ivana1975 ivana1975 komentáře u knih

Prepínač Prepínač Jakub Mišči

Zo začiatku som mala trošku problém sa zorientovať v menách postáv ale časom si zvyknete. Je to super psychacinka.

13.10.2021 5 z 5

Tichá obeť Tichá obeť Caroline Mitchell

Tak toto bolo brutálne... Fuj ešte teraz mám zimomriavky. To čo zažívala Emma by som nezvládla a klobúk dolu pred autorkou, že sa pustila do takejto témy. Za mňa všetky hviezdičky

07.08.2021 5 z 5

Čierne leto Čierne leto M.W. Craven

Veľmi príjemná ľahká detektívka ktorá sa doslova sama čítala.

18.07.2021 3 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Waw ďalšia brutálna nálož. Tento pán vie ako upútať vašu pozornosť od začiatku až do konca. Super vrelo odporúčam.

03.07.2021 4 z 5

Po sezoně Po sezoně Jack Ketchum (p)

No ja teda neviem.... Zo začiatku je kniha neskutočne nudná a zdĺhavá a až pri konci sa rozbieha. Miestami som mala pocit že čítam Aj hory majú oči. Myslím že toto nieje moc dobre dielo, ale zase nechutná bola dosť, to sa autorovi musí nechať.

28.05.2021 1 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

No ja neviem... Zo začiatku to bolo Dosť zvláštne a dlhšie som sa nevedela začítať, ale postupom sa to trochu rozbiehalo. Kniha je zvláštne napísaná ale čo mňa dosť vytáčalo boli tie divné slová čo prekladateľ hľadal v slovníku. Suma sumárum kniha nič moc ale ako odpocinkove čítanie fajn.

05.05.2021

Lunapark Lunapark Stephen King

Tak toto bola iná somarina.... Za mňa vôbec nicim zaujímavé.... Skorej by som povedala že je to najnudnejsia kniha akú som od neho čítala.... Škoda

13.04.2021 odpad!

Cesta domov Cesta domov Sebastian Fitzek

Fitzek je fakt pán. Po docitani som ostala ako obdarená a spracovávala to, o čom bol dej. Super tento autor to jednoducho vie a dúfam že bude mať ešte veeela takto dobrých kníh.

06.04.2021 4 z 5

Škrabot Škrabot Peter Derňár

Práve som dočítala túto psychačinu... Kniha sama o sebe má veľmi zaujímavý dej plný zaujímavých zvratov a ani sa nenazdáte a ste na konci. Keby mi niekto teraz povedal že ide na terapiu tmou tak by som asi dostala infarkt. Super vrelo odporúčam.

20.03.2021 3 z 5

Evan Evan Jakub Mišči

Toto bola veľmi ale že naozaj veľmi zvláštna kniha. Miestami som sa strácala v deji, ale bolo to celkom zaujímavo napísané. Celkový dojem je asi taký, že si ju musí človek prečítať a nechať trošku vstrebať. Ja ju kľudne odporúčam ako ľahšie čítanie

04.03.2021 2 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tak toto bola aka sprostost??? asi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

28.09.2020 1 z 5

Zlodej duší Zlodej duší Sebastian Fitzek

hm... tuto knihu som mala este davno v ceskom jazyku a to bola pecka, ale tento nas slovensky preklad mi vobec nesedel, bolo to pre mna take nemasne neslane... Ale na druhej strane nemam asi co takeho vytknut. Fitzek aspon pre mna ostane jeden s mojich oblubenych autorov.

28.09.2020 3 z 5

Čo je na večeru, pán Gum? Čo je na večeru, pán Gum? Andy Stanton

Dalsia uletena kniha o Panovi Gummovi... Super ja sa vzdy pobavim :D

18.09.2020

Pán Gum a tajná skrýša Pán Gum a tajná skrýša Andy Stanton

Cela seria Pana Guma je skvela a vtipna... Budete sa smiat od zaciatku az do konca

09.08.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Zaciatok sa trochu tahal, ale potom to bola ina jazda... Jezila som sa az na zadku :D :D

04.08.2020 2 z 5

Posol Posol Neal Shusterman

Bóóóže toto bolo skvelééé.... Až mi je ľúto že to všetko skončilo.

03.08.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Ja proste milujem Chrisa Cartera. Jeho knihy su surove a uzasne napisane... Je to detektivka zo vsetkym vsudy. Uzasne postavy, dobry a rychly spad, super dej. Odporucam vsetkym milovnikom detektivok. Ja davam vsetky hviezdy a aj dalsie 4 ktore tam ani niesu. Super

01.07.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Tak ako kosec je aj nimbus uzasna kniha plna zvratov a emocii. Uz sa tesim na tretiu cast.

01.07.2020 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Neviem čo mám k tejto knihe, alebo celkovo k autorovi napísať... Zbožnujem všetky knihy ktoré Mark napísal a toto je jedna z jeho najlepších a má všetko čo má mať správny horor. Odteraz si dávam pozor na podivínov menom Števko

08.06.2020 5 z 5

Kosec Kosec Neal Shusterman