Helenicka Helenicka komentáře u knih

Jářku, vole, Texas! Jářku, vole, Texas! Romana Beránková

Perfektní oddychovka. :-)

27.05.2014 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Dobrá psychodetektivka, která se dobře čte a je překvapující.

04.02.2014 4 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Krásné čtení.

14.01.2014 5 z 5

Dívky ze Šanghaje Dívky ze Šanghaje Lisa See

Krásné čtení.

14.01.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Velice dobrá a čtivá kniha, která okamžitě vtáhne do děje. Líbila se mě víc jak Hypnotizér.

09.01.2014 4 z 5

Průvodce nenásilným výcvikem koní Průvodce nenásilným výcvikem koní Monty Roberts

Skvělá kniha pro ty, kteří chtějí pochopit a rozumět svému koníkovi a žít s ním v harmonii.

27.11.2013 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Divný konec. :-(

26.11.2013 3 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Jediná kniha od Browna, která mě bavila tak do tříčtvrtiny. Díky tomu jsem si vzala i Dějiny umění a pídila se po dalších informacích. Jen ten konec byl ulítlý a "divně" ukončený.

26.11.2013 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Nestává se mě, abych knihu nedočetla.... Ale toto jsem opravdu vzdala. Nudilo mě to a v půli už to byla jen a jen ztráta času.

26.11.2013 1 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Zatím má nejoblíbenější kniha od Barbary Woodové.

26.11.2013 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Všech pět dílů se dobře čte. Je to takové to ženské čtení na dlouhé zimní večery. Poučí, pobaví.

26.11.2013 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Všechny tři díly této trilogie mě tak pohltily, že jsem měla co dělat, abych se dostala vůbec do postele. Jen doporučuji přečíst napřed knihy a pak se podívat na film.

06.11.2013 5 z 5

Za hlasem ztracených koní Za hlasem ztracených koní Buck Brannaman

Miluji koně na pastvinách. Vážím si lidí, kteří umějí s nimi pracovat a respektují je. Vážím si moc lidí, kteří své zkušenosti předávají dál ostatním, kdo chce tomuto nádhernému zvířeti porozumět a žít s ním v harmonii.
O to víc si vážím Barunky a Vaška Bořánkových proto co dělají, jak pro lidi, tak hlavně pro koně.
Barunka Bořánková (Krýsová) přeložila unikátní knihu od Bucka Brannamana, o jeho začátcích, těžké práci, o lásce ke koním a životě vůbec.
A kdo že je to ten Buck Brannaman? Přečtěte si knihu! :-)

06.11.2013 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Všech pět dílů jsou úžasné, skvěle se čtou. Kdo má rád historii, starou Anglii a detektivky, přijde si opravdu na své. Jen je možná dobré číst knihy podle posloupnosti.

25.10.2013 5 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Jedna z nejkrásnějších knížek Barbary Erskinové.

10.10.2013

Mlhy Avalonu Mlhy Avalonu Marion Zimmer Bradley

Nádherné čtení.

10.10.2013 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Zklamání. Další kniha od Dana Browna, kterou jsem dočítala s vypětím sil.

10.10.2013 1 z 5