Helenicka Helenicka komentáře u knih

Pes Pes Kerstin Ekman

Nádherné čtení! Souhlasím s Hellenou1523. Jsem zvědavá na další knihy této autorky. :-)

18.01.2019 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásně a citlivě napsané ...

10.07.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Úžasná kniha, další klenot od paní Spisovatelky!

30.05.2018 5 z 5

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Amy Newmark

Milé čtení. I slzu jsem tajně zamáčkla. :-)

24.08.2017 5 z 5

Záchranáři Záchranáři Samantha Glen

O to víc si vážím všech záchranářů a jejich úžasných psů!

18.07.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh k zamyšlení. Knihy paní Picoultové už jsou takové.

18.04.2017 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Nádherné čtení o osídlování Nového Zélandu.

15.03.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nádherné, něžné a láskyplné čtení. Co bych za to dala, kdybych mohla být aspoň den s našimi úžasnými kokřinkami!

07.03.2017 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Milá knížka s příjemnou atmosférou a s krásným světem dětí.

28.02.2017 4 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Než jsem se nadála byl konec. A ještě k tomu nečekaný a šokující.

10.11.2016 5 z 5

Příběhy železné opony 1. Příběhy železné opony 1. Luděk Navara

Pro pohraničníka z totalitních časů velmi zajímavé čtení a nadšení. Pravdivé příběhy lidí na státních hranicích jak místních, tak pohraničníků nebo těch, co se snažili dostat z naší republiky na západ.

29.08.2016 4 z 5

Ostrov rudých mangrovníků Ostrov rudých mangrovníků Sarah Lark (p)

Sága o osidlování Nové Zélandu byla úžasná. Těšila jsem se proto i na další krásné čtení, ale bohužel se někam vytratilo. 1. díl Karibské ságy ještě ušel, ale 2. díl mě připadal, jak kdyby ho chvílemi psal někdo jiný. Typická červená knihovna, předvídatelná... chvilkami i nuda. Prostě zklamání.... Škoda.

26.07.2016 3 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Velice příjemné čtení na dlouhé večery. Jde poznat, že je autorka historičkou. Kdo miluje starou Anglii přijde si na své.

01.12.2015 5 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

Nádherné čtení. Co dodat ....

21.11.2015 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nádherná kniha o životě, smrti, o vztazích v rodině, fascinující pasáže o vlcích. Pro mě příjemné překvapení.

14.04.2015 5 z 5

Vlk plání Vlk plání Conn Iggulden

Čtení těchto dvou dílů jsem si užívala. Čtivé, poučné, vychází z historie. Škoda jen, že ještě nevyšel třetí díl.

03.03.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Knihu jsem nedočetla a ani jsem pak neměla chuť číst další díly. Nebavilo mě to právě pro svoji neskutečnost.. i když v Americe je možné všechno. :-)

03.03.2015 1 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Paní Ebertová nezklamala, opět krásné čtení na dlouhé večery. Žádná velká romantika :-) Autorka se drží historie a připomíná mě tak trochu pana Bernarda Cornwella. Podle mě je tato kniha nejvydařenější.

21.01.2015 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Skvěle napsaná kniha, už se těším na další díl.

14.07.2014 5 z 5

Různé životy a tajné smutky Josefíny B. Různé životy a tajné smutky Josefíny B. Sandra Gulland

Krásná trilogie ze života Josefíny, manželky Bonaparta. Knihy jsou psány jako osobní deník. Byly chvíle, že jsem se od čtení nemohla odpoutat.

19.06.2014 4 z 5