Ifuška Ifuška komentáře u knih

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

(SPOILER) Nebyla to špatná knížka, ale bylo to moc dlouhé a některé pasáže nezáživné. Jojo mám opravdu ráda, přečetla jsem od ní všechny knížky, tahle k mým oblíbeným od ní patřit nebude. A jednu hvězdičku dávám dolů i kvůli Maudie, proč ona, to si nezasloužila.

28.04.2024 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Tohle mě hodně bavilo, vzhledem k tomu, že se bojím, jak se říká, i vlastního stínu, občas jsme měla mírně nahnáno a pokud jsem četla před spaním , měla jsem divoké sny, ovšem byla to pecka. Jen ten konec....napřed jsem měla obavy, že se nedozvím, kdo za tím stojí, což tam sice bylo, jen by se to dalo více rozvinout, proč.... Ale za hafana jsem byla mega ráda.

17.03.2024 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Taková nenáročná oddychovka. Co mi vadilo hned na začátku, bylo zarovnání, na to nejsme zvyklá . Začátek byl celkem fajn, četlo se to rychle, ale samotné vyšetřování mě až tak nebavilo, chtěla jsem jen vědět, kdo je vrah... Dialogy mi občas přišly jako u knížky pro náctileté, ale zas až tak špatné to nebylo, takový průměr.

02.03.2024 3 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Po této knížce jsem sáhla proto, že jsem potřebovala odreagování od veškeré negativity, co se teď děje... Nenáročné, milé čtení, četla se sama, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala, jen ten konec jsem nečekala. U některých pasáží jsem si sice řekla, že tohle se může stát jen ve filmu nebo v knize, ale ve výsledku to bylo celkem sympatické čtení.

19.10.2023 3 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Ze začátku mi to přišlo jako klasická slaďárna, trochu mě nudila, chtěla jsem pomalu odložit, ale co se stalo posléze... To bych nečekala, možná bych byla radši i za tu slaďárnu . Svým způsobem krásná knížka, i když vzhledem k tématu, se těžko dá nazvat jako krásná, ale vy, co jste ji četli, mi určitě rozumíte....

08.11.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tohle byla bomba, vyplatilo se čekat a opět to jen potvrdilo, že tihle dva umí. I když jsem se trochu ztrácela ve střípkách z minulosti, už je to hodně dávno, co jsem předešlé knížky četla, byla to paráda. Jen číst to před spaním nebyl dobrý nápad :D.

14.02.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tak tohle mě hodně bavilo, byla to pecka. Němý křik mě navnadil, Ďábelské hry mě až tak moc nenadchly, ale tohle...bomba.

04.11.2020 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Tvorbu Nicholase Sparkse mám celkem ráda, některé knížky jsem si zamilovala, jiné mě nezaujaly. U této jsem první část doslova hltala, druhá půlka mě místy moc nebavila. Nicméně ji řadím mezi povedenější knihy :)

13.06.2020 4 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Knížku jsem přečetla během 2 dnů, což se mi nestává často, příjemné čtení, čte se to samo, jen škoda toho konce, byl opravdu moc rychlý a mé nadšení z knížky trochu opadlo, ale celkově fajn příběh :-)

14.04.2019 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Já jsem s touhle knížkou docela bojovala, ale protože nerada odkládám nedočtené knihy, vydržela jsem až konce. No, nebylo to špatné...

10.04.2019 3 z 5

Dominus Dominus Tom Fox

Já jsem trochu zklamaná, kniha se mi četla hodně těžce a dlouze...byly tam zajímavé pasáže, ale čekala jsem víc.

03.07.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Četla jsem od spisovatelky už pár knížek, ale tahle byla pro mě jednoznačně nejlepší.

01.05.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

musím se přiznat, že i já jsem díky přebalu čekala něco víc.... ale líbila se mi, trochu předvídatelná, ale dobrá. dneska jsem ji dočetla a hned valila pro druhý díl :D.

19.01.2015 4 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Řekla bych, že nejlepší díl série, akorát jsem měla dojem, že tohle byl poslední díl, ale vzhledem ke konci to tak asi nebude....

12.08.2012 4 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Kdyby tohle byla první knížka, kterou bych od Cecelie četla, tak ji asi v půlce odložím. Moc mě nenadchla, ale vydržela jsem a nakonec jsem byla spokojená. Nicméně, tvrobu Cecelie sleduji od samého začáku a tohle je dle mého názoru trochu slabší knížka :)

16.01.2012 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

po přečtení prvních tří knížek od dana mi nedělalo problém u zbytku hned po prvních pár kapitol odhalit, kdo je "vrah" :D. ale tentokrát jsem byla překvapená :). solidní knížka, to se musí nechat :) .

30.11.-0001 4 z 5

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

nejhezčí knížka od cecelie :). ze začátku mi trvalo zvyknout si na styl, jakým je psaná, ale pak mi to chytlo a slzička na konci též ukápla :D.

30.11.-0001 5 z 5