icecko icecko komentáře u knih

Jezdec z neznáma Jezdec z neznáma Jack Schaefer

Tuhle knížku prostě miluju,pořád se k ní vracím.

11.02.2014 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Autorovi se zde povedlo skloubit téměř nemožné-horor,romantiku a jistou dávku humoru.Super pane Kingu.

24.09.2012 5 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Výborný.Příběh je obyčejný až skoro všední,ale skvěle zpracovaný.Tím se stává naprosto jedinečným dílem.Během čtení mě knížka úplně pohltila.Kdyby rodinka nepotřebovala jíst,ani bych ji nepustila z ruky až na konci.

28.06.2012 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Co na to říct,snad jen:Pan King se opravdu vyznamenal.Výborná kniha,zatím nejlepší co jsem od něj četla

20.06.2012 5 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

Poutavý příběh,který chytne a nepustí.

30.05.2012 4 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Pavol Weiss

Tahle kniha se opravdu povedla,můžu jenom doporučit.

30.05.2012 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Kniha se mi moc líbila,můžu říct jen jedno-u mě dobrý.

02.05.2012 4 z 5

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

životopisy moc nemusím,ale tenhle se mi moc líbí.Čte se dobře.Ani nevnímám,že čtu životopis,je to skoro jako román.

02.04.2012 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tahle knížka je prostě super.Napínák od začátku do konce,přitom žádná hrůza k zešílení.Hlavní hrdina každé povídky je tak obyčejný,farmář nebo spisovatelka laciných knih,všichni chtěli jen spokojeně žít svůj poklidný,obyčejný život a zatím.......

02.04.2012 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Hezká kniha,ráda se k ní vracím.

27.02.2012 3 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Krásný romantický příběh,dobře se čte.Přesto bych řekla,že to není autorčino nejlepší dílo.Muž,který je tak obletovaný ženami jako Brandon,setrvávající téměř rok dobrovolně v celibátu jen proto,že ho milovaná žena odmítá?To je na mě moc velká utopie i když je jasné,že romány a realita jsou v naprostém protikladu.Nicméně jsem knihu přečetla se zaujetím.

27.02.2012 3 z 5

Fotbalová fabrika Fotbalová fabrika John King

Kniha se mi líbila.Dobré čtení,místy drsné,ale opravdu dobré.

22.02.2012 4 z 5

Věčná láska Věčná láska Bertrice Small

Věčná láska je moc hezké čtení.Dobrá kombinace historického románu a romantické knihy pro ženy.Pro mě výborná relaxace.

20.12.2011 5 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Tahle kniha je prostě skvělá.Přečetla jsem ji jedním dechem.

13.12.2011 5 z 5