honzik4422 honzik4422 komentáře u knih

Supr. Kniha sice nedosahuje kvalit prvního dílu, ale stále patří mezi nejlepší čtení. Jediné, co zklamalo byla situace kolem sekce, která zpočátku působí ostříleně a ke konci zcela amatérsky. I přes to všechno jsem jim celou dobu trochu fandil. ,,, Soudní proces, excelentní. Epilog, excelentní. Celá trilogie, ještě lepší. Doporučuji.

22.12.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

První a rozhodně ne poslední setkání s tímto autorem. Kniha se četla skvěle i když z příběhu zamrazí. Hlavní postava je sympatická. Doporučuji

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedno z nejlepších děl od mistra. Super horor s výbornou atmosférou.

22.02.2015 5 z 5

Těžko lze slovy popsat obrovské kouzlo této knihy. Prostě ÚŽASNÁ kniha, která není zdaleka jen pro malé čtenáře.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Temné, napínavé, šokující, čtivé. Hlavní postavy si zamilujete, zejména Lisbeth. Supr kniha, doporučuju.

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Krásná kniha s velmi silným příběhem, který vás pohltí.

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

nemůžu se zbavit neuvěřitelně zvráceného dojmu z této knihy, kdy autor kombinuje morbidní téma a humor,,, nicméně super kniha,,,, doporučuji

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

nádherné. Spousta lidí vypráví, jak je to krásný příběh a jak je kniha ovlivnila. Je ale třeba přesunout se od slov k praxi :)

12.07.2014 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

super depresivní nahlédnutí do světa, jehož dokonale propracované metody vám rozšíří obzory a vy najednou zjistíte, jak moc jde člověku znepříjemnit život, ale také, jak moc se máme dobře :)