Flexa Flexa komentáře u knih

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

No tak tohle zas taková paráda nebyla. Jako ne že by to nebylo na závěr docela zajímavé. Ale od tohoto žánru bych čekal víc. ¨Konkurence je velmi silná a tento titul podle mého názoru je ze slabšího soudku. Příběh ze začátku nezajímavý, uprostřed průměr na závěr taky průměr, ikdyž šokující byl to ne že ne. Co se týče hvězdiček, kdyby byla možnost dvou a půl přemýšlel bych o ní. Ale za přečtení stojí, už jenom kvuli originálí myšlence. 56%

21.06.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělý příběh. Mrazivý. Téma lidské odhodlanosti, a naděje mě úplně vzal, a přečetl jsem ho během 6 hodin (naprosto vžity do děsivého příběhu). Kniha je taky dost realistická a teoreticky se tento příběh mohl a může stát komukoliv a proto mě pohltil mnohem víc. Závěrečný rozhovor Grace s Ester byl skvělý. Dám 93%

05.06.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha byla na začátku velmi dobrá. Pak sem si řikal že to drhne. A na konci jsem zjistil proč, a že to mělo smysl. A na závěr řikám super super. 90%

02.06.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Filmy se mi líbí, knihy jsou oproti filmum jiné a to dost. No a je to plus nebo minus ? Jsem asi hodně zaujat filmy ale běžné výjevy z hradu me v knize nebavily a celkove se mi vic libi pozdejsi kniha Princ dvoji krve. Ale nelituji přečtení a Rowlingova je šikovná. ;D

17.03.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem zakoupil nedávno s poměrně vysokým očekáváním. No a nebyl jsem zklamán. Děj je zezacatku zajimavy, misty je nechtěně vtipny při mačistickych frázích hlavní mužské postavy. I zbytek knihy byl dobre vystavený a konec pomerne prekvapivy a jako celek je kniha super. A rozhodne doporučuji. 78%

17.03.2018 4 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Nezačetl jsem se, pozdější jeho knihy jsou mnohem lepší. Začátek vypadal slibně, ale zbytek me až na pár prvku knihy nebavil. Musel jsem odložit a podivat se na spoiler. Cekal jsem víc ale kniha je dobře napsána chápu že si najde příznivce, jenom me příběh neoslovil.

24.02.2018 3 z 5

Takže nejdřív chci řict že nejsem fanoušek fantasy ale Harry Potter mě zaujal svým propracovaným filmovým příběhem ( obdivuji i vytvořenou celou minulost postav ad.). A knihu sem tak přečetl protože jsem se byl zvědavý na minulost Lorda Voldemorda. Začatek je zajímavý a celkově je v knize dobře vyličená atmosfera nastupujícího teroru. Děj na hradě mě však příliš (téměř vůbec) nebavil ( oproti filmu ) . Možná by mě kniha více nadchla kdybych nebyl příliš zaujatý filmem a o pár let mladší. Jinak Harry Potter je kult a už za to 70 %

07.02.2018 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Kniha je napínavá avšak se mi místy zda až prekombinovana s poměrně velkým množstvím postav. Sněhulák mi v tomto přišel méně zmatenejsi. 82%

07.02.2018 4 z 5

Zajímavý nápad. Některé příběhy mi přišly omílané ( tisíc variací na jeden příběh v jedné knize je trošku moc). Za mě tento díl 72%

23.01.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Hmm no tak kde začít. Tato kniha mě zdaleka neoslnila, vlastně mě i chvílemi přišla statická- děj se vůbec nevyvíjel. Chvílemi sem počítal kolik mi ještě zbývá stránek. Co s týče zápletky a nápadu začátek byl zajímavý ale někde kolem poloviny zamrzl a rozjel se až k závěru. Podle mě mírně lepší průměr. 57%

23.01.2018 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sněhulák je moje první přečtená Nesbovka a proto nemůžu srovnávat z předchozími jeho díly. Ale jako celek knihu hodnotím velmi pozitivně. Kniha má zajímavou zápletku a je tam minimum nuda momentů. Uvidím jak obstojí s jeho dalšími knihami. Za mě 86%

23.01.2018 4 z 5