Sexi darebák

Sexi darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458227/bmid_sexi-darebak-nGu-458227.jpg 3 27 6

Nové mesto. Nový život. Sľubná kariéra. Všetko by bolo fajn, keby mi cestu neskrížil sukničkár Alex Weiss. Vstúpil mi do života, keď som to najmenej čakala. Mala som ho za chrbtom každý deň a musela čeliť jeho spaľujúcim pohľadom. Nemohla som sa vyhnúť jeho bezočivému správaniu, pretože bol mojím manažérom... Keď som ju uvidel prvýkrát, všetko okolo mňa prestalo existovať. Veľmi rýchlo som zistil, že Júlia Robinsonová nebude ľahká korisť. Ale ja som sa nemienil vzdať. Dúfal som, že v tú noc bude moja. Bol som ochotný urobiť pre to všetko... Láska je zo všetkých vášní najsilnejšia.... celý text

adela2230
23.02.2022 2 z 5

Jako nečte se to špatně, ale ten příběh úplně nesplňuje název. Ze začátku docela dobré, ale pak se to tak přehouplo a bylo to takové hlavně o přemlouvání - stále ať už z jedné či druhé strany.

LuciaDudy
27.08.2021 2 z 5

Toto bol jeden veľký chaos. Nerada píšem negatívne recenzie, riadim sa heslom: Keď nemáš čo povedať pekné, nehovor radšej nič.

Príbeh bol znesiteľný, nápad zaujímavý, no nedotiahnutý. Celé mi to prišlo veľmi nereálne a to som naozaj veľmi romantická a naivná duša. Niekedy sa mi zastavoval rozum nad niektorými výrokmi, situáciami, alebo spôsobmi, akými hlavné postavy riešili problémy. Alebo vlastne nad čímkoľvek, čo robili.
Každopádne kniha neublíži (veľmi) no vracať sa k nej nebudem a odporúčať zrejme tiež nie. :(

Knihomolka97
24.05.2021 3 z 5

Nebylo to špatně čtení, bavilo mě, ale čekala jsem, že Alex bude větší darebák. Ze začátku se spíš choval jako arogantní hňup než darebák. :D Přišlo mi, že pak "vyměkl" až moc rychle a bylo to přeslazené. Čekala jsem i víc erotiky.
Četlo se to ale moc dobře, baví mě číst slovensky.
Příběh nebyl úplně předvídatelný, za což jsem samozřejmě ráda, některé momenty mě překvapily a nejvíc mě šokoval ten konec. Jako tohle jsem opravdu nečekala.

Majka1979
18.12.2020 2 z 5

Dnes som ju prečítala, bola slovensky, nebola hrubá a tak som si povedala, že ju zvládnem isto a som rada, že som si ju aj dočítala, ale....
Príbeh bol pekný, nehovorím, že nie, len sa tam skákalo z jedného do druhého, veľmi ťažko sa mi to čítalo po slovensky, to je ale asi len môj problém, no keby to je v CZK, tak ten preklad bude asi o niečo lepší.
V knihe bola láska, sex, nenávisť, zrada, všetko, ale niečo mi tam chýbalo, fakt mi tam niečo chýbalo. Bolo tam toho veľa a chýbalo mi tam také to navedenie do tej situácie, ak ma chápete, ako to myslím.
Ak by som to hodnotila, či kniha splnila, čo som od nej očakávala, tak by som povedala, že tak na 50% - 60%. Asi som náročná čitateľka, len od autorky som predošlé tri knihy čítala a túto považujem za najslabšiu z nich.

Evka3814
15.12.2020 3 z 5

Nebylo to nic z čeho bych šla do kolen,ale byla to taková průměrná fajn oddychovka.

2688
13.12.2020 2 z 5

Tahle knížka byla ...... prostě jeden velký GULÁŠ
Autorka do příběhu zamotala všechno možné pokus o únos, znásilnění, lásku mezi bossem a sekretářkou, vztah na pracovišti, rodinné dilema. Tahle knížka byla všeho chuť. Možná chtěla autorka zaujmout, ale byla bych radši kdyby si vybrala jedno max dvě téma a bylo by to na 5* ale tohle . Občas čím míň tím líp !

Stela Rouge
slovenská