Spojeni osudem

Spojeni osudem https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31375/bmid_spojeni-osudem-H7m-31375.jpg 4 93 16

Osterley Park, 1780. Lady Brienne a Avenel. Voda a oheň, a přesto je spojil nevšední osud. Jsou nezkrotní, odvážní, tíží je tajemství minulosti a hledají vzájemnou lásku a pochopení.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

No Choice But Surrender , 1992

ariel platto
ariel platto
20.01.2024 2 z 5

Jsem z knihy u této autory opět zklamaná. On ji nenávidí a strašně se do ní zamiluje pro její krásné oči a vlasy? Kolik mu je? Šestnáct? Ne, hodně přes třicet. Ona je v jednom kuse urážená a nenáviděná a přesto se strašně zamiluje...celou knihu se nesnáší, ale jako fakt. Né takové to špičkování.

Ivusak7
Ivusak7
07.07.2023 5 z 5

Perfektní příběh, moc se mi tento příběh líbil. Jen mi bylo trochu Brienne líto všichni ji odsuzovali za činy jejího otce a ona si to vůbec, ale vůbec nezasloužila. Nakonec vše dobře dopadlo musím hodnotit jedině 5*

haWranka
haWranka
29.08.2020 3 z 5

No já nevím, Lvi a krajka to nejsou. Tam sice k sobě hlavní hrdinové dlouho hledali cestu, ale chápala jsem, co je k sobě táhne. Tady mi to bylo záhadou... Chlap je na ženskou hnusnej, uráží ji co to jde, ale jen na ni sáhne, ono se celá rozpustí a děsně ho miluje... No já nevím, fakt jsem jim to nevěřila.

Ála1968
Ála1968
05.06.2020 5 z 5

Tak tohle byla nádhera.Úžasná kniha.Romantičkám určitě doporučuji přečíst

Aja39
Aja39
25.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha, autorka umí úžasně popsat vztahy a pocity hlavních postav. Tuhle knihu si ráda přečtu znovu.

Khira
Khira
21.04.2020 4 z 5

Veľmi pekne napísaný príbeh. Musím priznať, že to ráno po ich prvej spoločnej noci ma bolelo rovnako ako hlavnú hrdinku. Jedna z kníh, ktoré dokážu dostať na povrch emócie.

Teredo
Teredo
01.05.2019 5 z 5

Navzdory tomu, že se jedná o vztah, kdy se hlavní postavy v jednom kuse hádají, aby hlavní hrdina mohl v dalším okamžiku hlavní hrdinku svádět, je kniha velmi povedená. Samozřejmě se najdou chvíle, kdy postavy jednají nepochopitelně jen proto, aby se prodloužil děj, ale kupodivu právě druhá polovina knihy má mnohem větší spád a autorka mohla dát víc prostoru pobytu Brienne a Avenela v Bathu. Trochu neuspokojivé bylo, že jsme se stejně nedozvěděli, kdo je Brienniným otcem. Ale přes to všechno, kdyby se mě někdo zeptal, co bych mu doporučila za historickou harlekýnku, řekla bych Spojení osudem.
PS: Nejlepší scéna je ta, kdy najde Brienne v Bathu a objeví její malé tajemství.

evik75
evik75
21.09.2017 4 z 5

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Další krásný příběh, ke kterému se budu vracet.

Lembac
Lembac
30.07.2017 5 z 5

Kniha se mi cetla velmi dobre, neni prilis dlouha a dej ma spad.
Brienne byla sympaticka, s pravou davkou neznosti i bojovnosti, i kdyz mela zivot tezky, nevzdavala se. Avenel byl nekdy trochu moc zaslepeny pomstou, az mi bylo Brienne lito. Taky to neustale zatajovani minulosti nemelo podle me moc smyslu. Kdyby si promluvili, predesli by spouste nedorozumeni. Ale je to cervena knihovna, tak to k tomu patri. :-) Hlavni padouch byl popsan barvite, jeho motivace k cinum na konci knihy me ale moc nepresvedcila.
Hezke prazdninove cteni.

Barbora H
Barbora H
26.06.2017 5 z 5

Kniha byla napínavá, snad i zajímavá, ale nějak těžko se mi do ní začítalo - chybělo mi tam nějaké to pravé jiskření mezi hlavními hrdiny. Musím si ji přečíst znovu - nějak mi nedocvaklo, kdo byl jejím otcem... Nevím, v jakém jsem byla rozpoložení, ale knihu jsem opravdu četla jen proto, že je od této autorky a viděla jsem na ni napsanou chválu - tak třeba po druhém přečtení ji přiznám i tu 5.*… No a po druhém přečtení jí s čistým svědomím dávám 5*

Danulka11
Danulka11
09.04.2017 5 z 5

Jedním slovem nádhera! Kniha se mi moc líbila a nedokázala jsem se od ní odtrhnout, jak mě zaujala. Opravdu doporučuji.

LiLLu
LiLLu
24.10.2016 4 z 5

moc se mi to libilo, nejsem na ty sladky knizky a tohle bylo akorát, mělo to spád, žádné dlouhé opakované vyprávění až mi přišlo že něco mohla spisovatelka natáhnout...pro mě hezčí než lvi a krajka:-)

Janinka1412
Janinka1412
04.03.2016 5 z 5

Velmi se mi kniha líbila...

gabca007
gabca007
09.08.2013 5 z 5

Úžasná kniha, děj mne okamžitě pohltil a prostě těm dvěma už jen přejete, aby si tu vzájemnou lásku přiznali.

barkabara
barkabara
07.08.2012 5 z 5

Úžasná kniha, myslím, že autorčina nejlepší....:)

WEIL
WEIL
23.08.2011

Vášeň a nezkrotnost brání klidu a umírněnosti k zkvalitnění života.

historické romance

Meagan McKinney