Smrtící povzbuzení

Pátrání po vrahovi své nejlepší přítelkyně přivádí Cathy na stopu tajného spolku.

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5579/stopy-hruzy-smrtici-povzbuzeni-5579.jpg 3.678

Stopy hrůzy - Superhoror 1.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Pep Rally, 1991

Kniha Smrtící povzbuzení

danny_21
11.12.2020

Tak to.vypadá, že moje vzpomínky na tuto edici byly hodně shovívavé a měl jsem zapsaný pocit, že kvalita byla solidní. Jak předchozí 2 kousky tak i tento ale střízlivě nemůžu hodnotit líp jako podprůměrné - ani tento předvídatelný, naivní flák o vraždách na střední a úsměvné sektě flákačských harantů nemá u mě větší ambice než na 40 %

Kontryhelka
02.12.2020

Moje srdcovka, přečtená několikrát. Mám tyto příběhy o školní mládeži fakt ráda. Příběh je zajímavý, stojí za to a ten konec- úplná paráda.

Seabeast
28.06.2020

Ze začátku docela nezáživné a dlouho jsem se nemohl začíst, i přesto, že počet stran není kdovíjak velký. Pak už to při konci konečně nabralo obrátky. Nejedná se moc o horor, ale spíš o temnější thriller s tajnou společností či sektou. A navíc s několika zvraty, ale daly se celkem předpokládat. Slabší průměr.

hippiesak
08.06.2018

Opět edice "superhoror". Tak to ani omylem :) Horor to prostě není, ale napínavý a super příběh ano :)

Ookmalej
11.06.2017

Bavilo mě to, svižné, strašidelné. Mám ráda tuhle edici.

edith79
08.04.2017

Velice napínavé a strašidelné čtení. Ani po letech, kdy jsem ji četla poprvé neztrácí na napětí a hrůzostrašnosti. Brr

Vampirosa
10.03.2017

Hledání vraha mě kolikrát nudí, ale byla jsem mile překvapena, že nešlo jen o pouhého maniaka... že se za tím skrývalo víc.. mnohem víc. :) Prozatím moje topka od "autora" Nicholase. Této knížce hodně šlape na paty "Pod maskou nevinnosti", ale tentokrát příběh byl zakončen lépe a proto dávám plný počet hvězdiček.

Anonymka1
12.07.2016

Opět skvělá kniha. Doporučuji.

Autoři knihy

Nicholas Adams (p)