Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Viva Mallorka! Viva Mallorka! Peter Kerr

Poznat Mallorku z této stránky, zajímavé. Občas jsem se i nahlas zasmála.
Do knihy jsem se však nedokázala pořadně začíst.

20.06.2018 2 z 5

My, sex a aférky My, sex a aférky Kamila Tomsová

Vtipná oddechovka.

12.06.2018 3 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

I tento díl se mi líbil. Grace i Jonathana jsem si oblíbila. Mohl být víc rozepsaný vztah s otcem a finále mohlo být trochu obsáhlejší, ale i tak dávám plný počet :-)

20.05.2018 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Už je konec? Já chci ještě :-)
Sérii jsem zakoupila pro sestru k narozeninám, která ságu děsně miluje. Tak jsem si to musela take přečíst a jsem nadšená. Ještě zvažuji, zda mám kouknout i na filmy ;-)

17.05.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

V dětství jsem knihu nikdy nečetla, až teď svému sedmiletému synovi. Nádherná kniha, chytla mě za srdce. Syn byl nadšený a teď si ji čte sám :-)

15.05.2018 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tento díl se mi líbil zatím nejvíc. Už se nemůžu dočkat pokračování :-)

28.04.2018 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Četlo se hezky a rychle. Jen mě občas štvala Bella s těmi svými sebelítostivými a sebevražednými sklony. Jinak super.

10.04.2018 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nenáročné příjemné čtení :-)

10.04.2018 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tento díl se mi líbil o dost víc. I když se děj hodně podobal předchozímu. Aspoň ten konec, že dopadl, jak dopadl :-) A pokračovat v čtení dalšího dílu už raději nebudu.

26.03.2018 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Tak jsem se prokousala do zdárného konce. Jelikož jsem nečetla první díl, dost jsem se v ději ztrácela. Sara je tou Rebekou totálně posedlá, to mě dost štvalo. A slova jako "příslib slastí příštích" se v knize opakovala tak často, že úplně ztrácela svou podstatu.
No, řekla bych, že by to šlo napsat i líp. Za mě pouze 2*...

26.03.2018 2 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Super oddychové počtení :-) Vůbec mi nevadí, že je to dost nereálné. Ráda se odpoutám od reality :-) Grace i Jonathana jsem si oblíbila.
A děkuji ti zuza_zuzule za knihu :-)

16.03.2018 5 z 5

Krásné lži Krásné lži Lisa Unger

Velmi čtivá kniha plná krásných lží a smutných odhalení, plná napětí, nenávisti a lásky. Doporučuji.

12.03.2018 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Jsem ráda, že jsem se do čtení pustila, i když jsem to dlouho odkládala. Krásně napsané, nádherně čtivé, nejen díky úžasné češtině. Ještě mě lehce mrazí při vzpomínce na smutné osudy.

02.03.2018 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, jak mne pohltila :-)
Moje první kniha od Kathryn Taylor, a rozhodně ne poslední.
Doporučuji a dávám 5*

01.03.2018 5 z 5

Puf a Muf Puf a Muf Nataša Tanská

Hezké a vtipné příběhy.
Jen mě u čtení docela otravovalo stále se opakující řekl Muf, řekl Puf, řekl Míša, řekli jsme... Při předčítání dětem mě to nutilo toto slovo nahrazovat, nebo úplně vynechávat.
Proto ty 3*

27.02.2018 3 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Nenadchla ani neurazila

24.02.2018 3 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Nádherná klasika

17.02.2018 5 z 5

Knihy jsem se celkem obávala, ale mile mě překvapila. Za mě 5*. Doporučuji.

16.02.2018 5 z 5

Fanfárie Fanfárie Miloš Kratochvíl

Synovi se kniha celkem líbila, proto dávám 2*, ale doufám, že mu ji nebudu muset číst znovu :-)

12.02.2018 2 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

To bodlo :-) Nádherná oddychovka. Krásně napsané. Četlo se samo :-)

01.02.2018 5 z 5