 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Překvapivě dobré čtení. Pořád jsem čekala, kde to autorka tzv. "zazdí", ale nestalo se. Milá četba, co pohltí.

07.09.2016 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Na to, jak mile mě překvapil a nadchl první díl, bylo tohle prostě tristní :-(

07.09.2016 2 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Jsem rozcarovana. Relativne prumerna kniha me na konci necekane zaskocila. Obecne nemam rada, kdyz po precteni prvnich radku tusim, o cem bude cela kniha, ale diky teto knize jsem si overila, ze nahle, nijak predem predvidane zvraty me dokazi solidne rozrusit :D a jsem zvedava co bude dal :)

17.05.2016 4 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Za mne musím vyjádřit jisté zklamání. Kniha jako taková není špatná, ale je napsána tak, že mě již defacto nic nenutí k tomu, abych pokračovala ve čtení série dál. Autorka to umí líp.

04.04.2016 3 z 5