Za hlasem ztracených koní

Za hlasem ztracených koní https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178433/za-hlasem-ztracenych-178433.jpg 5 6 4

Za hlasem ztracených koní, je kniha o životě jednoho z největších žijících horsemanů. Jde o nahlédnutí do života Bucka Brannamana. Málokdo pomohl tolika „ztraceným koním“ jako Buck. Jeho hlavním úspěchem, je schopnost donutit lidi, aby se zastavili a na okamžik naslouchali: poslouchali své koně, děti, své manželky i přátele. Kniha je o úctě k ostatním lidem či koním. Buck dnes představuje špičku v oboru, kterému se říká Horsemanship. Pracoval s Tomem Dorrancem, Ray Huntem a na oba ve své knize velmi hezky vzpomíná. Přes těžké zážitky v dětství nám odhaluje kousky svého života, vzpomínky na film Roberta Redforda „Zaříkávač koní“, vzpomínky na různé kurzy, kliniky a všechny možné i nemožné životní zkoušky. Kniha byla poprvé přeložena do cizího jazyka díky dvouletému úsilí Báry Bořánkové a Václava Bořánka a díky některým jejich osobním kontaktům.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Harmony

The Faraway Horses

WifiCat
30.09.2019 5 z 5

Perfektní inspirativní kniha, kterou jsem četla před lety. Řekne vám mnoho o koních a jejich chování. Pokud by jí někdo měl nevyužitou doma, budu za ní moc ráda. Děkuji

DINA1950
15.02.2018

Koupím tuto knihu. Respektuji vaši cenu. Děkuji.

Chris146
04.06.2017 5 z 5

Skvělá knížka o koních. Moc mě bavila. Buckův život i práce je inspirativní.

Helenicka
06.11.2013 5 z 5

Miluji koně na pastvinách. Vážím si lidí, kteří umějí s nimi pracovat a respektují je. Vážím si moc lidí, kteří své zkušenosti předávají dál ostatním, kdo chce tomuto nádhernému zvířeti porozumět a žít s ním v harmonii.
O to víc si vážím Barunky a Vaška Bořánkových proto co dělají, jak pro lidi, tak hlavně pro koně.
Barunka Bořánková (Krýsová) přeložila unikátní knihu od Bucka Brannamana, o jeho začátcích, těžké práci, o lásce ke koním a životě vůbec.
A kdo že je to ten Buck Brannaman? Přečtěte si knihu! :-)

Autorovy knížky

Buck Brannaman
americká, 1962
2007  100%Za hlasem ztracených koní

Kniha Za hlasem ztracených koní je v