Iren80 Iren80 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Ja jsem z knihy velmi mile překvapená. Kniha mě byla doporučena, sama bych si jí rozhodně nevybrala. První dvě kapitoly mě teda vůbec nebavily, chtěla jsem knihu odložit. Znova jsem si přečetla recenze a říkám si, sakra, na té knize něco musí být a četla jsem dál. Musím teda říct, že jsem moc ráda, že jsem knihu nakonec dočetla. Já v průběhu čtení se smála a snad poprvé v životě i plakala. Závěr tedy pro mě velmi dojemný. Takže já určitě doporučuji!

10.01.2022 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Tato kniha byla pro teda silným zážitkem. Náročnější čtení, proto jsem ji četla delší dobu a plně se soustředila. Za mě je správné označení „jen pro silné povahy“, týraní, zneužívání a jiné zvrácenosti, bylo tam toho teda dost. Za mě výborně napsané a těším se na další díly.

26.10.2021 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Mě se tento díl velmi líbil, stejně jako díly předchozí. Nedovolím si jednotlivé díly srovnávat, prostě každý je originál. Za mě tedy opět velmi povedené!

08.03.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Doporučuji. Obecně nemám s knihy s titulem bestseller dobrou zkušenost, ale tato kniha mě zaujala hned o začátku. Určitě si přečtu další díly.

18.02.2019 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Wow... fantastická kniha. Já osobně doporučuji k přečtení. Kniha mě bavila od začátku do konce.

15.02.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Vynikající kniha, napínavá od začátku do konce. Doporučuji!

07.10.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Perfektni pocteni !!!! Vrele doporucuji.

17.09.2015 5 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Kniha mě v první polovině nudila, uvažovala jsem o odložení knihy. Druhá polovina mě ale vtáhla do děje a samotný závěr velmi překvapil. S odstupem času musím tuto knihu hodnotit velmi kladně, ale raději se opět vrátím ke knihám od Keplera.

11.09.2015 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Za mě naprosto dokonalá kniha !!! od začátku až do konce.

07.09.2015 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Kniha byla napínavá již od první kapitoly, ale trochu mě zklamal závěr.

02.07.2015 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Bohužel, tato kniha mě přes velké očekávání zklamala. Děj mě přišel nezajímavý a závěr až nereálný.

16.04.2015 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Vynikající kniha !!! Napětí hned od první kapitoly a ten závěr... no pro mě pecka. Fakt jsem si čtení užívala. Perfektně napsané, velmi čtivé díky krátkým kapitolám. Chris Carter se u mě řadí mezi nejoblíbenější autory. Opravdu doporučuji k přečtení.

07.04.2015 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Po přečtení knihy Žena v kleci jsem se možná až moc těšila na tuto knihu. V půlce jsem chtěla knihu odložit, ale nakonec jí dočetla. Závěr byl napínavější, ale kniha mě trochu zklamala.

01.04.2015 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Perfektní počtení, zvládnuto za den a noc. Je to moje první kniha od tohoto autora a předčila moje očekávání. Velmi napínavé a čtivé od začátku až do konce. Vřele doporučuji a já se těším na další knihu!

15.03.2015 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Knihu jsem právě dočetla a po pravdě mám smíšené pocity. Prvních 150 mě trvalo, zorientovat se v časovém přeskakování v z minulosti do přítomnosti a pochopit děj. Na pár dnů mě to dokonce donutilo knihu odložit. Stále jsem si ale říkala, něco na té knize přeci musí být... bestseller, kniha jen pro silné povahy... nakonec jsem se ke knize vrátila a za dva dny jí dočetla. Od půlky se četlo mnohem lépe a závěr byl překvapivý. Otázkou je, zda-li si přečíst i druhý díl....

14.03.2015 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Toto byla moje druhá kniha od těchto autorů. Úžasný příběh, který vtáhne do děje a nepustí. Strhující příběh, napětí, Skvělé čtení díky krátkým kapitolám. Přečetla jsem za pár dní. Vřele doporučuji!

09.03.2015 5 z 5