Star Wars, Unikátní materiály z archivů Lucasfilm za posledních 30 let

Star Wars, Unikátní materiály z archivů Lucasfilm za posledních 30 let

NEMĚJTE STRACH. TO JE JEN SOUBOJ SVĚTELNÝCH MEČŮ. NEDĚSTE SE. TO JEN HVĚZDA SMRTI ZNIČILA DALŠÍ SVĚT. UKLIDNĚTE SE, JE TO JEN FILM, A JE TO JEN PRO…“ * Tak začínala reklamní kampaň na „vesmírné fantasy“ z roku 1977, které si kina odmítala zamluvit ze strachu, že na něj nikdo nepůjde. O třicet let, šest filmů a bezpočet milionů fanoušků později, vychází tato kniha Star Wars čerpající z archivu společnosti Lucasfilm Ltd., aby vás seznámila s unikátní a nevídanou historií filmů Star Wars a vzdala hold nejen jim, ale i inovacím, jejichž vznik podnítily. KNIHA STAR WARS OBSAHUJE: * Padesát zábavných a ojedinělých upomínkových předmětů jako kopie stránek ze scénáře ručně psaného samotným Lucasem, „kořist“ z natáčení, katalogy, plakáty, obtisky na trička, tetování, nálepky, návrhy, produkční poznámky, části animací a mnoho dalších věcí, z nichž některé dosud nebyly publikovány. * Stovky fotografií a nákresů. * Dvě CD s více než dvouhodinovým záznamem, na němž najdete vybrané reklamy určené pro rádio, původní rozhovory s herci a tvůrci, úryvky z rozhlasových Hvězdných válek, úplnou zvukovou stopu atrakce Star Tours, píseň princezny Leiy zpívanou Carrie Fisherovou v Holiday Special, komentáře George Lucase a mnoho dalších zvukových stop, které vás ojedinělým způsobem seznámí s vaší oblíbenou ságou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31289/star-wars-th-anniversary-book-31289.jpg 4.918

Star Wars 30th Anniversary Book (2007)

Literatura naučná, Umění
Vydáno:, Computer Press (CPress)

hippiesak

BIBLE STAR WARS, alias "must have" všech fanoušků. Nejlepší sbírka o Star Wars, který doplňuje sbírku kompletní ságy na blu-ray. Velká spousta dárků. Prostě to nejlepší co jsem o Star Wars zatím viděl v tištěné verzi.

notburga
26.05.2015

Úžasná věc. Takřka povinnost pro všechny, kteří kdy okolo světa Star Wars se zájmem prošli. Množství doprovodných materiálů je ohromující. Knihu lze číst po částech - jak vás co zaujme.
Škoda, že se jí u nás nedostalo odpovídající marketingové kampaně (respektive ani elektronická knihkupectví nedovolila zákazníkům alespoň nahlédnout do úžasného obsahu). Jinak by určitě neskončila ve výprodeji za tak směšnou cenu.

DennisMoore
19.08.2014

Na téhle těžké, rozměrné a do detailu propracované záležitosti je obzvlášť obdivuhodná jedna věc - nemusíte být ani fanoušek do Star Wars, aby vás zaujala. Vážně, kniha je tak dobře napsaná a doplněná takovými kvanty fotografií a dokumentů všeho druhu, že popisem počátků fanouškovského šílenství a jeho postupného bobtnání až do současných lehce děsivých rozměrů musí upoutat úplně každého. Samozřejmě ale nefanoušek Star Wars si ji koupit nepůjde, že. A jestli ji někomu takovému půjčíme, to už záleží čistě na nás ostatních (a na tom, jestli není čuně, které ji umastí).

Lothorien
22.01.2013

pro skutečné milovníky :)

Trellino
03.09.2012

Ultimátní Star Wars bible. Absolutní "must have" záležitost.