Fifth Element Fifth Element komentáře u knih

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

No, četlo se to dobře, ale asi do poloviny to bylo všechno celkem dost zmatene a to ml docela vadilo. Ale nebylo to zas nejhorší, takový zlatý střed

16.01.2021 3 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Jayne Ann Krentz

Po pěti letech jsem knihu znovu otevřela a zjistila, že si vubec nepamatuju o čem příběh byl.. Takže jsem ji znovu přečetla a je stále stejně dobrá jako tenkrát :D

13.01.2021

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

nesnasim tyhle konce, je to podraz a manipulace od autora...

30.12.2020 4 z 5

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

Důstojné a srozumitelne (narozdíl od jiných LitRPG) zakončení celé série. Nenechte se odradit..
Jen bych knihu ještě na chvíli vrátila korekturum, těch chyb bylo až moc, trochu to kazilo zážitek z knihy, ale i přesto hodnocení nesnižim.

11.12.2020 5 z 5

Zmizení Zmizení Amanda Quick (p)

Není to Rainshadow se svými okatymi, prachovými králíčky, ale je to stále tatáž Amanda. Nechybí paranormálno, napětí, vyšetřování a samozřejmě láska. Za mě jednoznačně skvěle napsané. Opět...
Jen to naznačene pokračování chybi...

03.12.2020 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Jedním slovem masakr!
Náhodou jsem objevila krátkou recenzi, která mě hodně zaujala a tak jsem koupila ebook.. Tohle je kniha, u které pomyšlím i na koupi tištěné, a to se poslední dobou moc nestává.
Každopádně, Francouzi umí! Jestli máte rádi psychologické thrillery, u mě prioritní nejsou, tuhle knihu doporučuji a nejspis i já sama ji budu muset přečíst ještě jednou, abych viděla komplexní pohled :-)

02.12.2020 5 z 5

Pramen moci Pramen moci Nora Roberts

Nesouhlasím s předchozím komentářem, ani zdaleka se to prvnímu dílu nepodobá.
Když to shrnu, první byl o začátku pandemie, prvních přeživších a očekávání příchodu "spasiteky", druhý o jejím dětství a přípravě na své poslání a třetí o boji dobra se zlem, až na některé bitvy, ani jeden se nepodobal jinému.

Na první postapo od Nory to vůbec nebylo špatné.

29.11.2020 5 z 5

Jsem Jsem Marta Foučková

(SPOILER) Samotnou mě mrzí, že musím takto hodnotit, na knihu jsem se celkem těšila, baví mě toto téma, ale bohužel. Kdybych nečetla už dřív jiné, podobné knihy, po tomhle díle by se ze mě stal skeptik a odpůrce.
Začátek je cítit vyloženě propagací služeb..
Vadí mi, že nechce člověka na terapii nazývat pacientem, škatulkovat, ale nemá problém všechno směřovat k tomu, že "základem" je Bůh a všechno pochází od Něj.
Pouštějte budoucí matky jen do přírody a hlavně ať s nikým nemluví, aby špatným slovem nepoškodily psychiku svých budoucích dětí, které nosí, mějte vztahy bez vášně, protože když žena náhodou otěhotní, jenom tou vášní partneři poškodí budoucího potomka...
Nechoďte na terapii ze zvědavosti, to nepřináší nic dobrého.. Ale čím se autorka pochlubí? Přítel zasel semínko zvědavosti, později jsem se vrátila do svého minulého života a navštívila svou "vnučku"...
Uff.. Dočetla jsem to, ale chtělo to fakt silnou vůli.
Bohužel si nedokážu zakázat srovnání s B. L. Weissem, a to už jsou roky, co jsem knihy četla, ale ve srovnání s tímhle dílem je na mnohem a mnohem vyšší úrovni.
Druhou knihu už nedám...

