Mr. Popularity

Pro Cassii Arthurovou byla schůzka s Bradem Foresterem splněním všech snů. Brad byl známý jako absolutní jednička školy - byl hezký, elegantní, bohatý a měl červený datsun. Cassi ale nevěděla, že Brad slyší hlasy - hlasy, které mu napovídají, kdy má být milý, a hlasy, které mu říkají, aby dostal to, co chce, za každou cenu. Když Cassie konečně zahlédla pantera, kterého Brad vychoval v parku svého otce, chtěla utéct. Ale už bylo pozdě. Brad byl zvyklý dostat všechno, co chtěl. A teď chtěl Cassii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5578/stopy-hruzy-mr-popularity-5578.jpg 3.565

Stopy hrůzy - Superhoror 2.

Literatura světová, Horory
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Kniha Mr. Popularity

Kontryhelka
02.12.2020

Tady jsem se klepala jako sulc. Bylo to na mně hodně drsný. Knihu jsem četla hodně mladá a byla úplně vyjevená. Ale hrozně se mi líbila.

Seabeast
01.08.2020

Série Superhoror mě tedy popravdě zatím moc neučarovala. Spíš než hororová je v jádru thrillerová, což je zvláštní k názvu Superhoror. Ještě k ní patří čtyři kousky, tak uvidím časem, až se tedy chronologicky ke všem dostanu. Mr. Popularity je o takovém schizofrením hezounovi, ale nic moc se po celou dobu dlouho neděje. Závěr už je napínavější, ale zkrátka mě příběh tolik od začátku do konce nebavil.

YildizKorelidis
16.02.2020

Po letech jsem si vzpomněla na Stopy hrůzy a stáhla si skoro 100 knížeček postupně po jednom na ulož.to. Toto je snad jediný díl, který jsem si i po letech pamatovala, snad možná kvůli té černé bestii, kterou jsem si přála mít taky :-) A jelikož teď dvakrát týdně cestuji několik hodin bez přestupu, Stopy hrůzy jsou mými největšími kamarády ve vlaku, protože za tu trasu s přehledem jednu knížečku vždycky přečtu :-D

hippiesak
08.06.2018

Já se bavil. Není to žádný "superhoror" jak se píše na obálce, bát se nebudete, ale jeto super napínavý příběh :)

Samaret
30.07.2017

Odpočinkové, lehce schizofrenní a nijak zvlášť zajímavé, ale mozek se o toho nemusí namáhat.

Ookmalej
27.07.2017

Pořád tam někdo jedl pizzu a burgery. Než jsem knihu přečetla, gastro rozvozy v Brně měly díky mně vyšší tržby. Každopádně je to dobrá oddechová kniha na dovolenkové noční čtení. Řada Stopy hrůzy je klasika a nedám na ni dopustit.

Anonymka1
12.07.2016

Skvělá kniha. Jako u všech stop hrůzy mě poléval mráz po zádech.

oolinkaa
29.01.2014

celkem dobrý díl.ale jsou i lepší z této serie

Autoři knihy

Nicholas Adams (p)