Mr. Popularity

Mr. Popularity https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5578/stopy-hruzy-mr-popularity-5578.jpg 4 88 18

Stopy hrůzy - Superhoror série

Pro Cassii Arthurovou byla schůzka s Bradem Foresterem splněním všech snů. Brad byl známý jako absolutní jednička školy - byl hezký, elegantní, bohatý a měl červený datsun. Cassi ale nevěděla, že Brad slyší hlasy - hlasy, které mu napovídají, kdy má být milý, a hlasy, které mu říkají, aby dostal to, co chce, za každou cenu. Když Cassie konečně zahlédla pantera, kterého Brad vychoval v parku svého otce, chtěla utéct. Ale už bylo pozdě. Brad byl zvyklý dostat všechno, co chtěl. A teď chtěl Cassii.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Mr. Popularity , 1990

Pythonissam
29.01.2024 5 z 5

Už je to déle, co se mi takhle líbil díl Stop Hrůz, že jsem ho přečetla na jeden nádech.
Jen začátek, který nezačínal klasicky u ženské hlavní postavy, ale u kluka jehož postava je také hlavní. Dalo to tomu více mrazivý nádech, tak jak to správné příběhy mají. Nechci psát spoliery, ale kniha je od začátku až do konce zajímavá, celý příběh, a hlavně zápletka na konci. Velice skvělá kniha.

mondulinecka
09.01.2024 4 z 5

Tohle bylo příjemné překvapeni, ani si nevzpomínám, ze bych ji vůbec četla. Četlo se hezky, rychle, jasne, o hororu nemůže byt moc řeč, ale za mě spokojenost!

Petra-Nela
20.05.2023 5 z 5

Docela dobrý příběh, hlavně ten Panter.

BarkaS
23.07.2022 2 z 5

Cassie Arthurová je zřejmě nejhloupější puberťačka v Severní Americe. Ale to nevadí, protože se pak promění v chladnokrevnou vyjednavačku. Tahle jednohubka z proslulé série má nápad, příběh samotný by, pokud by bylo řemeslo správně odvedeno, dokonce mohl fungovat. Jenže to se nestalo. Ale kdo by to u této série čekal ;)?

danny_21
11.02.2022 1 z 5

Nevím kdo kde vzal tu drzost a nazval tuto podsérii v edici Stopy hrůzy Superhororem. Myslel jsem, že nic tragičtějšího než Zemi duchů od Siegelových nejde slátat, ale Adamsová mě přesvědčila, že může manželům zdatně sekundovat. Naivní, prostoduchá blbina pro žákyně nižších stupňů základních škol o hejskovi, posedlém "tajemnými" hlasy, který se dokáže vykecat z každé šlamastyky a baští mu to celé město včetně strážců zákona a okouzlené naivce, které se zapalují lýtka - velká slabota 25 %

Ayna
13.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Tenhle díl jsem před lety určitě nejmíň jednou četla, ale kromě obálky jsem si nepamatovala ani zbla, což napovídá, že mě už tehdy moc nezaujal. V rámci série Stopy hrůzy to určitě není topovka, ale tak průměr se slušným plot twistem na konci. Brad, který slyší hlasy, co ho nutí tvářit se, jako by snědl chrousta, přejíždět roztomilé pejsky a zapalovat spolužáky, měl jako padouch nicméně slušný potenciál (i když spíš než na thriller na černou komedii), škoda, že nemohl řádit o něco déle.

Martin82
27.07.2021 3 z 5

Slabší nadprůměr ze serie Stopy hrůzy. První polovina je více zajimavější, konec se docela vleče a vysvětlení záhady, jak mohl Brad přežít, je takové hoooooodně nepravděpodobné, skoro až úsměvné. 60%

edith79
19.06.2021 4 z 5

Další oprášená knížka mého mládí. Tahle tenkrát nebyla moje top, ale ráda jsem si ji znovu přečetla. Je to pro mě neskutečná nostalgie.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tady jsem se klepala jako sulc. Bylo to na mně hodně drsný. Knihu jsem četla hodně mladá a byla úplně vyjevená. Ale hrozně se mi líbila.

Seabeast
01.08.2020 2 z 5

Série Superhoror mě tedy popravdě zatím moc neučarovala. Spíš než hororová je v jádru thrillerová, což je zvláštní k názvu Superhoror. Ještě k ní patří čtyři kousky, tak uvidím časem, až se tedy chronologicky ke všem dostanu. Mr. Popularity je o takovém schizofrením hezounovi, ale nic moc se po celou dobu dlouho neděje. Závěr už je napínavější, ale zkrátka mě příběh tolik od začátku do konce nebavil.

YildizKorelidis
16.02.2020

Po letech jsem si vzpomněla na Stopy hrůzy a stáhla si skoro 100 knížeček postupně po jednom na ulož.to. Toto je snad jediný díl, který jsem si i po letech pamatovala, snad možná kvůli té černé bestii, kterou jsem si přála mít taky :-) A jelikož teď dvakrát týdně cestuji několik hodin bez přestupu, Stopy hrůzy jsou mými největšími kamarády ve vlaku, protože za tu trasu s přehledem jednu knížečku vždycky přečtu :-D

hippiesak
08.06.2018 5 z 5

Já se bavil. Není to žádný "superhoror" jak se píše na obálce, bát se nebudete, ale jeto super napínavý příběh :)

Samaret
30.07.2017 2 z 5

Odpočinkové, lehce schizofrenní a nijak zvlášť zajímavé, ale mozek se o toho nemusí namáhat.

Ookmalej
27.07.2017 3 z 5

Pořád tam někdo jedl pizzu a burgery. Než jsem knihu přečetla, gastro rozvozy v Brně měly díky mně vyšší tržby. Každopádně je to dobrá oddechová kniha na dovolenkové noční čtení. Řada Stopy hrůzy je klasika a nedám na ni dopustit.

Anonymka1
12.07.2016 4 z 5

Skvělá kniha. Jako u všech stop hrůzy mě poléval mráz po zádech.

oolinkaa
29.01.2014 3 z 5

celkem dobrý díl.ale jsou i lepší z této serie

sabanka
07.06.2013 5 z 5

Prostě a jednoduše dokonalá kniha z dokonalé série ... Jen škoda, že do knihovny už nechodím a jinde knihy nemají.... :(

Dandulka
02.05.2013 5 z 5

Stopy hrůzy jsou prostě jedinečné a mám je moc ráda. Vždy si u nich odpočinu a můžu "vypnout". Příjemné mrazení v zátylku.

horory střední škola šelmy

Autoři knihy