ferenc_had ferenc_had komentáře u knih

Černá vdova Černá vdova Daniel Silva

Skvěle napsané, jak vystřižené z dnešní doby. Opakování známého z předešlých dílů mě osobně nevadí, pro lidi co nečetli celou sérii to dokreslý děj. Některé chyby mě zas celkem pobavily (5,5 mm ráže, místo 22 LR). Už se těším na pokračování.

23.07.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nádherně napsané až do poslední čtvrtiny jsem nedokázal odhadnout viníka. Hurá na další díl.

26.12.2018 5 z 5

Podpis zabijáka Podpis zabijáka Daniel Silva

Jako vždy skvělá kniha od tohoto autora, rád si přečtu další s tímto hlavním hrdinou.

12.09.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha nebyla můj šálek čaje. V polovičce jsem ji odložil, můj čas má větší hodnotu než číst něco co pro mě není užitečné, ani si u toho neodpočinu.

17.01.2017 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Skvělá kniha od které je těžké se odtrhnout, čte se jedním dechem.

14.01.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Skvělá kniha, přečetl jsem ji skoro jedním dechem. Nevím co někomu vadilo na prvních cca 150 stranách, já se dost často i bavil:
( „Pravděpodobně ne, ale bezpečnostní postupy v tomhle podniku mají určité mezery. Podle vašich pravidel by si to měl okopčit sám, ale včera tu zprávu hodil mně a šel někam do hospody. Ostatně, jeho další zprávy jsem našla před pár týdny v jídelně.“
„Cože jste?“ vyrazil ze sebe Armanskij v šoku.
„Uklidněte se. Dala jsem mu je do sejfu.“
„On vám dal kombinaci své tajné schránky na dokumenty?“ zasupěl Armanskij.
„Ne, ne tak docela. Ale napsal si ji na lísteček na podložku na pracovním stole, spolu s heslem do počítače. Ale hlavní je, že ten váš rádoby soukromý detektiv udělal naprosto bezcenné osobní prověření. Zapomněl dodat, že ten kluk je až po uši zadlužený z hazardu, šňupe koks jako vysavač, a navíc má holku, která poté, co z ní nevyrazil ani floka, vyhledala pomoc v krizovém centru.“ )
Hurá na další díl.

29.09.2016 5 z 5

Pražský rozparovač Pražský rozparovač Jan Bauer

Příjemné čtení.
Těším se na další díl ze série.

21.07.2019 2 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Plnohodnotné pokračování, z mé strany spokojenost.

13.04.2019 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mikaela a Lisbeth další super počtení

04.03.2019 5 z 5

Anglický špion Anglický špion Daniel Silva

jako vždy Silva nezklamal, skvělá kniha

22.01.2018 5 z 5

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

Další skvělá kniha

12.07.2017 4 z 5

Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Jiří Kučera

Skvělý román co stojí za přečtení.

10.10.2016 5 z 5

Jak myslí milionáři Jak myslí milionáři Charles-Albert Poissant

Skvělá kniha co nám pomáhá poodhalit roušku tajemství úspěchu nejbohatších mužů světa. Doporučuji i pro lidi co nemají rádi životopisy, zjistí, že si mohou něco z jejich života odnést do svého a zajisté je to obohatí.

05.05.2016 5 z 5

Smrtonosný virus Smrtonosný virus Vince Flynn

Jako vždy super čtení.

11.08.2022 5 z 5

Nepřítel státu Nepřítel státu Vince Flynn

Další skvělý díl série Mitche Rappa.

02.12.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Série Detektiv Joona Linna se mě líbí, v této knize jen chvilku trvalo, než se to trochu rozjelo, ale pak se to četlo samo a hltal jsem slovo za slovem. A hurá na další díl.

07.08.2018 5 z 5

Kámen a světlo Kámen a světlo Věra Kopecká

Nádherné básně

06.08.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Knihu jsem přečetl až na podruhé, začátek byl vždy těžký, pak se to rozjelo a já hltal stránku za stránkou. Doporučuji přečíst.

28.07.2018 4 z 5

Ukradený Caravaggio Ukradený Caravaggio Daniel Silva

Skvělá zápletka, hltal jsem stránku po stránce.

14.07.2018 5 z 5

Anglická dívka Anglická dívka Daniel Silva

Další super díl, skvěle se čte.

09.07.2018 5 z 5