ferda ferda komentáře u knih

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Styl se m i moc nelíbil, ale jak to člověk čte zjišťuje,jací my obyčejní lidi jsme chudáci.

03.05.2013 3 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Po předešlých knihách velké zklamání. Snad příště.

01.05.2013 3 z 5

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Knížku jsem si bohužel musel jen stáhnout a vytisknout, protože šance , že bych si ji koupil je veskrze mizivá. Což svědčí o všem. Prostě nemá chybu.

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kniha roku. Bohužel nevyhrála ani s druhým dílem.

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Jedna z mála knih, kterou můžu opět kdykoliv číst.
LIDÉ ČTĚTE!!!!

Na ostřích čepelí Na ostřích čepelí Miroslav Žamboch

První knížka od M. Žambocha a byl jsem z ní nadšen.

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Knížku jsem četl dvakrát, což mluví za vše. Ale co nechápu je, proč to někdo čte, když v tom hledá jen chyby. A právě pro ten drsný humor to za to stojí číst.

Ničitel světa Ničitel světa David L. Golemon

Začátek byl sice trochu zamotaný, protože jsem nevěděl kdo je kdo, ale pak to vzalo spád a četl jsem to jedním dechem.I když jsem tajně doufal , že budu konečně číst o válce s mimozemšťany a ne jen s nějakým monstrem.

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Napínavé od začátku až do konce.

17.04.2013 5 z 5

Krvavý rovník Krvavý rovník Allan R. Folsom

Komu se líbí špionážní a hlavně akční děj, přijde si na své. Těžko zde najít místo. kde se nic neděje. Ke konci je to trochu zamotané a řekl bych až nemožné, ale v těchto knihách je možné všechno a taky kdo ví, jak to funguje v reálném světě.

10.04.2013 4 z 5

Kontrola Kontrola Viktor Suvorov (p)

Tak nevím, jestli je to celé úplně vymyšlené,a nebo kolik je na tom vlasně pravdy.Každopádně udržení se u moci vyžaduje spoustu obětí a taková kontrola ta je potřeba.Obvzlášť, když se na nějakou tu tisícovku mrtvých nehledí.

29.03.2013 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Podle prvního dílu jsou ty somotné hry trochu krátké a míň napínavé, ale závěr mě přěkvapil a hned jsem si zamluvil třetí díl.

29.03.2013 4 z 5

Sharpovo zlato Sharpovo zlato Bernard Cornwell

Jak už jsem psal tady v té série o Sherpovi jsou si jednotlivá pokračování dost podobná, ale i tak to čtu kde se dá a hned se dívám po dalším pokračování.

06.03.2013 4 z 5

Semper Fi Semper Fi Robert Fabian

Ač nerad, musím přiznat, že mě knížka zklamala. Jsem velkým obdivovatelem pana Fabiana a " Carpe Diem" jsem četl třikrát, ale toto jsem dočítal skoro z povinnosti.

06.03.2013 4 z 5

Carpe Diem - Reedice Carpe Diem - Reedice Robert Fabian

Oba dva díly vlastním a tak jsem byl zvědavý na nové vydání. A opět nezklamalo. Akorát ten dodatek, ten mi teda nějak nepasoval.Jinak knížka je vynikající!!!

06.03.2013 5 z 5

Potopa Potopa Stephen Baxter

Knížka by byla výborná, protože tohle téme se mi líbí, ale ten rozsah..Zbytečně zdlouhavé okecávání a natahování děje.

06.03.2013 3 z 5

Věc cti Věc cti Jeffrey Archer

Já jsem byl z knihy naopak nadšen .Četl jsem ji dvakrát a nemohl jsem se odtrhnout. Jo éra "studené" války měla něco do sebe, aspoň v knížkách bylo proti čemu bojovat.

04.12.2012 5 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian

Vynikající sci-fi!!!!

05.11.2012 4 z 5

Excalibur Excalibur Bernard Cornwell

My co jsme byli odkojeni filmem"Excalibur" , tak po přečténí této ságy zjišťujeme, že je to všechno asi jinak anebo kdo ví jak to bylo.A ikdyž jsou si tydíly podobné , tak to člověku nedá a půjčí si další a s napětím čeká jak to dopadne.

30.10.2012 3 z 5

Sharpovi střelci Sharpovi střelci Bernard Cornwell

v podstatě jsou ty díly úplně stejné , ale i tak se mi líbí

30.10.2012 4 z 5