Posol

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Finále dystopickej trilógie, ktorá si získala čitateľov po celom svete. A nielen tých young adult! Prešli tri roky, odkedy Rowan a Citra zmizli bez stopy – počas katastrofy, čo má na svedomí kosec Goddard, ktorý nemilosrdne zlikvidoval svojich protivníkov a konečne sa dostal k moci. Sú to tri roky, odkedy sa Nimbus odmlčal – a jediný človek, s ktorým ostal v kontakte, je Greyson Tolliver. A je to práve tretí diel dystopickej série zo sveta Koscov, v ktorom sa osud ľudstva, „odsúdeného na večný život“, zavŕši. Predtým však budú musieť nové spojenectva aj staré priateľstvá prejsť najťažšou skúškou a možno opäť raz poraziť smrť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435584/big_posol-K16-435584.jpg 4.3704
Série:

Smrtka / Žatva smrti 3.


Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , Slovart (SK), Yoli
Originální název:

The Toll, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (193)

Kniha Posol

kachnat
předevčírem

Souhlasím s Egeris... Postava chvíli muž, chvíli žena mi tam také neseděla. Nebinární je asi hodně moderní téma, nemohlo tedy chybět, že...
četlo se mi hůř než předchozí díly, TOP byl ten první....
Vyvrcholení série bylo velmi nápadité, tohle řešení by mě nenapadlo:-)

Egeris
18. května

(+ SPOILER) Je to velmi dobré zakončení série. Předchozí díly se mi líbily malinko víc, ale i tak super. Osobně bych ale uvítal více stran o Rowanovi/Citře - hlavně v době, kdy už byli na nové planetě. Též by nebyla špatná kapitola, která by popsala jejich cestu tam, spolu s následným "ubytováním" a trošku rozvedla jejich další budoucnost. Klidně by tohle všechno mohlo být namísto neustálého připomínání toho, že je jedna postava chvíli muž, chvíli žena, v závislosti na počasí. To mi v té knížce vážně nesedělo, bylo to tam narvané na sílu a omílané stále dokola.


666Jitka
23. dubna

Až je mi trochu smutno, že se po dočtení této skvělé trilogie s nápaditou myšlenkou budu muset rozloučit s tolika knižními oblíbenci, které jsem v sérii našla. Kniha přináší další zajímavé dějové linky do sebe zapadajícího příběhu, které jsem občas předpokládala, ale většinou jsem byla překvapená a zvědavost mě hnala číst dál, abych věděla, jak to všechno dopadne. Některé momenty byly opravdu "hustý", že mi pumpa jela fakt naplno. Celkově se mi Žatva smrti moc líbila a doporučuji jí svým kamarádům.

bydza
15. dubna

Více než důstojné završení série. Ono není nikdy snadné ukončit trilogii, což je pochopitelné (určitě vás napadne spousta příkladů, kdy se to nepovedlo a kdy naopak závěrečný díl serii graduje, za mě například Vzpomínka na zemi či Silo) . Za mě VŽDYCKY vyhraje první díl, začne děj a od něj se vše odvíjí. Takže když mě nechytne první díl, nečtu další. To se naštěstí zde nestalo.

Inouš
13. dubna

Fantasticky promyšlený závěr série. Mohlo to být teda kratší, ale přesto to nebylo nudné.

Fatis04
03. dubna

Konec trilogie byl naprosto úžasný, jen se člověk musí trochu dostat do děje, protože jedničku a dvojku jsem četla už před dvěma lety. Jinak za mě naprostá spokojenost. Určitě to není poslední kniha, kterou jsem od Shutermana četla, je skvělý vypravěč a úžasnými nápady.

TerJac
17. března

Ach jo. Zklamalo! Moc. Po dvou skvělých dílech jsem tenhle ani nedočetla. Překombinované, občas postrádající smysl, po dlouhé době kniha, u které jsem zavrhla strávit u ní čas. V nejlepším je dobré přestat a tento třetí díl je toho důkazem.

elizabeth_e
15. března

Super konec!

1 ...