fidáš fidáš komentáře u knih

Bez rozlúčky Bez rozlúčky Samantha Young

Moc pěkně se to četlo. Tuto autorku mám ráda. Taky by bylo fajn, kdyby v Česku fungoval Ikar tak jako na Slovensku. Opravdu nechápu proč na Slovensku vychází tato literatura o tolik dřív než u nás, pokud vyjde vůbec.

14.03.2019 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Tak dočteno, a musím říct, že hrůza. Hlavní hrdinka mě deptala, téměř od začátku až do konce knihy, a už to vás odradí od dalšího čtení. Nějak jsem nepochopila, co na ní tak uchvátilo hned dva kluky. Byla jsem z ní tak otrávená, že jsem se musela nutit knížku dočíst do konce. A to jsem si říkala, že tlustá kniha zaručuje pěkně propracovaný děj, ale v podstatě šlo jen o hrdinčino nevyrovnané hysterické naříkání a nevěru. Další knihu této série asi číst nebudu.

01.07.2014 1 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Tahle autorka mě zatím žádnou svojí knihou nezklamala. Opět úžasné počteníčko.

21.03.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Přečteno jedním dechem.

25.09.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Opět super kniha od super autorky.

21.03.2020 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka se mi moc líbila, za mě určitě pět hvězdiček. Už se těším na další knihu od této autorky.

25.06.2015 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Autorka mě opět nezklamala. Čtivé od začátku až do konce.

10.10.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Krásná kniha, velmi poutavý příběh.

24.02.2018 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Lisa Kleypas je pro mě spisovatelka s velkým "S". Kniha jsem přečetla za jeden den a moc se těším na další díl z této série.

12.11.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Právě jsem dočetla a musím říct, že to byla moc krásná kniha. Určitě se k ní ještě někdy vrátím.

20.10.2016 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Opět krásná kniha od úžasné autorky. Nevím co dodat více, snad že se moc těším na další.

19.11.2015 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Tak za mě velké zklamání, přišlo mi to, jako by autorka sama nevěděla, jaká slátanina z toho vyleze. Tak nevím, jestli vůbec zkusím druhý díl.

31.10.2015 1 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další zdařilá romantika od této autorky. Moc se mi líbil příběh. A celkově byla kniha velmi čtivá. Těším se na další.

25.06.2015 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Moc se mi líbila. Doufám, že autorka ještě napíše další. Zatím mě nezklamala žádná její kniha.

10.06.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc krásná knížka. Otevřete , čtete a čtete, potom několikrát otřete slzu a zjistíte, že jste na konci. Prostě nádhera. Za mě všech pět hvězdiček.

28.04.2014 5 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Při současné přesycenosti trhu tímto druhem literatury už čtenář obtížně hodnotí. Každopádně se kniha četla hezky, i když u některých pasáží nešlo nesrovnávat, s již vydanými díly podobného žánru. A ten konec.... no. Budu si muset počkat na druhý díl.

26.03.2014 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha je čtivě napsaná. Moc se těším na další knihu od této autorky.

18.03.2014 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Překrásná kniha, od které se absolutně nedalo odejít. Kdyby to šlo dám i 10 hvězdiček.

03.05.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pěkně se to četlo

05.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Moc pěkně se četlo, ale ten konec!!!

05.03.2019 5 z 5