Fanfanka Fanfanka komentáře u knih

Bible Bible neznámý - neuveden

Pred touto knihou smekám .Prečítal som si aj Satansku bibliu , Islam , Hinduizmus , s náboženstvamy problémy nemám a rešpektujem ich.
Myslím si , že všetky popisuju jedného a toho istého Boha (mimo Satanskej biblie ) .Z popísanych náboženskych knih, keby som si mal vybrať top , tak je to určite Biblia.
A že niekoho prekvapuju pozitívne hodnotenia knihy ?Nechapem to že Biblia nema len 100 % hodnotenia.
Veď keby sa každy človek choval tak , ako Biblia popisuje , aku predstavu o chovaní človeka ma Boh a Ježiš Kristus tak svet by bol bez nasilia,žiarlivosti,vojny,vraždy , hriechu atď atď skuste si to aspoň na chviľku predstaviť.....

06.02.2013 5 z 5

Motörhead Motörhead Lemmy Kilmister

Tato kniha baví stejne tak ako Lemmyho hudba !

22.03.2023 5 z 5

Rukopisy z Nag Hammádí 1 Rukopisy z Nag Hammádí 1 neznámý - neuveden

K takymto kniham pristupujem rad.Stare (pre niekoho nie, pre niekoho ano) myty a legendy.Škoda , že z takýchto dob sa nezachovalo viacej knih , škoda že sa zlikvidovala Alexandrijska knižnica , Aššurbanipalova knižnica - ktorý tvrdil ,že ovladal a dokázal čitať stare texty v predpotopnom jazyku.Veľa , veľa toho veru není v Bibilí.
Pre všetkych kresťanov, veriacich povinne čitanie a pre neveriacich tiež!

12.05.2013 5 z 5

Kniha splnila moje očakavanie , ucelene , dobre čtivé + par nových informaci sa ohladne tejto záhady človek po jej prečítani dozvie.

Války bohů a lidí Války bohů a lidí Zecharia Sitchin

Potopa sveta,Trojská vojna,zničenie Sodomy a Gomory...Su za najvačšie pohromy sveta zodpovedný obry zo vzdialených svetov?
Dych vyražajuca knižka

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Klasika ktorá ma vždy poteší !

22.03.2023 4 z 5

Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Krishna Dharma

Je to kniha ktoru treba čítať viac krát.Na jedno prečítanie sa nedá uplne pochopiť.Je nabytá pozitívnou energiou myslenia .Neuveritelný príbeh pri ktorom sa nikto nudiť nebude okoreňuju dávne mudra , ktoré su zrnkamy prapovodných právd a posudeni ťažkych životných situácí , čo je ešte dobro a čo zlo, a čo je ešte pravda a čo sa človeku zdá ako lož.
Skvelá kniha ku ktorej sa v buducnosti ešte určite vrátim.

01.12.2013 5 z 5

Ztracené říše Ztracené říše Zecharia Sitchin

Od tejto knihy som si začal robiť poznámky vždy ,keď čítam neaku knihu od Zecharia Sitchina.Kniha je nabitá faktamy o ktorých v škole vobec neučia.Po prečítaní poznámok k tejto knihe, ktoré som si robil , je neuveritelné koľko informácí človek po prečítaní tejto knihy zabudne.Posledné kapitoly boli tak putavé , že som sa pristihol ,že poznámky nerobím ale opis!
Neuveriteľna kniha na ktorej budu staviať ďalšie generacie , astronomov, archeologov ,... a príde čas keď sa toto všetko raz ľudstvu bude musieť odhaliť celoplošne , pretože dokazy su neprestrelne.

17.07.2013 5 z 5

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Dee Alexander Brown

Jedna z najlepších knih ktoru som čital vubec.
Konečne sa na problem indianskej tematiky pozrel niekto triezvymy očamy!!!Americka genocida pachana na povodnych obyvatelov ktoru ludstvo nikdy neodsudilo pred tribunalom !!! Hamba.
Tuto knihu prečítate za 1 deň , nedá sa od nej odtrhnuť.

Jitro kouzelníků Jitro kouzelníků Jacques Bergier

Kniha ma zasvetila a odrazila od 14 rokoch o zaujem o ďalšie zahady a tajomstvá.
Bol to poriadny nakop a stale letím !

Chromý Jelen Chromý Jelen John Fire Lame Deer

Kniha sa číta jedným dychom .Medicinman putavo rozpráva o prirodzenom živote , ktorý my zkorumpovane civilizovaný europania už prirodzene nevidíme!Kniha ma veľmi prekvapila.
Škoda zaniklej indianskej kultury a škoda ,že tento národ takto dopadol.USA im zmluvne doteraz dlží obrovsku časť Black Hills , našlo sa tam ale zlato a tak šup s indianmy do rezervacií.USA na indiánoch páchalo genocídu!

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Splnilo očakavanie

Útěk z Treblinky Útěk z Treblinky Chil Rajchman

Kniha , ktorej dej ide vo vražednom tempe , daroval by som ju civilizáciam , ktoré prídu po tej našej civilazácí , ako ponaučenie, do akých extrémov može človek až zájsť. Je pravda , že človek nie je zviera , je horší ako zviera !
Najbrutálnejšia holocaustická kniha aku som čítal , bohužial pravdivá .

30.04.2013 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Prekrásna kultura , prekrasne dejiny , prekrasne eposy a prekrasne baje

13.02.2013 5 z 5

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

Toto so Satanistickou bibliou nema nič spoločne.

13.02.2013 odpad!

Iron Maiden: Run to the Hills Iron Maiden: Run to the Hills Mick Wall

Super kniha ktora zo srdca a uprimne opisuje Meidňakoch skutočne takych aký su!

Záblesky paměti Záblesky paměti Timothy Leary

Prevratná kniha plná pocitov , neuveritelny svet 60 rokov budete mať uplne pred očamy.Začina to meskalinom , travou a pokračuje LSD sedeniamy.Marylin Monroo , Kennedy, ano aj o takýchto luďoch sa tam píše v suvislosti s LSD.Timothy Leary otec heepeace , popisuje aj ako dlhé roky sedel v amerických vezniciach z najhoršímy vrahmy za jediný špak z marihuany nájdený v jeho aute a ktorý nepatril ani vubec jemu.
Tuto knihu som prečítal za 2 dni.

Dvanáctá planeta Dvanáctá planeta Zecharia Sitchin

Povinný základ pre toho , kto chce sa so Sitchinovou teoriou zoznámiť.
Všetké jeho ďalšie diela vychadzaju prave z tejto knihy.Kniha v originále vyšla v roku 1976 a to, čo sa v tejto knihe vtedy napísalo veda a NASA v týchto rokoch potvrdila a potvrdzuje.A ake su to veci ?
Pozorny čitatel nech sa začíta a nájde v knihe 12 planéta.......... SUPER KNIHA.

31.01.2013 5 z 5

Nejkrásnější řecké báje a pověsti Nejkrásnější řecké báje a pověsti Jaromír Slušný

Tie mýty mi prídu osekané i keď stále vo svojom obsahu krásne.

Sibyla - Legendy a věštby Sibyla - Legendy a věštby kolektiv autorů

Klasika ktoru netreba predstavovať a asi ani komentovať ....