Spojeni osudem

Osterley Park, 1780.
Lady Brienne a Avenel.
Voda a oheň, a přesto je spojil nevšední osud.
Jsou nezkrotní, odvážní, tíží je tajemství minulosti a hledají vzájemnou lásku a pochopení.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31375/spojeni-osudem-H7m-31375.jpg 4.563

NO CHOICE BUT SURRENDER (1992)

Vydáno:, Ikar (ČR)

evik75
21.09.2017

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Další krásný příběh, ke kterému se budu vracet.

Lembac
30.07.2017

Kniha se mi cetla velmi dobre, neni prilis dlouha a dej ma spad.
Brienne byla sympaticka, s pravou davkou neznosti i bojovnosti, i kdyz mela zivot tezky, nevzdavala se. Avenel byl nekdy trochu moc zaslepeny pomstou, az mi bylo Brienne lito. Taky to neustale zatajovani minulosti nemelo podle me moc smyslu. Kdyby si promluvili, predesli by spouste nedorozumeni. Ale je to cervena knihovna, tak to k tomu patri. :-) Hlavni padouch byl popsan barvite, jeho motivace k cinum na konci knihy me ale moc nepresvedcila.
Hezke prazdninove cteni.

Barbora H
26.06.2017

Kniha byla napínavá, snad i zajímavá, ale nějak těžko se mi do ní začítalo - chybělo mi tam nějaké to pravé jiskření mezi hlavními hrdiny. Musím si ji přečíst znovu - nějak mi nedocvaklo, kdo byl jejím otcem... Nevím, v jakém jsem byla rozpoložení, ale knihu jsem opravdu četla jen proto, že je od této autorky a viděla jsem na ni napsanou chválu - tak třeba po druhém přečtení ji přiznám i tu 5.*...

Danulka11
09.04.2017

Jedním slovem nádhera! Kniha se mi moc líbila a nedokázala jsem se od ní odtrhnout, jak mě zaujala. Opravdu doporučuji.

LiLLu
24.10.2016

moc se mi to libilo, nejsem na ty sladky knizky a tohle bylo akorát, mělo to spád, žádné dlouhé opakované vyprávění až mi přišlo že něco mohla spisovatelka natáhnout...pro mě hezčí než lvi a krajka:-)

Janinka1412
04.03.2016

Velmi se mi kniha líbila...

gabca007
09.08.2013

Úžasná kniha, děj mne okamžitě pohltil a prostě těm dvěma už jen přejete, aby si tu vzájemnou lásku přiznali.

barkabara
07.08.2012

Úžasná kniha, myslím, že autorčina nejlepší....:)

WEIL
23.08.2011

Vášeň a nezkrotnost brání klidu a umírněnosti k zkvalitnění života.