Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Nooo...Poppy byla fakt veledílo:))) Příběh byl neskutečně praštěnej,ale naprosto jsem si ho užila,nasmála a hodila fajn relax. Je to má druhá kniha od autorky a musím říct že jsem si ji hned zařadila mezi mé nej♡

19.01.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Krásné, milé,vtipné a dojemné pohlazení ♡Moc se mi také líbilo poděkování autorky a to že do příběhu dala něco ze svého života

18.01.2021 5 z 5

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

Je to taková milá oddychovka. Prostě styl Evansky:)

09.01.2021 4 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Tak dočteno, hurá. Je to romantická klasika co neurazí, ale určitě se k ní nevrátí. No jinak Maya,měla bordel v hlavě a neskutečně mě štvala. Cameron byl zlatíčko s nervama ze zlata:) Jinak mě přišel zbytečně rychlej rozjezd a takovej šup konec. Jo a nemohu opomenout "pyj" to jako fakt????
Jak psala jani.r. obálka povedená a vypadá to že 2 d. vypadá nadějně;)

28.12.2020 3 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Kouzelný příběh s nádechem tajemna,který rozhodně stojí za přečtení. Velice mě to překvapilo,nečekala jsem že mě to až tak pohltí❤. Je to prostě příběh o naději,lásce ,znovunalezení .....

25.12.2020 5 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Taková ta romantická klasika, jak na houpačce. Odpočinková kniha co neurazí ani nenadchne

23.12.2020 3 z 5

Příliv Příliv Lucie Schánělová

Čtivá kniha,se spousty sexu. Ale...ať jsem četla jak jsem četla tak nějaké woouw velké tajemstvi Daniela nebylo odhaleno. Bylo tam toho dost nedotaženo. Čekala jsem nějaké to tajemstvi s Katie a vlastně se vůbec nic nedělo. Daniel,sexy surfař....k tomu není co dodat;) Nicole mě chvilkama štvala s tou svoji nerozhodnosti a naivitou. Rozhodně jsem si užívala kde se příběh odehrával,super místo se super sportem;)

22.12.2020 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Super čtení, úplně mě to pohltilo. Max a Filip jsou miláčci, který si mě omotali kolem prstu. Bavil mě Max s tou svoji nevymáchanou pusou :) i když ze začátku byl na ránu. Slupla jsem to jak malinu:)
VAROVÁNI:nic pro homofóbní blby

16.12.2020 5 z 5

Sexi darebák Sexi darebák Stela Rouge

Nebylo to nic z čeho bych šla do kolen,ale byla to taková průměrná fajn oddychovka.

15.12.2020 3 z 5

Urob mi to Urob mi to Stela Rouge

Noooo,nevím.... je to dost zvrhlé !!! Mám ráda er.knihy i drsné. No tohle bylo už trochu přes čáru. 2☆autorce za odvahu a že vůbec na něco takového přišla. Jak to popsat....vzrušujici a vlastně i odporné

14.12.2020 2 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Docela překvapující čtení,než jsem od těchto autorek zvyklá. Bylo to takové pomalé rozjizdění, citlivé samozřejmě i ten jejich humor tam nechyběl. Celá ta parta byla super. Ale chyběl mě ten wouuuw okamžik, z kterého bych se posadila na prdel.

05.12.2020 4 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

No tak nevim,jsem z knihy dost rozhozená. Přišlo mi to takové zamotané a z konce jsem zmatená. Asi jsem čekala něco více drsnejšího dle anotace. Jinak obálka i název je povedený a sedí k příběhu. I trochu toho humoru tam proběhlo,každopádně to bylo zajímavé

02.12.2020 2 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Jako vždy to byla jízda z které nechcete vystoupit:) Ja tuhle bandu žeru! Nasch a Saint,zlatíčka se svými bolístkami a krásným příběhem. Opět zase ukápla slzička,ale co už. To prostě k těm klukům už patří a už se moooc těším na díl o Rowdym,myslím že to bude ještě zajímavé:D jak se to vše bude vyvíjet. Jinak musím pochválit zatím nejvíc povedenou mňam obálku:) i když hooodně vylepšenou

30.11.2020 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Co k tomu dodat,tuto sérii miluju❤kdyby to šlo tak dám 10☆. Je to příběh, který člověka absolutně vtáhne a z kterého se posadí na prdel. Taková trojka v reálném životě si myslím že ani nemůže existovat,musí tam být nekonečná hloubka důvěry. Každopádně je to originální a úžasný příběh o lásce. Není asi pro každého:) Ten konec mě dostal a byla jsem na autorku naštvaná že to tak ukončí(a jakože jsem si u toho pobrečela),ale ufff nakonec to dopadlo jak mělo♡ Strašně moc se těším na její další knihy

29.11.2020 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Veliké zklamání, dle anotace jsem byla natěšená a když jsem se do toho pustila,tak jsem si říkala "sakra kdy bude konec?" Zbytečně natahováný příběh, který by se dal zkrátit tak na půlku. Nehledě na to že se tam řešila tloušťka,tak proč na obálce je modelína:( ???

27.11.2020 2 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Krásná ,smutná a plná neděje. Asi tak bych popsala mé pocity z této emocionální pecce. Zbožňuju knihy této autorky,škoda že jich není vydáno více.♡♡♡

24.11.2020 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Já prostě ty ženský a jejich výtvory miluju♡♡♡Cokoli napíšou tak to stojí za to . Hollis a Hailey mě hned od začátku sedli. Byla to velmi čtivá, dojemná i vtipná kniha. Prostě kniha která se dá očekávat, když se sejdou dvě úžasné autorky. Zase jsem u některých pasáží bulela jak želva, každopádně všechny tyto děti s onemocněním jsou pro mě hrdinové♡

22.11.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

No byla to jízda od začátku až do konce. Na této sérii mě bavil styl jak je kniha psaná a to pohledy od různých postav. Sice tento díl by se dal zkrátit asi tak na polovinu,jelikož toho rozhodování bylo už moc. Každopádně to bylo zase příjemné počtení a musím říct že jsem si užila ty facky jak dostala ta mrcha Leah:)))

20.11.2020 5 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

No to bylo počteníčko. Příběh v kterém si člověk zavzpomíná na svých 17let:) No musím říct že tento příběh mě byl hodně blízký. Vanessu chápu že se chtěla pomstít,protože co ji Harrison udělal byla prasárna. Myslím že to je velké ponaučení pro mladé, kteří si tuto knihu přečtou. NIKDY se nenechat natáčet či fotit při takových chvílích (teda ne vědomě), sociální sítě jsou v tomto kruté. Vlastně lidi jsou krutí,když soudí. Každý by si měl zamést před svým prahem,žeeee;) Takže za mě krásný,poučný příběh že života. Nic jiného od této autorky ani nečekám ♡

13.11.2020 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Této série se asi nenabažím!!! Co díl tak pecka. Miluju tuhle bandu♡ Rome tvrďák s velkým srdíčkem a Cora skřitek s prořizlou pusou:) tuhle dvojku bych nečekala že se dá dohromady a HLE.... Krásný příběh u kterého jsem si opět pobrečela. Tak a teď hurá na pokračování :)

12.11.2020 5 z 5