Plamen z Vysočiny

Historický milostný příběh z prostředí skotské Vysočiny. Moiru Robertsonovou smetla bouře z paluby lodi. V potrhaných šatech se probrala na skalnatém pobřeží Skotska. Spolu s ní vyvrhly vlny na břeh i záhadného cizince, který se jí na lodi při bouři pokoušel pomoci. Ačkoli ji mladý muž, jenž byl při plavbě maskován za starce, zneklidňuje, s obtížemi odolává jeho dotykům, jež v ní probouzejí prudkou touhu. Může však svěřit svůj život a své srdce do rukou tohoto neznámého a tajemného přitažlivého muže? Tavig MacAlpin je odsouzenec na útěku. Byl obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Snaží se ze všech sil očistit své jméno, ale to nyní nečekaně zkomplikovala přítomnost krásky s ohnivými vlasy. Tavig chce za každou cenu dosáhnout spravedlnosti, ale jeho osud je teď spojen s osudem svůdné skotské dívky, kterou mu nadělilo moře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288097/plamen-z-vysociny-VH2-288097.jpg 454
Vydáno, Oldag

Highland Fire, 1995

Kniha Plamen z Vysočiny

LivN

Jaký ke knize napsat komentář? To je těžká otázka. Zprvu se mi kniha nezdala nijak zvlášť zajímavá, ale asi u sté strany jsem si řekla, že ji dam šanci. Nebylo to žádný zázrak a knihu jsem četla jenom proto, ze jsem zrovna žádnou jinou poruce neměla. Ach ta karanténa. Moira byla velmi jemná a půvabná. Tavig byl jiný než jsem čekala a četla z anotace. Bylo to takové lehké čtení nijak zvlášť me dej nepohltil. Takže jsem rada, ze mám docteno. Je to moje druha kniha od autorky a doufám, ze i poslední. Co se mi fakt na knize nelíbilo bylo, že za jeden den spolu a už se chtěli brát. Úplně to kazi celý dej knížky a už nemate chuť pokračovat ve čtení, protože jak už je ruka v rukávu je to o ničem. A vy postradate to napětí a jiskření mezi hlavními hrdiny a to je vlastně to co vas na tom baví...

03.11.2019

Nějak nevím, této autorce jsem zatím na chuť nepřišla. Pro mě je to bez šťávy. Romantický to je, to jo, ale mě tam prostě něco chybí. Jsem ráda, že mám dočteno.

Hasko
03.04.2019

Sice jsem knihu přečetla,ale nadšená jí nejsem. Opět nadpřirozené schopnosti, opět černovlasý a rusovláska, příliš řečí kolem,, jasných situací,,. Přišlo mi to zbytečně natahované.

Ivusak7
25.06.2018

Knížka se mi líbila, ale musím dát 4* čekala jsem trochu víc.

Edice
26.10.2016

Howell opět nezklamala. Pěkný příběh okořeněný tím, že oba hlavní hrdinové měli speciální schopnost. :)

havrmoni
13.04.2016

Tuhle autorku miluju a tohle se mi líbilo,tak jako ostatně vše. Je to samostatná kniha jen se shodným příjmením. Dary předvídavosti a léčitelství se objevují často v jejích knihách,ale většinou má nějakou tu schopnost jen jeden z nich. Tady mají dar oba a na cestě ke svobodě a spravedlnosti se dočkají různých reakcí.

maryzka
21.03.2016

Tak nevím jak to hodnotit. Sice to bylo romantický, dobrá představa bojovných scén, ale pořád mi nedocházelo v hlavě jak věděl o ní a o svém osudu. Jinak knihu jsem si koupila v domnění, že tam bude pokračování jednoho rodu MC Alpinů, který se přiženil do rodiny Murrayu anebo to byl předchůdce, neboť tam je prodleva 58 let.

Padlý dědic
Padlý dědic