hippiesak hippiesak komentáře u knih

Impérium vrací úder Impérium vrací úder Donald F. Glut

Kniha je jako taková slabší. Fanda STAR WARS si jistě rád přečte. První knižní díl je taková nostalgie, to se dá číst. Toto jsem čekal lepší, nemohu kliknout na "doporučuji", ale přesto dám 4 hvězdy (spíš tak 3,5), protože jsem fanda STAR WARS. Teď čtu třetí knihu, Návrat Jediho a to je paráda :)

02.07.2018 4 z 5

Star Wars, Unikátní materiály z archivů Lucasfilm za posledních 30 let Star Wars, Unikátní materiály z archivů Lucasfilm za posledních 30 let Stephen Sansweet

BIBLE STAR WARS, alias "must have" všech fanoušků. Nejlepší sbírka o Star Wars, který doplňuje sbírku kompletní ságy na blu-ray. Velká spousta dárků. Prostě to nejlepší co jsem o Star Wars zatím viděl v tištěné verzi.

27.06.2018 5 z 5

Hvězdné války: Z dobrodružství Luka Skywalkera Hvězdné války: Z dobrodružství Luka Skywalkera George Lucas

Prostě ten první a jediný originál co byl, je a stále bude - klasika, která se se mnou táhne od 10 let. Tuto knížku jsem měl s sebou i v Tunise, v místě kde se točilo obydlí Luka na Tatooine :) Bylo to super, být přímo tam a číst tuto knížku :)

22.06.2018 5 z 5

Nezapomeň Nezapomeň Val Emmich

Krásný příběh. Dlouho se mi nestalo, aby mě knížka dojala. Ale tento příběh je prostě krásnej. To se nedá napsat jinak. Bylo to plné něhy, lásky. Pěkně to odsýpá, žádný táhly děj. Jsem z té knížky úplně nadšený a bude se mi vyjímat k knihovně. Těším se, až si ji přečtu znovu...

15.06.2018 5 z 5

Úsměv, prosím ... přichází zlo! Úsměv, prosím ... přichází zlo! Robert Lawrence Stine

Je to kniha pro 12leté (je to napsané na obalu) a tak to prostě je :) Já jsem knihu sjel za 2 hodinky, jako fanda R.L.Stine :) Za mě 3 hvězdičky, špatný to nebylo a pokud by mi nebylo 36, ale těch 12, tak si myslím, že by moje 12leté já dalo plných 5 hvězd :)

14.06.2018 3 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Je to Stine, jsou to Stopy hrůzy, je to takový, jaký to má být. Není to TOP, ale je to dobrý díl :)

08.06.2018 4 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Super poctivá kniha ze seriálu Fear Street v novém kabátě. Škoda, že toto je druhá a poslední v řadě. Psal jsem si s vydavatelem a bohužel o knihy nebyl zájem, tak se rozhodili ukončit vydávaní této oživené série. Já se u knihy velmi bavil.

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

Super pro fandy Stopy Hrůzy a Fear Street :) Jsem rád, že sérii oživili. Člověk si rozšíří vědomosti z okolí Fear street :) To jsem nevěděl, co je na konci ulice tam za tou cestou... :)

Chladná hrůza Chladná hrůza Scott Siegel

Toto bylo můj TOP ze světa Stopy Hrůzy :) ALE jsem naštvaný na vydavatele, protože oni vydali JEN 5 dílů z celkových 6. Nevím přesně pořadí, ale oficiální 4., nebo 5. díl, zkrátka česky neexistuje. Naše česká série má první díl, pak navazující a má konec. Ale v posledním díle se vzpomíná jak Andy bojoval s upírama. Co? Jaký upíři? Tak jsem si zagooglil a zjistil, že originální série "Ghostworld Series" má 6 dílů. Škoda... Ale i tak to bylo super 5 mini knížek :)

08.06.2018 5 z 5

Neznámá v zrcadle Neznámá v zrcadle Lynn Beach (p)

Líbí se mi návraty do minulosti přes nějaké mystérie :) A ano, toto o tom je :)

Letní msta Letní msta Robert Lawrence Stine

Jedna z nejlepších dílů od R.L.Stine ikdyž se tak úplně na Fear street neodehrává :) Je to takový styl té nové knihy, kterou vydal Baronet "Návrat do ulice strachu" - Ostrov Strach :)

08.06.2018 5 z 5

Skřek šelmy Skřek šelmy Lynn Beach (p)

Slabý díl... Tento mě nebavil, ten jsem louskal tak rychle jak to jen šlo, abych věděl jak to dopadne. Není to úplně propadák, ale Lynn Beach má lepší kousky.

08.06.2018 2 z 5

Haló, tady fantom! Haló, tady fantom! Robert Lawrence Stine

Opět jeden velmi povedený kousek od R.L.Stine. V tomto "duchu" bych si přál všechny knihy od tohoto autora :)

Temný oheň Temný oheň Scott Siegel

08.06.2018 5 z 5

Mr. Popularity Mr. Popularity Nicholas Adams (p)

Já se bavil. Není to žádný "superhoror" jak se píše na obálce, bát se nebudete, ale jeto super napínavý příběh :)

Půlnoční děs Půlnoční děs Scott Siegel

08.06.2018 5 z 5

Temnota Temnota Lynn Beach (p)

Opět slabší díly od Lynn Beach. Jsou lepší. Dalo se to číst, ale pár let na to zase nechám v knihovně padat prach :)

08.06.2018 4 z 5

Pod hrozbou smrti Pod hrozbou smrti Scott Siegel

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Jako malej bych tomu dal 6 hvězdiček z 5 :) Ale po letech to vidím tak na 3,5 (max 4). Napětí se trošku vytratilo, ale byla to pěkná nostalgie :)

08.06.2018 5 z 5

Smrtící povzbuzení Smrtící povzbuzení Nicholas Adams (p)

Opět edice "superhoror". Tak to ani omylem :) Horor to prostě není, ale napínavý a super příběh ano :)