gabca007 gabca007 komentáře u knih

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Kniha je moc pěkná, dojemná a taky plná neskutečně vtipných dialogů.

30.04.2013 5 z 5

Dědictví Dědictví Judith Michael

Kniha se mi líbila, námět vůbec nebyl špatný, jediný mínus pro mne - místy trochu zdlouhavé....ale celkově pěkná knížka

30.04.2013 4 z 5

Začarovaný kruh Začarovaný kruh Heather Graham (p)

Moc pěkná kniha. Mohu doporučit.

23.04.2013 4 z 5

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Kniha nebyla špatná, klasický harlequin. Ale co mne zklamalo, byl tisk. Připadala jsem si jak při čtení slabikáře v 1. třídě. Při normálním tisku písma by kniha měla sotva polovinu stran

15.04.2013 4 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Celá série Hathawayovi je výborná.

12.04.2013 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Úžasná kniha, pět hvězdiček je málo.

10.04.2013 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Kniha je skvělá, plná nejen romantiky, ale i vtipných dialogů, čte se sama. Doporučuji!!!!!

08.04.2013 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Moc krásný příběh, přečetla jsem jedním dechem.

04.04.2013 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Toto je jedna z nejkrásnějších hist. romancí co jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

28.03.2013 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Je to moje první kniha od této spisovatelky a musím říct, že mne úplně dostala. Opravdu krásná, přečetla jsem ji jedním dechem a od této autorky se teď vrhnu i na její ostatní knihy.

26.03.2013 5 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Toto je moje první kniha od této autorky a musím říct, že vůbec nebyla špatná. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit prvním komentářem, protože je mi záhadou jestli se vztahuje k této knize. Napsat , že je bez děje a každá kapitola jiný příběh je opravdu mimo mísu. Kniha má podle mne vše co má histor. romance mít. Trochu napětí, trochu romantiky, trochu erotiky a tady navíc velmi vtipné dialogy.

19.03.2013 5 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Kniha se mi líbila moc, dá se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem, byla napínavá až do úplného konce.

10.03.2013 5 z 5

Snídaně v posteli Snídaně v posteli Sandra Brown

Knihy od SB mám ráda moc, ale tahle je pro mne jednoznačně její nejslabší. Působilo to na mne jako bezduchá romantická ( až moc )příloha nedělních novin. Ty 3 * jenom proto, že je to SB. Kdyby to byla moje první kniha od této autorky, a ne dvacátá, tak si žádnou další nepřečtu, což by byla obrovská škoda.

09.03.2013 3 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Pro mne jednoznačně jedna z nejlepších od SB. Napínavé od začátku až do úplného konce.

09.03.2013 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Tato kniha se mi líbila moc. Taková červená knihovna.

Texasan Texasan Joan Johnston

Celá série Bitter Creek je moc pěkná. Určitě stojí za přečtení.

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Pěkný harlequin, to jo, ale ty dramatické zvraty jsem nějak nepostřehla. Ale já mám knihy od SB ráda, takže pro mne ok.

07.03.2013 4 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Mně se od SB líbí asi všechno. První jsem přečetla Šťastný Lucky, a od té doby čtu postupně všechny její knihy a zatím se nestalo, že by se mi některá nelíbila. I tato kniha má zajímavou zápletku a romantika v ní taky nechybí.

Alibi Alibi Sandra Brown

Moc hezká, napínavá kniha.

05.03.2013 4 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Milenec ze snů + Adamův pád - pěkně se to čte, taková harlequinka na nedělní odpoledne. Já mám od této autorky radši knihy s krimi zápletkou .

05.03.2013 4 z 5