Pramen moci

Pramen moci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455145/bmid_pramen-moci-1xj-455145.jpg 3 21 8

Kroniky Jediné série

< 3. díl

Poté, co záhadný virus zničil celou lidskou civilizaci a na světě zbylo jen pár jedinců, využívá Fallon svou moc, aby osvobodila zajatce ze svých řad. Zemí táhnou vojska fanatiků Temných vyvolených a brutálním způsobem mučí a vraždí, koho vypátrají. Fallon má jedinečný úkol – vybudovat úkryt, který ochrání její lid. Sama na něj ale nestačí, na pomoc bude potřebovat celou armádu.... celý text

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , Alpress

The Rise of Magicks , 2019

Maky806
11.07.2022 5 z 5

Super, je to čtivá pohádka pro dospělé, všechny tři díly mě moc bavili.

majka45
09.03.2021 4 z 5

Kniha nebyla špatná..četla se dobře, ale mám z tohoto dílu trošku divné pocity....něco mi tam chybělo.

brectanka
04.02.2021 odpad!

Tak to už bylo, pro mne, víc než přehnané. Víly, skřítci, draci, křídla, magie, ne, prostě ne. Láska a přátelství, boj se zákeřným virem by stačil na jednu krásnou knihu, tohle už byla slátanina, až se divím, že jsem to celé dokázala přečíst. Víckrát NE!

brectanka
04.02.2021 odpad!

Ne, tohle už bylo příliš....

Tesla
18.01.2021 3 z 5

Natěšená na poslední díl, mělo to všechno, ale ten konec. Ach jo moc rychlé, zase. :-\

Veronika226
27.12.2020 5 z 5

Wow! Skvela cesta, vyvrcholenie a konecne aj naplnena laska !!! Vsetky tri casti su uzasne !!!

Fifth Element
29.11.2020 5 z 5

Nesouhlasím s předchozím komentářem, ani zdaleka se to prvnímu dílu nepodobá.
Když to shrnu, první byl o začátku pandemie, prvních přeživších a očekávání příchodu "spasiteky", druhý o jejím dětství a přípravě na své poslání a třetí o boji dobra se zlem, až na některé bitvy, ani jeden se nepodobal jinému.

Na první postapo od Nory to vůbec nebylo špatné.

finka
18.11.2020 2 z 5

Třetí díl je podobný prvnímu. Po výborném druhém jsem byla trochu zklamaná.