26.11.2020 1 z 5

Poslouchano jako audio, ale tohle je na precteni a skutecne vnimani, coz u audia tak uplne mozne neni, hlavu nevypnu, proto, prozatim, nizsi hodnoceni :(

20.11.2020 3 z 5

Co přetrvá věky Co přetrvá věky Nora Roberts

Když čtu některé komentáře, skutečně nerozumím.. Píšou, že jejich oblíbená autorka, ale..
Podle mě je stále věrná svému obvyklému stylu, který svým způsobem čekám. Odpoutat, napnout, vtáhnout.. a hlavně zapomenout...
Podobnost s předchozími seriemi? Ani náhodou, četla jsem před lety a paměť fakt není tak dlouhá.. A pokud je, nečtěte jen jednoho autora v kuse, proboha...
Dráždí jiná postava? Ne.. Opravdu ne.. Ano, ne vždy příjemná, ale velmi pochopitelně důvody..
Jestli chcete sex, přečtěte si E. L. James (podle mě totální brak), jestli chcete fantasy na 100%, , Nora není tím pravým.. jestli chcete něco mezi tím, čtěte tuto autorku, ale na střídačku s jinými a nesrovnavejte, když čtěte v rozestupu pár týdnů..

HOWGH!

16.11.2020 5 z 5

Verum Verum Courtney Cole

Několikrát jsem myslela, že to fakt nedoctu. Několikrát jsem myslela, že to bude první knížka, kterou odložím. Ještě že to mělo málo stránek.. Jako první díl ještě beru, ale tohle už bylo fakt moc, tohle se opravdu nepovedlo. Aspoň hvězda za obálku..

12.11.2020 1 z 5

Nový začátek Nový začátek Nora Roberts

Na Noru hodně jiný žánr, ale zhostila se ho dobře, až jsem si kvůli tomu musela koupit další díl a jestli nevyjde rychle třetí, asi mě to naštve..

29.10.2020 4 z 5

Oprávněná vražda Oprávněná vražda Jude Deveraux (p)

Mě se líbila. I přesto, že to není typická deverauxovska romantická detektivka, romantická v tom pravém smyslu, už jen čekám, kdy bude :D

22.10.2020 3 z 5

Válka vzpomínek Válka vzpomínek Guillaume Musso

Nezklamal!
Až na ten přebal, k obsahu mi nesedí..

16.10.2020 5 z 5

Inferno Inferno Dmitrij Rus

Od druhé třetiny dobrý, ale ta první třetina? Děs a hrůza..

18.09.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Odklon od romantiky byl odklon správným směrem.. Jedním slovem - masakr!

14.09.2020 5 z 5

Můj syn není Rain Man Můj syn není Rain Man John Williams

Jediné, co mě zamrzelo je špatně napsaná adresa blogu na konci knihy, nevím jestli chybou českého nebo zahraničního vydavatele. Správně má být http://www.mysonsnotrainman.com/, respektive "http://www.mysonsnotrainman.com/the-blog#", nikoli český ekvivalent "is not"

31.08.2020 5 z 5

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

Němužu si pomoct, O:-) Snižuji hodnocení s ohledem na konec knihy.. :-( Tohle mě privede zaručeně do blázince ^_^ po poslední části možná změním (^_-)

29.08.2020 5 z 5

Smrt na festivalu Smrt na festivalu Laurence Anholt

Za mě horší než první, Shanti se chovala jak arogantní slipka s žádnou špetkou sebereflexe a respektu vůči názorům druhých. Tohle byl rušivý prvek celé knihy a jedna vysvětlující věta téměř na konci ji fakt neomlouvá

09.08.2020 3 z 5

A objevíš poklad, který v tobě dřímá A objevíš poklad, který v tobě dřímá Laurent Gounelle

Mě se líbila.. Už dlouho si chci přečíst bibli, ne proto, že bych byla věřící, stejně jako Alice jsem ateista, i když to také nemůžu tvrdit, když určitou víru mám, i přesto, že to není bůh. Chci ji přečíst proto, že mě zajímá, co se tam vlastně píše. Jenže stále nedozrál čas a navíc bez této knihy bych zřejmě nepochopila ani slovo a možná tuším, proč jsem ji dodnes nepřečetla.. Tahle kniha mi ležela hodně dlouho v knihovně..
A konečně vím jak pochopit velký třesk :-D

16.07.2020 5 z 5