Gabriela456 Gabriela456 komentáře u knih

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) No to bylo teda něco. Vůbec se mi, ale nelíbilo, co autorka udělala z Massima. Je pravda, že už ze začátku byl velmi panovačný a trochu násilnický, ale co předvedl v tomto díle, to jsem opravdu nečekala. Laura mi přišla velmi statečná, protože všechno co zažila za necelý rok, to by nikdo zažít nechtěl. Zajímavý konec, nakonec to dopadlo celkem dobře.

22.08.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Knihu jsem si chtěla přečíst před nějakou dobou, ale nikde jsem ji nemohla sehnat, tak jsem to odložila a vrátila jsem se k ní až když na mě vyskočila upoutávka filmu. Řekla jsem si, že nejdřív přečtu knihu a pak zhlédnu film, snad jsem se rozhodla dobře. Na rozdíl od ostatních mi kniha nepřišla až tak špatná. Je pravda, že je zde hodně erotiky, ale to se dalo očekávat, již když jste si přečetli o čem kniha je. Záleží asi na vkusu každého z nás. Mě osobně se kniha líbila a už začínám číst další díl.

18.08.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Rychle na další díl. Naprostá bomba!

15.08.2022 5 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Přečteno za jeden večer.

12.08.2022 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak tohle jsem nečekala. Knížku jsem dostala jako dárek a dlouho mi ležela v knihovničce. Asi až po roce jsem se ji rozhodla přečíst, i když to vůbec nebyl můj šálek čaje. Přečteno ani ne za jeden večer. Vypadá to na dobrý začátek celé série. Určitě si přečtu další díly.

11.08.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Krásné ukončení série. Příběh Blakea a Judd byl jeden z nejlepších.

11.08.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Musím se přidat k ostatním, že tenhle díl mi přišel nejslabší z celé série. Něco mi na tom nesedělo. Některé časti jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem zrovna nepochopila o čem to je. Nenechám se, ale odradit a přečtu si poslední díl. Hodnotím 2,5 hvězdiček.

11.08.2022 2 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Chvílemi mi přišlo, že vlastně nevím o čem čtu. Příběh mě tolik nebavil jako předešlé. Bylo super, že se zde objevovali i jiné hlavní postavy z předešlých dílů. Asi mi spíše vyhovuje, když je hlavní postavou nějaký měňavec nebo se děj odehrává uvnitř smečky. Na příběh Lucase a Saschi nebo Judda a Brenni to z mého hlediska nemá. Pardon, jestli jsem jména napsala s gramatickou chybou. Jedinou nevýhodu na této sérii vidím, že knížky vychází pomalu.

09.08.2022 3 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Přesněji bych dala knížce 3,5 hvězdičky. Oproti sérii DIMILY je to slabší. Estelle Maskame je jedna z mých oblíbených autorem. Od jejich knih můžete čekat krásný příběh, u kterého můžete vypnout hlavu a užít si léto. Určitě si přečtu další díl, protože to vypadá, že by mohl být trochu více zajímavý.

09.08.2022 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Ze začátku jsem tak trochu nevěděla o čem čtu. Asi po hodině jsem se, ale začetla a bylo těžké se od knížky odtrhnout a jít dělat něco jiného. Další skvělá kniha od autorky Melanie Moreland.

08.08.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Vtipná oddechovka. Přečteno za jeden den, mohu pouze doporučit. Určitě se ke Maxxemu a Charlyn vrátím.

07.08.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Skvělé zakončení série. Na Vesed Interest jsem natrefila úplně náhodou a díky za tu náhodu. Celou sérii jsem přečetla asi do 14 dní a určitě se k ní zase vrátím. Celá řada byla super, ale za mě nejlepší díl byl o Reidovi a Becce. Už se těším na další sérii Vested Interest: ABC Corp.

30.07.2022 5 z 5

Nebe po bouři Nebe po bouři Sabaa Tahir

(SPOILER) Skvělé zakončení celé série. Nejvíce jsem si oblíbila Helenu a Harpera, a když ke konci Harper zemřel, zlomilo mi to srdce. Na můj vkus zde bylo hodně boje a chyběla mi zde občas taky nějaká romantika.

23.07.2022 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Zatím nejlepší díl z celé série.

17.07.2022 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Další super díl

15.12.2020 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Naprosto skvělá knížka. Přečetla jsem ji asi do 4 hodin, úplně jsem hltala každou stránku. Příběh je v krásném prostředí, super hlavní postavy. Všem jen doporučuji. Škoda že není další díl.

02.09.2020 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Za mě zatím nejlepší díl v celé sérii. Těším se na další díl.

11.06.2020 5 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Celou sérii jsem přečetla jedním dechem. Příběh se odehrává v příjemném prostředí, ale chybí mi zde pořádný konec. Všechny postavy jsem si zamilovala, ale nejlepší byl asi Perry. Knížky můžu jen všem doporučit.

24.05.2020 5 z 5

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Další skvělý příběh, těším se na další díl, který by mohl být o Hawkovi a Sienne!!!

09.05.2020 5 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Co dodat, skvělý jako první díl. Skvělý příběh, napínavý až do konce a plný zvratů. Obálka knihy je úžasná, když jsem ji poprvé zahlídla nemohla jsem se vynadívat. S radostí si přečtu další díl.

04.03.2020 5 z 5