Hasko Hasko komentáře u knih

Zakázané doteky Zakázané doteky Ann Maxwell

Pěkný příběh, klidně bych ho zařadila do,, červené knihovny,, :D
Jediné, co mi vadilo, tak to , že hned na začátku jsem si nemohla ujasnit v jaké době se děj odehrává. Až během čtení a některých faktů použitých z opravdových dějin se dalo období tipnout.

04.12.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Ann Maxwell

Příliš mnoho jmen, ztrácela jsem se v tom. Děj rádoby napínavý, ale spíš mi to přišlo takové překombinované.

18.11.2020 3 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Dobře čtivá knížka, jen mi vadilo přílišné popisování a vysvětlování práce FBI

20.08.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila - oddechovka se zamyšlením jak je život nejistý-Diane ztratila milované osoby, mrknutim oka,, :(.
Jediné, co bych spisovatelce vytkla bylo to věčné zapalování cigaret, odhazování nedopalků, všude krabičky cigaret.... Degradovalo to vyprávění na kuřácké doupě a osoby na totální závisláky.

29.05.2020 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha zajímavá až od půlky. Nadbytečné popisování. Přečetla jsem ji, ale znovu bych ji nečetla. Jinak téma přímo,, hororové,, pro každou mámu :(

27.05.2020 2 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Celkem depresivní knížka, konec jakože šťastný. Oba aktéři silných povah a silné lásky,která jim zachránila manželství.

12.05.2020 3 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Praštěná Lucy a upjatý Joshua..... společná kancelář, naschvály a osobní nevraživost. Ale co když je v tom něco jiného :). Na začátku mě kniha spíše štvala, ale od paintballové hry se četla úplně sama. Oddechovka jak má být :)

06.05.2020 4 z 5

Můžeme si vykat? Můžeme si vykat? Luisa Binder

Oddychové počtění. Při cestě přes 3000km si dva rozdílní lidé ( věkem i povahou) z počátku nucenou komunikací ujasní své pocity a to ,co chtějí od života....

05.03.2020 4 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Knihu měl syn jako povinnou četbu pro 6. třídu. Hlavní příběh je poutavý a plný dobrodružství,ale hlavně začátek je tak depresivní a smutný, že jsem si ho přečetla jen já a synovi jsem ho jen v rychlosti a krátkosti odvykládala.

11.02.2020 4 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Knihu jsem přečetla,ale od půlky už mě nebavila. Rozepsanou,, televizní show,, jsem přeskakovala. Nedůležité informace, vleklé....a ten závěr? Překombinované ,a že by si všechno únosci vymysleli a unesli dítě od milujících rodičů....?

31.01.2020 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Přečteno,, jedním dechem,,. Neuvěřitelné co za krutosti dokáže moc jednoho člověka. Nevím,jestli je kniha i zfilmována,ale na film bych se asi dívat nevydržela :( .

12.01.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Poutavý příběh. Vztahy mezi lidmi i ,, detektivní zápletka,,. 2 v 1 :)

09.01.2020 4 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Oddechová romantika.

15.12.2019 3 z 5

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Zajímavé až tak od prostředka.

10.11.2019 3 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

První třetina nezáživná, pak už to mělo spád a četlo se dobře. Konec předvídatelný. Kniha by klidně mohla být poloviční- zbytečné dlouhosáhlé popisování situací nebo věcí.

13.09.2019 3 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Knihu jsem přečetla,ale cca od půlky mi děj přišel dost ,, strojený,,

17.07.2019 3 z 5

Zvuk rozbitého skla Zvuk rozbitého skla Deborah Crombie

Ze začátku mi události v knize nedávaly smysl,nemohla jsem se zorientovat v dějích a ve jménech. Od půlky už jsem to četla,, jedním dechem,,

02.07.2019 4 z 5

Výkupné z Vysočiny Výkupné z Vysočiny Hannah Howell

Četla jsem tři knihy za sebou od této autorky . Nebyl to dobrý nápad....knihy tím ztratí svůj ,, půvab,,. Zjistíte, že všichni muži jsou urostlí až mohutní, dívky drobné , křehké,ale dokáží se víceméně o sebe postarat. Nadpřirozené schopnosti nejsou výjimkou a výkupné je běžná věc. Knihy jsou čtivé,ale s odstupem.

14.04.2019 2 z 5

Plamen z Vysočiny Plamen z Vysočiny Hannah Howell

Sice jsem knihu přečetla,ale nadšená jí nejsem. Opět nadpřirozené schopnosti, opět černovlasý a rusovláska, příliš řečí kolem,, jasných situací,,. Přišlo mi to zbytečně natahované.

03.04.2019 2 z 5

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Zvláštní styl knihy- bez čárek mezi větami,bez označení přímé řeči...... Děj na přelomu 19.a 20. stoletím. Radost i utrpení, matčina láska k dětem, smrt milovaných osob... nechtěla bych zažít tuto kombinaci událostí :(

20.02.2019 4 z 5