gordon13 gordon13 komentáře u knih

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Předešlé dva díly o policistce Josii mě dvakrát extra nenadchly, v podstatě slušné, průměrné krimi. Ovšem Matčin hrob to už je jiná liga. Od začátku jsem příběhu zcela propadla a až do konce mě opravdu hrozně bavil. A samozřejmě jsem získala na Josii úplně jiný úhel pohledu. Zařadila se mezi mé oblíbené knižní kamarády z jiných sérií a budu její další cesty napjatě sledovat!

05.11.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kvalitní psychologické drama okořeněné dramatickým zakončením. Musím přiznat, že pro mě neskutečně citlivé téma, kterému se většinou při četbě vyhýbám, protože si nedovedu představit v životě nic horšího...moc se mi líbil náhled z pohledu obou rodičů, jejich autentické reakce a vlastně i zakončení celého příběhu. Pěkná kniha!

16.06.2021 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Michaelu Klevisovou mám neskutečně ráda! Pro mě je to prostě naše česká jednička ve psaní krimi!
Její knihy mají tak úžasnou atmosféru jako málokterá
jiná....Vraní oko je dokonalá kniha a má jedinou chybičku-je hned přečtená!

25.08.2023 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Úžasná kniha s bezvadnou atmosférou, paní Klevisová je knihu od knihy lepší a lepší.Čtení mě hrozně bavilo a už se klepu na její poslední příběh a těším se, jak si ho báječně vychutnám :-)

28.01.2021 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Autorka je pro mne sázka na jistotu kvalitního čtení...a tak je to i u této knihy,
začátku nové série. Jsem potěšena, že postavy, které jsou mi skutečně velmi
příjemné, budu potkávat i v budoucnu.
Bouře byla poklidné, lehce napínavé počteníčko a skvěle se četla.

23.12.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Tak tahle kniha se skutečně dá nazvat romantický thriller. Trochu jsem se bála, že tam té romantiky bude moc, ale je to dávka tak akorát. Hlavní děj táhne temnější krimi a rodinné drama a spolu dohromady je to velmi čtivý příběh. Opravdu povedené!
A paní autorka má u mě plusové body za to jak ukončila linku s Acem! Z toho jsem měla strach, zvířata to mají v knihách většinou těžké a mě je z toho pak nanic!!

09.12.2022 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Moc krásná kniha. Citlivý, spletitý příběh, co se úžasně četl. Až mi bylo líto, že už je konec.
Perfektní!

18.05.2022 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Jedna z nejlepších knih mého života...vynikající příběh, absolutní špička!

09.11.2017 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Z nechutných smrtí, mučení a týrání v knihách Chrise Cartera je člověku nanic, ale je neskutečné, jak ten člověk umí ty knihy napsat! Po dlouhé době jsem sáhla po dalším dílu a byla to tedy jízda! Řekla bych, že jeden z nejlepších kousků!! Neskutečně čtivá kniha, s prima nápadem, co okamžitě zaujme. Skvělá krimi, pan Carter je ve svém žánru vskutku mistr!!

26.09.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Za mě super! Minierovi knihy se mi hrozně skvěle čtou, je to jako shledání se starými kamarády. Děj byl moc zajímavý a ze závěru mi bylo docela nedobře...jsem zvědavá na další díl, má hodně rozporné recenze, tak uvidíme :-)

15.07.2022 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Bohužel nic moc, příliš z toho čiší snaha šokovat za každou cenu, vymyslet něco, co tady ještě nebylo..škoda, nevím proč spousta autorů tolik tlačí na pilu, kolikrát má větší efekt jednoduchý příběh s normální zápletkou než překombinované verze s prapodivnými konci, plné brutality..

02.08.2019 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Super thriller...sice chvilkama tradičně přitažený za vlasy, ale parádně čtivý, s humornými poznámkami a bezva koncem.
Jsem spokojena!

21.11.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nový díl s Erikou a mohu jen konstatovat - skvělý příběh! Kniha mě skutečně velmi bavila a budu se těšit od autora na další slíbené :-)

27.07.2023 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Pátý případ Kim a jejího týmu byl krimi par excellence. Angela Marsons je vážně skvělá autorka! Mám již doma díly všechny, ale dostávám se k nim postupně, protože čtu hlavně knihy z knihovny, kde se to točí...
Případ byl moc zajímavý, ale styl kterým autorka píše- prostě mi hrozně sedí. A o Kim ani nemluvě, je to vážně úžasná žena! A báječný šéf!!

15.11.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

No to byla rodinka k popukání....jinak kniha zcela excelentní, přesně ten typ příběhu, co musíte zhltnout naráz. Napsáno o ději v komentářích
prakticky vše. Za mě jedna s hvězdičkou nebo spíš plný počet. Perfektní!!
P.S. Super závěr!!!

06.09.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Pátý díl ARISTOKRATKY mě opět bavil a pobavil :-)
Jasný favorit byla p. Tichá :-) :-)

29.06.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlina mě totálně dostala, špičkově napsaná kniha, už dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla na jeden zátah... a ten konec....bravurní pane Kariko!

05.08.2018 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

No konečně!!
Po velice podivném Rakváři, který mi prostě nesedl a jeho neméně nesympatickém pokračování Travič, je tu zpátky úžasná Sharon J. Bolton v exkluzivní formě.
Jsem skutečně nadšena, autorka stvořila vynikajicí, neokoukaný thriller, který zhltnete jako malinu a přitom budete slastně vrnět.
Výborně paní autorko, hlavně ať Vás neopouští tvůrčí představivost!

27.11.2022 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Tak tohle byla absolutní lahůdka!! Zcela jistě to není kniha pro každého! Zaprvé Vás musejí paralelní světy a věci podobné zajímat a za druhé musíte přistoupit na autorovu hru, ve které je všechno jinak než vypadá...já jsem nadšena velmi! Skvělé od začátku do poslední věty. Opravdu se mi kniha hrozně moc líbila!!!

19.10.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert Bryndza má ohromně čtivý styl psaní, do každé knihy okamžitě zaplujete...
Přesto třetí díl s Kate a Tristanem je zatím nejslabším a přiznám se, že mě již mírně irituje frekvence gayů :-)

11.04.2022 4 z 5