ivana1924 ivana1924 komentáře u knih

Kniha tajemství Kniha tajemství Tom Harper (p)

Na začátku čtení mě kniha docela pohltila...no, postupem času (čtení) jsem se nutila, abych dočetla. Ale i tak se mi kniha líbila. Takový průměr.

04.02.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnou.Přečteno za den, prostě nešlo přestat.

31.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Krásně čtivá kniha.....když pominu, že jediné co mi to rušilo bylo....jůůůů..., jejda...., jéééé.... To mě fakt k dospělým nesedlo. Jinak super čtivý.

31.01.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jsem spokojená. Čte se skoro sama. Určitě nezůstanu jen u této knihy, ale přečtu si i další od této spisovatelky. Hlavně sérii Kim.

28.01.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak za mě teda nic moc....Nejmíň do půlky jsem se nemohla začíst, pak chvilku napínavý, a pak bum a zase zbytečně zdlouhavé....nehledě na ten konec....

28.01.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Mě se četla dobře, popravdě jsem nemohla přestat, dokud nebudu vědět jak to dopadlo.Za mě teda dobrý :)

22.01.2019 4 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Sandra opět nezklamala...

20.01.2019 5 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Vzhledem k tomu, že jsem se dřív podívala na film a teprve pak četla, byla pro mne četba těžká. Pořád jsem srovnávala knihu s filmem. Teď už vím, že prve kniha a potom film. Nic na tom, ale nemění to, že byli i takový lidé, kteří chtěli pomoct. Respekt

17.01.2019 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Tato kniha mne moc nechytla. Možná je to tím, že deníky moc nemusím, ale přečetla jsem.

10.01.2019 3 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Další neskutečný příběh přeživších.... - žen a jejich novorozených. Každý by si měl přečíst, vzdát hold zavražděným, utýraným,přeživším.... Velká pocta všem

06.01.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se krásně čte, neměla jsem s ní žádný problém, snad jen, že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Byla to první kniha na toto téma. Takže jsem s ní spokojená.Po přečtení jiné bych řekla, že není tolik "živě" psaná. Ale ani to jí neubírá na kráse.

03.01.2019 4 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Neskutečně silný příběh. Až na to, že to všechno se událo... Hrůza,děs, bezmoc .....strašný... a přece se v lidech našlo tolik síly, i přes to všechno, dál bojovat a doufat, že jednoho dne to všechno možná skončí.

03.01.2019 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Nějak jsem se nemohla začíst, stokrát jsem měla chuť ji odložit, ale nemám ráda nedočtené knihy takže jsem byla ráda, že jsem ji vůbec dočetla.

30.12.2018 2 z 5

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Stejně jako od první knihy Dítě zvané "To" se nejde odtrhnout. Silný příběh

26.12.2018 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Nemám slov :(

25.12.2018 5 z 5

Zavátá samota Zavátá samota Emma Smith

Pohodové čtení :) U mne tentokrát poslech při pečení.

19.12.2018 4 z 5

Kacířka Kacířka Lucie Šitinová

Četlo se mě to dobře. Taková oddechovka. Konec nečekaný ...

18.11.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Nenadchla, neurazila...

09.11.2018 3 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Oddechovka na podzimní (ale i jiný :)) odpoledne.

09.10.2018 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Co ke knize říct? Silný příběh plný utrpení malého děvčátka. Žádné dítě, ani dospělý by takové utrpení neměl zažívat. Pro dítě o to těžší, nebo rodiče jsou pro ně modlou od které se čeká,že bude chránit, milovat. Ne ubližovat. Dítě neví co je správné a co ne, a je hrozné, že toho dospělý zneužije. Takže tiše trpí, ať je to muslimské nebo jiné, kterému se tohle děje. Znásilnění v šesti letech?....zabila bych toho ubožáka, ať má víru jakou chce.To by si neměl nikdo dovolit. Tohle nikdy nepochopím.A asi nebudu jediná. Není to jen o dětech i o chování k ženám. Jinak kniha mne ze začátku moc nebavila, ale pak jsem se nemohla odtrhnout.

01.02.2017 5 z 5