icecko icecko komentáře u knih

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Výborný.Příběh je obyčejný až skoro všední,ale skvěle zpracovaný.Tím se stává naprosto jedinečným dílem.Během čtení mě knížka úplně pohltila.Kdyby rodinka nepotřebovala jíst,ani bych ji nepustila z ruky až na konci.

28.06.2012 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tahle knížka je prostě super.Napínák od začátku do konce,přitom žádná hrůza k zešílení.Hlavní hrdina každé povídky je tak obyčejný,farmář nebo spisovatelka laciných knih,všichni chtěli jen spokojeně žít svůj poklidný,obyčejný život a zatím.......

02.04.2012 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Autorovi se zde povedlo skloubit téměř nemožné-horor,romantiku a jistou dávku humoru.Super pane Kingu.

24.09.2012 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Co na to říct,snad jen:Pan King se opravdu vyznamenal.Výborná kniha,zatím nejlepší co jsem od něj četla

20.06.2012 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Kniha se mi moc líbila,můžu říct jen jedno-u mě dobrý.

02.05.2012 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Hezká kniha,ráda se k ní vracím.

27.02.2012 3 z 5

Věčná láska Věčná láska Bertrice Small

Věčná láska je moc hezké čtení.Dobrá kombinace historického románu a romantické knihy pro ženy.Pro mě výborná relaxace.

20.12.2011 5 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Tahle kniha je prostě skvělá.Přečetla jsem ji jedním dechem.

13.12.2011 5 z 5

Jezdec z neznáma Jezdec z neznáma Jack Schaefer

Tuhle knížku prostě miluju,pořád se k ní vracím.

11.02.2014 5 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

Poutavý příběh,který chytne a nepustí.

30.05.2012 4 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Pavol Weiss

Tahle kniha se opravdu povedla,můžu jenom doporučit.

30.05.2012 5 z 5

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

životopisy moc nemusím,ale tenhle se mi moc líbí.Čte se dobře.Ani nevnímám,že čtu životopis,je to skoro jako román.

02.04.2012 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Krásný romantický příběh,dobře se čte.Přesto bych řekla,že to není autorčino nejlepší dílo.Muž,který je tak obletovaný ženami jako Brandon,setrvávající téměř rok dobrovolně v celibátu jen proto,že ho milovaná žena odmítá?To je na mě moc velká utopie i když je jasné,že romány a realita jsou v naprostém protikladu.Nicméně jsem knihu přečetla se zaujetím.

27.02.2012 3 z 5

Fotbalová fabrika Fotbalová fabrika John King

Kniha se mi líbila.Dobré čtení,místy drsné,ale opravdu dobré.

22.02.2012 4 z 5