ferda ferda komentáře u knih

Mozaika Parsifal Mozaika Parsifal Robert Ludlum

Nejlepší z těch, které jsem četl od tohoto autora. Fakt napínavé.

13.06.2014 4 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Po přečtení pár stránek jsem si říkal, že to bude pěkná kravina, ale naštěstí se to trochu zvrtlo a chvílemi to byla aji sranda.Tak si říkám, co to vlastně bylo jestli sci-fi nebo fantasy nabo nějaký mix.Ale i tak to ušlo.

03.06.2014 3 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Bohužel, nesdílím to nadšení jak někteří přede mnou. Četl jsem to jen silou vůle.Boj s monstry minimální a jen jakýsi okecávání.

22.05.2014 2 z 5

Pravidlo dvou minut Pravidlo dvou minut Robert Crais

Dalo se to, ale píše líp.

11.05.2014 3 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Ikdyž jsem z kraje váhal, protože mi to nedávalo moc smysl, tak jsem to dočítal jedním dechem . Špica sci-fi počteníčko.

11.05.2014 4 z 5

1356 1356 Bernard Cornwell

Pěkné pokračování příběhů lučišníka a ostatně jako většina knih od tohoto autora, stojí za to.

01.04.2014 4 z 5

Sharpova čest Sharpova čest Bernard Cornwell

Jako vždycky když jde o ženskou Sherpe přestává myslet hlavou a opět "utře". Ale ani v tomto díle nás autor neošidí o pořádnou řež. A opět čekám na další díl.

27.03.2014 4 z 5

Poslední detektiv Poslední detektiv Robert Crais

Jako zatím každá kniha od tohoto autora stála za to.

27.03.2014 4 z 5

Ochránce Ochránce Robert Crais

Hlavní hrdinové opět nezklamali a splnili
úkol bez ztráty "desítky".

18.03.2014 4 z 5

Rok pandemie Rok pandemie Jeff Carlson

Dlouho jsem bojoval, ale stejně jsem to vzdal.

13.03.2014 2 z 5

Zajatci bouře Zajatci bouře Thomas W. Young

Pěkně vykreslená realita války v Afghanistánu. Četl jsem to jedním dechem, akorát konec mohl být dotažený.

05.03.2014 4 z 5

L.A. rekviem L.A. rekviem Robert Crais

Druhá knížka od autora(kterou jsem četl) a opět stála za to.

28.02.2014 5 z 5

Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Sharpův nepřítel a povídka Sharpova šarvátka Bernard Cornwell

Richard opět nezklamal, akorát té jeho štramandy bylo škoda.
Doufám , že v knihovně bude další díl.

23.02.2014

Ve službách klanu Ve službách klanu Miroslav Žamboch

Nebylo to úplně nejlepší, připadalo mi to dlouhé, než se začalo něco dít.Boj v podzemí mě připomínal Kulhánkovo "Stroncium" a to byla tragedie.Ale přece jenom se to rozjelo a dočetl jsem to s nadšením.

16.02.2014 4 z 5

Tyran Tyran Christian Cameron

Z této doby jsem ještě nic nečetl, ale moje nadšení jaksi ochablo .Děj mě připadal zdlouhavý , nějakých akcí málo a závěr tak na půl. A že je další pokračování jsem zjistil až dneska.Takže už ho shánět nepůjdu.

16.02.2014 3 z 5

Masakr Masakr Bernard Cornwell

Takže zase budu nedočkavě čekat na další díl. protože tonto opět stál za to, hlavně popis bitvy, to je až neskutečně vylíčené.

06.02.2014 4 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kulhánku ,máš tady tvrdou konkurenci.Hned valím pro další díl.

30.01.2014 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Román se mi docela líbil, námět byl dobrý, ale nepoznat psí kousnutí od lidského ? Asi v Norsku nejsou takové kapacity. Ono tam takových seků bylo víc, ale i tak to stálo za přečtení.

22.01.2014 4 z 5

Hlídka Hlídka Robert Crais

První knížka od tohoto autora, kterou jsem četl a opravdu stála za to. Pěkně se to zamotalo a závěr byl nečekaný.

15.01.2014 5 z 5

Odinovi vlci Odinovi vlci Giles Kristian

Ani třetí díl nezklamal, opět potoky krve a metry vyvrhnutých střev.

14.01.2014 5 z 5