Půlnoční děs přehled

Půlnoční děs https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5581/bmid_pulnocni-des-Tyx-5581.jpg 3 88 88

Stopy hrůzy 7, ze seriálu Země duchů. Putování zemí mrtvých Andy Moser není jako každý jiný. Živý se dostává do míst, kde hrůza nemá hranice. Kde zlo je všudypřítomné. Kde smrt není koncem, ale jen začátkem konce. Do těchto míst ho náhodou přivedla jeho osudová přítelkyně, šestnáctiletá Elizabeth. Jejich láska musí čelit nejrůznějším nástrahám. Ani Andyho návrat domů není bez komplikací. Jak nalézt cestu zpátky, když je tento svět plný nejpodivnějších nestvůr? Od příšer, kterým kape kyselina z prstů, až po zrůdu oslepující všechny svým diamantovým leskem. Andy a Elizabeth vědí, jak je přemoci. Věděli byste to i vy?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Midnight Chill , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půlnoční děs. Přihlašte se a napište ho.

BarkaS
22.07.2022

Nehodnotím, protože tohle se na žádnou stupnici nehodí, to bych urazila odpad. První díl jsem ještě dala, ale tady končím krátce před polovinou a autorský pár budu ve svých “hororových” návratech do puberty odteď asi přeskakovat rovnou.

Meda77
20.01.2022 1 z 5

Zcela podprůměrná hororová sešitovka z 90tých let. Netřeba komentovat a ani číst.

danny_21
09.11.2021 1 z 5

Bohužel i druhé pokračování Země duchů se kvalitativně nese v Duchu prvního. Spisovatelsky a tématicky tak na úrovni mého syna na prvním stupni, vše možné naplácáno na jednu hromadu v této podivné Zemi mrtvých duchů, kde se éterické bytosti se chovají a mluví jako po prodělání lobotomie, nemluvě o tom, že děsivého sira Alexe by se neleklo snad ani nemluvně, vše prostupuje jakási podivná linka naivní puberťačky snící o věčném líbání. Mhouřím všechny oči, abych tomu nevrazil odpad, ale je to o prsa korejské ženy, manželé Siegelovi musí být fakt dvojka k pohledání - 20 %

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Půlnoční děs v seznamech

v dalších seznamech2x