hatuli hatuli komentáře u knih

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Nezaujala mne,nedočetla jsem :-)

28.10.2014 3 z 5

Cirkus prokletých Cirkus prokletých Laurell K. Hamilton

skvělá,oblíbená :-)

Příšeří Příšeří Peter James

Kniha se čte dobře, začátkem jsem se musela prokousávat,ten moc nezaujal,ale pak se to dobře rozjelo,jen je celkem předvídatelná...Podruhé by jsem ji nečetla..:-)

28.10.2014 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

28.10.2014 5 z 5

super..zatím nic lepšího .. :-)

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

super..zatím nic lepšího ... :-)

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

super..zatím nic lepšího ...:-)

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Super,mám ji ve čtečce,dočetla jsem ji běhěm večera,i Ztracená naděje čte se sama,nechcete se od toho odtrhnout,dobře jednoduše plynule napsaná,teď dočítám o Six a Danielovi,všechny tři knihy jedním dechem :-)

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Super,mám ji ve čtečce,dočetla jsem ji běhěm večera,i Ztracená naděje čte se sama,nechcete se od toho odtrhnout,dobře jednoduše plynule Six a Danielovi,všechny tři knihy jedním dechem :-)

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Nenáročné čtení,zápletka zajímavá,jen ten konec byl takový utnutý.Určitě přečtu další díly :-)jak budou ostatní knihy napsané.S. Larsson to není ..ten se mi zatím líbil nejvíc

03.09.2014 4 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Doporučuji,napínavá kniha až do konce.Jsem ráda že můžu spisovatelku přiřadit k mým oblíbeným.

03.09.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Je to docela nudná kniha,dočetla jsem ji jen kvůli tomu jak dopadne,ale autorka by se měla spíše věnovat psaní pro děti.Strika popisuje jako staršího padesátníka,ne třicátníka.Chybí představivost děje,jak by to mohlo být,nebo vypadat.Nudná ,rozvláčná kniha,vzbuzující lítost nad Strikovým osudem a trampoty s umělou nohou :-)

09.08.2014 1 z 5