hrubik hrubik komentáře u knih

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Naprosto perfektní závěr celé série!

13.04.2013 5 z 5

Sever a Jih. Díl II. Sever a Jih. Díl II. Elizabeth Gaskell

Druhý díl tohoto románu se mi líbil snad víc než ten první. Měl větší spád, pořád se tam něco dělo, nebylo to takové táhlé jako díl první. Knížka se opět četla jedním dechem, velmi se mi líbila. Už se těším jak to s Margaret a panem Thortonem dopadne.

04.04.2013 5 z 5

Sever a Jih. Díl I. Sever a Jih. Díl I. Elizabeth Gaskell

Pro mě velmi odpočinková četba. Knížku jsem přelouskala během jednoho dne, četla se sama. Mám tenhle styl ráda. Jsem zvědavá na další díl, jestli se více rozvine romance mezi Margaret a panem Thortonem.

03.04.2013 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Po téhle knížce jsem sáhla hned poté, co jsem s nadšením přelouskala Vampýrskou akademii a poté s menším nadšením její volné pokračování Pokrevní pouta. A musím říct, že první dojem z této knížky byl nevalný, měla jsem pocit, že jsem "převampýrovaná". A knížku odložila. Po krátké pauze jsem se k ní však vrátila a udělala jsem dobře. Velmi mě to chytlo a líbila se mi víc než Pokrevní pouta. Románek mezi Sydney a Adrianem mě zkrátka dostal :-) Už jsem neměla pocit, jako u 1.dílu, že to prostě není ono, protože to není o Rose a Dimitriovi. Najednou mi vůbec navadilo, že je to o něčem jiném, resp. o někom jiném. Moc se mi to líbilo. Škoda, že nemám k dispozici hned další díl, protože bych se na něj s chutí vrhla.

01.04.2013 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knížka byla velmi čtivá, ale první půlkou knihy jsem se horko těžko prokousávala a odolávala pokušení ji zcela odložit. Ale vydržela jsem a stálo to za to. Knížka mě chytla a líbila se mi, zejména detektivní zápletka a postava Lisbeth byla výborná.

30.03.2013 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Musím říct, že jsem z pokračování VA byla lehce zklamaná. Nebylo to vyloženě špatné, jen tomu chyběla ta šťáva, kterou pro mě měla VA. Kdyby se v závěru knihy neobjevil Dimitrij, asi bych se ani nepustila do dalšího dílu. Takhle tomu dám ještě šanci :-) Richelle Mead zkrátka ví, jak udržet čtenáře u svých knížek :-)

21.03.2013 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Tak tahle knížka mě fakt dost bavila! Vtipné hlášky, romantika, sex, napětí... celou dobu jsem se nenudila. A že byla napsaná z pohledu chlapa tomu dodávalo super šťávu.

16.03.2013 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Jen Richelle Mead dokáže napsat takový závěr knížky, abyste hned po jejím dočtení měli nutkavou potřebu vzít do ruky další díl. Škoda, že pokračování Sukuby zatím není k dispozici, protože já jsem zase jako na trní, jak tohle všechno dopadne. Perfektní knížka!

14.03.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

S těžkým srdcem se musím rozloučit s touhle úžasnou knižní sérií, která byla opravdu skvělá! Jen díl lepší než druhý, všechny jsem četla jedním dechem a prožívala dobrodružství, napětí a romantiku spolu s Rose, Lissou, Dimitrijem a dalšími.... Budou mi chybět. Jsem ráda za happy end, vše dopadlo jak mělo a já si celou sérii VA vážně moc užila :-)

11.03.2013 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Super díl, napínavý od začátku do konce. Návrat Dimitrije pecka! A konec s královnou výborný!

09.03.2013 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

První půlka knížky se docela vlekla, ale pak se to rozjelo a já ani nedýchala, dokud jsem to nedočetla. Prostě další super díl, napínavé, čtivé... ale přesto... chybí mi ten starý dobrý Dimitrij. Jsem zvědavá, jak tahle série dopadne, jiný než dobrý konec neberu :-)

08.03.2013 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Třetí díl VA byl pro mě zatím rozhodně nejlepší a nejemotivnější. "Vydala jsem se zabít muže, kterého miluju." Auuu.... Jdu se radši hned vrhnout na další díl :-)

06.03.2013 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Když jsem tenhle díl četla poprvé, přišel mi trošku slabší než díl první, ale bylo to hlavně proto, že jsem od knížky očekávala větší zápletku ve vztahu Rose a Dimitrije. Když jsem se po půl roce opět k této sérii vrátila, přišel mi tento díl výborný, takže svému hodnocení musím přidat hvězdu navíc.

06.03.2013 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Přečteno jedním dechem. Knížky o upírech se mi líbí, tohle mělo náboj po celou dobu, romantika taky neměla chybu, takže za mě plný počet hvězdiček :-)

03.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Dvojka Fifty Shades se mi líbila víc než první díl, který mi přišel místy dost ujetý. Celý příběh Christiana a Any je zajímavý, má myšlenku, ale knížka byla na můj vkus zbytečně dlouhá, trochu nudná, napsané je to opravdu docela jednoduše, opakované hlášky a "vnitřní bohyně" mi dost vadily, ale celkově knížku hodnotím pozitivně, stojí za to si ji přečíst, ale s jistotou vím, že mezi mé oblíbené knížky se určitě nezařadí.

03.03.2013 3 z 5