gabca007 gabca007 komentáře u knih

Kráska ze Santa Fe Kráska ze Santa Fe Joan Johnston

Knihy od této autorky mám ráda, takže mne vůbec nepřekvapilo,že i když mne po přečtení anotace kniha nijak extra nelákala, po jejím přečtení nezbývalo, než dát 5*. Krásný příběh plný lásky a citu.

29.09.2013 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Celá tato FBI serie stojí za přečtení. V těchto knihách je vše - super zápletka, romantika, napětí....a hlavní postavy jsou vždy úžasné a sexy.

29.09.2013 5 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Jedna z nejhezčích hist. romancí, co jsem četla. Děj vás pohltí a nutí vás číst a číst....

28.09.2013 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Tak tahle kniha je opravdu povedená. Začala jsem a už jsem se od ní nemohla odtrhnout. A i když je samozřejmě romantická, tak jsem se u ní nasmála jako už dlouho ne. Postavy jsou všechny moc sympatické a děj má spád.

23.09.2013 5 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Musím dát za pravdu Kaety. Chaos na chaos.

21.09.2013 3 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Kniha se mi vůbec nelíbila, nemohla jsem se do ní začíst. Až od str.100 se začalo něco dít, no zkrátka mne tahle kniha nijak nezaujala.

03.09.2013 2 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Tak nevím. Příběh se mi líbil moc, hned jsem se do něj začetla, ale ten konec....musím dát za pravdu komentu od Juliette. Bohužel to celkem ubralo na kvalitě. Mně se prostě finále nelíbilo, byla to taková maškaráda.

02.09.2013 3 z 5

Kniha skandálů Kniha skandálů Julia London (p)

Tak tahle kniha mne docela mile překvapila. Dostala se mi do rukou v takovém tom levném sešitovém vydání, takže jsem od ní nic moc nečekala. Ale četla se opravdu sama. Moc hezký příběh, nechybí romantika, vtip ani krimi zápletka.Mohu jen doporučit.

29.08.2013 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Jsem docela překvapená vysokým hodnocením této knihy, protože podle mne patří k těm slabším od JQ. Můžu o ní napsat jen to, že je milá. Pěkné čtení pro náctileté. Po přečtení knih ze série Bridgerton mne překvapilo, že ta stejná autorka může napsat něco tak fádního, bez nápadu. Mne kniha neoslovila.

27.08.2013 2 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Příběh velmi pěkný, líbil se mi téměř do úplného konce. Téměř....chápu, že se jedná o čer. knihovnu, ale i tak. Miluje S. a noc stráví s C. Navíc ta údajná drobná změna hlasu....to pro mne dost ubralo na kvalitě.

27.08.2013 3 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Příběh jako takový špatný nebyl. Spíš pohádka, ale milá. Ale od JG slabý průměr.

26.08.2013 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Pro mne překrásná kniha. Nevadil mně ani trochu jak se zde uvádí kýčovitý konec, mne příběh úplně dostal a o knize mohu napsat jen jediné - DOKONALÁ.

25.08.2013 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Nicole Jordan

Pro mne trochu zklamání. Děj hodně předvídatelný, myslím, že víc erotiky než podstatného děje. Celkově kdybych ji nečetla, o nic bych nepřišla.

21.08.2013 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Rozhodně se musím přidat ke kladným komentářům. Úžasná knížka, skvěle napsaná, bavila jsem se od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

18.08.2013 5 z 5

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Ještě nikdy se mi nestalo, abych knihu od této autorky nečetla takříkajíc na jeden zátah. Nejradši mám Americkou hvězdu, její knihy mám úplně všechny a tato je bohužel první, která mně tak trochu zklamala. Připadá mi jako kdyby autorce docházel dech a knihu napsala jen aby měla splněno. Pro mne průměr a zklamání.

12.08.2013 2 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Pro mne asi nejhezčí z hist. rom. od JG. U většiny knížek chvíli trvá než se do ní člověk začte, ale tahle mne vtáhla do děje okamžitě.
Je naprosto úžasně napsaná, romantická, vtipná, prostě KRÁSNÁ.

12.08.2013 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

No nejdřív se mi do této knihy moc nechtělo, po přečtení neg. komentářů. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Mně se kniha líbila, zápletka a hl. hrdinové taky. Taková romantická oddechovka.

10.08.2013 4 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

No tak pro mne docela zklamání. Příběh mne nijak nezaujal a celé mně to přišlo takové o ničem. Zatím pro mne od této autorky nejslabší kniha.

10.08.2013 2 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Úžasná kniha, děj mne okamžitě pohltil a prostě těm dvěma už jen přejete, aby si tu vzájemnou lásku přiznali.

09.08.2013 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Asi nejvtipnější kniha od JG. Dokonce mi přišlo že děj šel tak nějak mimo. Ale kdo se chce pobavit tak určitě doporučení.

28.07.2013 4 z 5