Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Tak jsem konečně přečetla, začátek této knihy se mi velmi líbil, ale pak když už se do příběhu dostávalo moc války. A dva hlavní hrdinové se viděli jen na 2-3 dny a pak zase nic, tak už mě to spíše nudilo :/ za mě moc války a málo romantiky. Jinak když to shrnu, tak to byl celkem obstojný příběh.

26.04.2021 3 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

velmi čtivé, příběh se mi velmi líbil

01.02.2021 5 z 5

Ďábel z Vysočiny Ďábel z Vysočiny Hannah Howell

S touto knihou, mám již přečtené všechny díly ze série ,tahle knížka nebyla ani zlá, ale ani dobrá, řekla bych průměrná, čekala jsem od příběhu a zápletky trochu více. V této knize se mi líbilo seznámení Gybbona a Mory a dále, že se objevují i další postavy z předchozích dílů. Opět velmi hezky napsáno.

07.01.2021 3 z 5

Černý lev Černý lev Jude Deveraux (p)

Tato kniha se mi líbila, sice nebyla, tak dobrá jako předchozí díly, ale jinak příjemné oddechové čtení. Ten konec mě přišel už trošku natažený a chybělo mi vysvětlení co se stalo s těmi 3-mi padouchy, ale jinak pěkná kniha

23.12.2020 3 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Na tenhle příběh jsem se těšila už od prvního dílu. Příběh Sloana a Sabriny byl sice slabší od předchozích dvou, ale stejně se mi líbil. Celková série je velice povedná.

13.10.2020 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Skvělé, skvělé, skvělé. Shawna a David se mi líbil jako pár už od začátku, zápletka super a padouch velké překvapení. Zatím se mi tato série moc libí již se těším na přečtení posledního dílu ze série.

05.10.2020 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Přečetla jsem během dvou dnů nemohla jsem se odtrhnout. Příběh Skylar a Jestřába skvělý, moc se mi líbilo, že tato knížka byla spojená s indiány, děj zápletka pro za mě na výbornou. Moc hezky se to četlo.

02.10.2020 5 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Hezké, příjemné čtení. Příběh Conora a Pamely, se mi líbil byl slabší oproti předchozímu dílů přesto se mi líbil. Knihu doporučuji velmi příjemné čtení. Konec mě velice mile potěšil.

19.09.2020 5 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Knížka se četla sama přečetla jsem za dva dny. Catriona sice občas až moc naivní, ale Simon sice žádný pohádkový princ, ale jeho postava se mi moc líbila :)

10.08.2020 5 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Knížku jsem si moc užila :) Nevím, který z těch 3 dílů se mi líbil nejvíce. Melisandra a Conar moc hezký pár i když Melisandra je (trochu víc) tvrdohlavá . Tahle se mi líbila, že byla rozdělena do 3 částí. Opravdu skvělý příběh :)

03.08.2020 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Maličko mi připomínal první díl ze série, ale opět mě nezklamal další že skvělých příběhu od této autorky Erik s Rhiannonou, krásný pár už od začátku i když Rhiannona trochu, ze začátku trochu (pro mě) sobecká a panovacna. Erik princ dívčích snů již od začátku. Ke knížce se jistě vrátím... Na konec spolu tvořili dokonalý pár..

13.07.2020 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Knížka se mi moc líbila je to již druha série knížek co čtu od této autorky a vůbec mě nezklamala.
Erin a Olaf - skvělý příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout..

13.07.2020 5 z 5

Zachránce z Vysočiny Zachránce z Vysočiny Hannah Howell

Opět skvěle napsáno jako většina knih od této autorky ????

21.03.2020 5 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Shannon Drake (p)

musím dát 4* příběh hezký, ale občas se mi zdál až příliš natažený a nezáživný. Gwyneth a Rowan moc hezký pár, obě postavy se mi moc líbili..:)

10.06.2019 4 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Další skvělá kniha z této série, již se těším na další díl. Nádherný příběh, kdy se zlost a nedůvěra mění v lásku.

05.12.2018 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

Další skvělý díl, který mě nadchl. Ke knize se jistě vrátím.

26.11.2018 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Opravdu skvělý příběh, hezky napsaný četl se úplně lehce. Musím hodnotit jedině 5*

17.11.2018 5 z 5

Cudná hříšnice Cudná hříšnice Alissa Johnson

Knížku musím hodnotit 4* . Příběh Anny a Maxe se mi velmi líbil. Chudá dívka si nakonec vezme bohatého vikomta. Anna mi přišla hodně uzavřená, když byla konečně bez matky měla roztáhnout křídla. Jinak celkový dojem velmi hezký příběh.

06.10.2018 4 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Nádherný příběh dvou mladých lidí z různých zemí. Arryn a Kyra skvělý pár, Arryna obdivuji za jeho trpělivost s Kyrou, tolik útěku a žádný se nepodařil, Kyru obdivuji za její vytrvalost a neústupnost... Skvělé napsané

26.09.2018 5 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Cathy Maxwell

První kniha kterou jsem od této autorky četla a musím říct že jsem byla velmi překvapena... Knížka měla vše co bych od tohoto žánru očekávala, určitě si přečtu další knížky od této autorky. Příběh Abby a Andresse se mi velmi líbil hodnotím 5*

15.09.2018 5 z 5