ferda ferda komentáře u knih

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

Bohužel sem to nepochopil a tudíž jsem to nedočtené zahodil. Na to že to autorka tak dlouho zdržovala, tak je to pěkná kravina.

10.05.2012 2 z 5

Hořící země Hořící země Bernard Cornwell

Zatím jsem přečetl 5 dílů a hned bych začal číst další, kdybych ho měl a pokud teda už vyšel. Akorát , když to člověk čte brzy po sobě , tak jsou ty knížky dost podobný. Ale stejně vás to nutí číst dál, protože konec je v nedohlednu..

10.05.2012 4 z 5

Líheň Líheň Miroslav Žamboch

Bohužel musím souhlasit z předchozím komentářem. Pan Žamboch má občes výkyvy, ale toto byla vyložená kravina i dvojka. Nachápu proč nekteré jeho knížky čtu jedním dechem a zrovna tuto jsem četl silou vůle.

20.01.2012 odpad!

Svatyně Svatyně Bernard Cornwell

Zajímavé téma, ale moc mě nenadchla. Podruhé bych si ji už nepřečetl.

28.11.2011 3 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

I přes to, že jsem vzal náhodou druhý díl, první jsem nečetl, tak stála za to.

28.11.2011 4 z 5

Kořist Kořist Wilbur Smith

Pan Smith by už toho psaní měl nechat. Přečetl jsem od něho skoro všechno, ale ty poslední knížky už za moc nestojí.

09.07.2020 3 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Vzdal jsem to.

29.06.2020 2 z 5

Mistr popravčí Mistr popravčí C. C. Humphreys

Trošku pohádka, ale jinak dobrý.

27.05.2020 4 z 5

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Na těchto knížkách mě vždycky udivuje ten obrovský policejní aparát a jak je obtížné usvědčit pachatele.

23.02.2020 4 z 5

Každý umírá sám Každý umírá sám Hans Fallada (p)

Pro mě úplně neznámý pohled na válku. Ne všichni Němci byli nadšení z války.

12.09.2019 4 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Tak mě připadá , že když už spisovatelé nemohou nic lepšího stvořit vymyslí odlehlou super zápornou komunitu do které se proplíží super kladaˇs a smalou pomocí všechny přemůže. Pendergast se mi vždycky líbil, ale ten závěr byl mizerný.

18.02.2019 3 z 5

Impérium Impérium Roman Bureš

Za mě nejlepší díl.

04.06.2018 4 z 5

Nitranská brána smrti Nitranská brána smrti Vlastimil Vondruška

Taková klasická detektivka v historickém prostředí. Akorám se mě zdála dost rozvleklá.

29.05.2018 3 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Za mě určitě lepší než díl první.

08.04.2018 4 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Horor pro ..náctileté. Ve srovnání s animovanou verzí byla knížka podstatně delší, ale i tak to nešlo nesrovnávat.Akorát mě trochu zklamal závěr. Čekal jsem aspoň nějaký souboj.

18.07.2017 4 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

Pokračování jsem přečetl za den a valím pro další. Akorát autorka má asi nějaké předky na Moravě, protože na takovou vesmírnou loď umístit palírnu, to se hned tak nevidí.

25.01.2017 4 z 5

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

I když je knížka určená spíš mladším , stojí za to si ji přečíst.

20.01.2017 4 z 5

Železný půlměsíc Železný půlměsíc Juraj Červenák

Báthory opět nezklamal, pěkně vykreslné bitvy. Doufám ,že autor už píše další díl.

12.01.2017 4 z 5

Brána Irkally Brána Irkally Juraj Červenák

Po prvním díle je to zklamání , pohádka pro starší. Na rozdíl od pohádek z kouzelného koberce je tady víc násilí a potoků krve. A i těch naopřirozených schopností by mohlo být méně.No ale uvidíme co nám přinese pokračování.

15.11.2016 3 z 5

Sharpova pomsta a povídka Sharpovy Vánoce Sharpova pomsta a povídka Sharpovy Vánoce Bernard Cornwell

Sherpe opět nezklamal,vyhrabal se z průseru a zase má další ženskou. To je prostě neuvěřitelný co to je za skokana.

15.04.2016 4 z 5