Falda Falda komentáře u knih

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Velmi poutavé čtení. A až neuvěřitelný příběh o dvou lidech, kteří se do sebe zamilovali na tom nejděsivějším místě a v tu nejhorší dobu. Autorka zde také velmi dobře popisuje koncentrační tábory.

24.01.2016 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knížku jsem chtěla hrozně dlouho. Nakonec jsem si ji natěšeně pořídila a bohužel mě zklamala. Čekala jsem od ní mnohem víc, zbytečně zdlouhavý děj, občas nudné pasáže... Posledních 100 stran jsem ani nedočetla, už mě nebavila...

12.01.2016 2 z 5

Amira z harému Amira z harému Soheir Khashoggi

Moc krásná kniha. Zajímavá a napínavá od začátku až do konce. Jen chování Karima mě nakonec trochu zamrzelo...Je to hrozné, co si v takových zemích musí ženy prožít...

13.10.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Knížka se mi líbila o něco méně než první díl. Ale četla se opět výborně. Spisovatelka umí velmi čtivě psát. Jen America se mi mírně začala znechucovat. Zejména ta její nerozhodnost.

23.09.2015 4 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

První polovina knihy mě moc nenadchla a měla jsem tendence ji přestat číst. Naštěstí jsem to neudělala, protože druhá polovina knihy byla úžasná. A ten konec.. Dlouho se mi nestalo, že bych nad knihou uronila slzu a tady jsem jich uronila nespočetně. Spisovatelka ma můj obdiv a vím, že příběh Clair ve mě ještě dlouho zůstane.

20.09.2015 5 z 5

Nástroje temnoty Nástroje temnoty Imogen Robertson

O trochu jiný žánr než na který jsem zvyklá. U mě bude rozhodně patřit mezi knížky, u kterých musíte vydržet některé pasáže, které byly podle mě zbytečně zdlouhavé, aby jste se dostali dál, k zajímavějším částem. Ale i přesto, že jsem se některými částmi musela těžce prokousávat se mi kniha líbila a hodnotím ji čtyřmi hvězdami.

11.03.2015 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha byla napsána čtivým způsobem. Děj byl vynikající a prolínání příběhu vzpomínkami bylo zajímavé.

15.02.2015 4 z 5

Niceville Niceville Carsten Stroud

Obal knihy je výborný a lákavý, obsah také sliboval poutavé čtení. Bohužel, po pár kapitolách přišlo zklamání. Příliš mnoho postav a dějů, ve kterých jsem se postupně začala ztrácet...

04.12.2014 1 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Náhled na to, co se tady vlastně již děje.. jen ne lidem, ale zvířatům, kterých mi bylo líto i v knize. Ale nápad super, dobře se to četlo!

30.08.2022 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Po pravdě... tohle byla nuda. Necelých 300 stran a nemělo to konce. Nezáživný příběh.

25.04.2021 3 z 5

35 způsobů, jak pomoci truchlícímu dítěti 35 způsobů, jak pomoci truchlícímu dítěti kolektiv autorů

Čekala jsem o trošku více. Ale i tak tam člověk našel něco nového.

19.01.2021 3 z 5

Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Sarah Hlousek (p)

Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc. Velmi rychlá a vtipná oddechovka. O autorce jsem doteď neslyšela, což považuji za škodu. Příběhy byly kraťučké a velmi čtivé. Kniha pojednává velmi realisticky o životě na Bali, což mě značně zaujalo. Jen mi chybělo představení autorky při úvodu.

27.12.2020 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Rozjezd byl zdlouhavý. Musela jsem si přivyknout stylu psaní a poněkud zvláštnímu ději. Po pár stranách mě to však začalo bavit, pak ještě více a nakonec jsem knihu přečetla během pár dnů. Bylo to velice poutavé, i když občas hodně zmatečné. Nakonec se to ale všechno propojilo a dalo smysl. Takže za mě fakt dobré.

07.12.2020 4 z 5

Bol raz jeden život - Srdce Bol raz jeden život - Srdce Jean-Charles Gaudin

Být to o něco dříve, hned by se ta anatomie lépe učila. Za mě super zpracování kultovního seriálu, který jsem měla moc ráda.

28.09.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Opět velmi příjemné čtení. Jen musím říct, že zápletka nyní tak nějak o ničem. Ze začátku se nic moc nedělo a jen jsem se ztrácela.. Ale i tak, dobrý!

07.07.2020 4 z 5

BARF - Krmení psa přirozenou stravou BARF - Krmení psa přirozenou stravou Kateřina Novosádová

Doporučuji pro lidi, kteří rozmýšlejí krmit psa syrovou stravou. Kniha jednoduše popisuje BARF.

23.06.2020 5 z 5

Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Alexandra Horowitz

Zajímavá kniha. Dozvěděla jsem v ní spoustu nových informací. Určitě doporučuji pejskařům.

08.03.2020 4 z 5

Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Jessica Townsend

Rozjezd byl trošku delší, ale pak to nabralo spád a během pár dnů byla kniha přečtená. Děj byl neustále poutavý a člověk chtěl vědět, jak to dopadne. Kdyby to šlo, dala bych 4,5 hvězdy :)

22.01.2020 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tady už mi Eden mírně vadila... poslední díl byl celkem nudný a hodně předvídatelný. Trochu mě to zklamalo. Jsem celkem ráda, že to mám za sebou.

19.09.2019 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha byla místy příliš zdlouhavá.. autor někdy až zbytečně do detailu popisuje krajinu, situace, lékařské postupy apod. Dlouho dlouho nic a naráz překvapivý konec. Některé věci zůstaly nevysvětlené, což mi trochu vadí. Jinak se ale četla dobře a Servaz mi byl sympatický. Určitě se pustím do dalšího dílu...

09.08.2019 4 z 5