hatuli hatuli komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Teda to je jízda, za mne 5*****...skvělé, propracované,promyšlené, zatím nejlepší díl ze série.. Wow.. Skvělé a doporučuji!!

01.03.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět skvělý díl. Doporučuji.

04.10.2016 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Souhlasím s Jizi, něco knize chybí, je to druhá kniha od autorky, první ani nezaujala, tu jsem po pár prectenych stránkách odložila..

24.08.2016 3 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Detektivka dobrá, ale popis erotických scén mi tam moc nešel, chvíli vás to eroticky rozpalilo a místy až přehnaně rozepsany a potom zase rychle šup do tvrdé pracovní reality.Bud teda detektivka nebo erotický román, obojí se mi to bilo :-)..

28.05.2016 4 z 5

Má rád hudbu, rád tančí Má rád hudbu, rád tančí Mary Higgins Clark

Líbila se mi, ze začátku jsem se trochu ztrácela, podobné jména postav, dost to mátlo.Čtivá, napínavá kniha.

09.04.2016 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Skvělá kniha, dobře se čte, od všeho něco.Sama jsem domácí násilí zažila, ne všichni mají to štěstí že najdou útočiště a ještě někoho s miliony na kontě a prince na bílém koni. Chválím, čte se sama :-)

28.03.2016 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

První se mi líbila víc,Anna se mi nelíbila.. Ale uniklo mi něco..??!!.autorce?!.. Jak říká že Anna měla s Karolínou konflikt o příběhu její matky, aby nebyl v Pavlači, tak to už by Anna musela vědět kdo je Karolína, protože to co se stalo v porodnici její matce bylo veřejně známé a Anna o Lesaně věděla. To je nedomyšleno..

19.03.2016 3 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Mám Váňovou ráda, detektivky píše skvěle,ale tohle mě nudilo a ty hrubky..Ke konci se to rozjelo a zaujalo..

03.03.2016 2 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Skvělá, určitě stojí za přečtení. Od všeho něco, dobře napsaná, a ty skvělé výstižné citáty na začátku kapitol. Super..

06.02.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super, dobře se čte, skvěle napsané, určitě doporučuji.. St

25.01.2016 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Hezky napsaný příběh ,stojí za přečtení...

29.06.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Za začátku jsem se nudila.Někdy mi to přišlo přehnané"pšoukaní,zvratky,nebo "podívala se do očí "zjistila že ho miluje "A přišla mi občas jako parodie na Bridget Jones a bez Marka :-(.Potom jsem si ji užívala jako oddechovku :-)

03.01.2015 3 z 5

Podivné vraždění: České detektivní povídky Podivné vraždění: České detektivní povídky * antologie

Na dlouhé zimní večery doporučuji,měla jsem ji z knihovny.Jen ten první příběh je morbidní.Jak dokáží převrátit život "Láska,lži,sex a prachy" :-)

31.12.2014 5 z 5

Když se láska změní v posedlost Když se láska změní v posedlost Věra Řeháčková

Dobře napsaná,čtivá.Jak člověk dokáže být zaslepený láskou v jakémkoliv věku :-)

29.12.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Moc hezká,dobře napsaná.Realistický poutavý příběh :-) .DOPORUČUJI !

27.12.2014 5 z 5

Sympatie k ďáblu Sympatie k ďáblu Justin Gustainis

Na knihu jsem se těšila,ale ztrácela jsem se v ději ,nepamatovala jsem si jména,ke konci už to bylo lepší.A ke všemu takový konec :-(

25.12.2014 4 z 5

Manžel v domě není pro mě Manžel v domě není pro mě Alena Jakoubková

Nezaujala mne,ani jako oddechovka

16.12.2014 2 z 5

Svět bez konce Svět bez konce Kateřina Pešková

Nezaujala,ani jsem nedočetla,postavy se mi pletly.Děj nezajímavý .

07.12.2014 2 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Super,skvěle napsaná.Mrazivý příběh.Těším se další pokračování Malin :-) Doporučuji přečíst .

06.12.2014 5 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Kniha se čte velmi dobře :-)Citová.Super na zimní dlouhé večery :-)

24.11.2014 5 z 5